4,5



Na podstawie 2 opinii
Fructis Garnier All-In-One Leave-In 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,72 zł
96,80 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 4% od 2 szt.



Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1



Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g2 684,64 zł/1l
361,65 zł
-26,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MONTIBELLO Smooth Absolute Plus 150ml259,93 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
KMS Paste Hair Play Style Molding Paste1 199,13 zł/1l
179,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Garnier Fructis Hair Food Papaya Shampo
646,10 zł/1kg
74,25 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Sunsilk Balsam do włosów kręconych, 200 ml
83,52 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Anwen Pump it up Balsam bez spłukiwania, 150 ml
251,67 zł/1kg
45,30 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Balsam wzmacniający Elseve Full Resist 200 ml
9,88 zł/100ml
19,75 zł
Sprzedawca: LAVONIO

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
511,80 zł/1kg
76,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Intensywna kuracja wzmacniająca do włosów rozjaśnianych Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
718,04 zł/1l
179,51 zł
Sprzedawca: VISO

Balmain Krem do stylizacji loków, 150ml
1 966,47 zł/1l
294,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Redken Brews Clay Pomade 100 ml
1 394,10 zł/1l
139,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Oribe Fiber Groom
4 700,40 zł/1l
251,49 zł
-16,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
235,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Milk_Shake Creme Lifestyling Krem wygładzający
341,27 zł/1l
51,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

KMS MoistRepair Intense Restore Treatment 100ml
846,70 zł/1l
84,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Invigo Balsam do włosów Nutri-Enrich dla kobiet 150 - Wella Professionals
360,33 zł/1l
55,50 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dr Hauschka Nim Balsam do włosów 100ml
1 233,40 zł/1l
123,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwarzkopf Strait Styling Therapy Krem prostujący 0 300ml
440,07 zł/1l
132,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Framesi Lotion Framesi Morphosis Repair Velvet Fluid
940,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Pielęgnacja zniszczonych włosów
Chroni przed wysoką temperaturą do 230°C
Dla gładkich i lśniących włosów
Z olejkiem amla i keratyną
opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
Krem do włosów Garnier Fructis SOS Repair 10 w 1 zawiera olejek amla i płynną aminokreatynę, które zapewniają zniszczonym włosom pielęgnację, na jaką zasługują. Chroni przed wysoką temperaturą do 230°C i odbudowuje włosy zniszczone częstą stylizacją, farbowaniem lub zabiegami chemicznymi. Krem leczy rozdwojone końcówki i zapewnia włosom bogatą pielęgnację oraz sprawia, że są gładkie i lśniące. Nie wymaga spłukiwania, nie klei się i nie pozostawia śladów.
Delikatny krem z olejkiem amla i aminokeratyną zapewnia zniszczonym włosom pielęgnację, na jaką zasługują. Naprawia rozdwojone końcówki, zapewnia suchym i zniszczonym włosom bogate odżywienie i pozostawia je gładkie i lśniące.
Delikatny krem z olejkiem amla i aminokeratyną zapewnia włosom pielęgnację, na jaką zasługują włosy zniszczone. Naprawia rozdwojone końcówki, dostarcza suchym i zniszczonym włosom bogatych składników odżywczych oraz sprawia, że włosy stają się sprężyste i lśniące.Właściwości:odżywia włosy,regeneruje włosy,chroni włosy przed wysoką temperaturą do 230°C,odżywia,odbudowuje włosy zniszczone farbowaniem i stylizacją termiczną,zapobiega łamaniu się włosów,wygładza strukturę włókna włosa,nie obciąża włosów.StosowanieNałożyć na suche lub wilgotne włosy, szczególnie na końcówki. Nie spłukiwać.
- Wymiary
- 400 ml
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- EAN
- 3600542225397
- Wymiary
- 400 ml
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- EAN
- 3600542225397
Pasuje również do tego

Garnier Fructis Goodbye Damage Krem do włosów, 400 ml
52,33 zł/1kg
22,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Zegarek Hugo Boss TY198450
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore

NutriBullet NB606DG, Blender stołowy, 0,7 l, Rozgniatacz do lodu, 600 W, Srebrny
297,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Garnier Fructis Grow Strong 10 in 1 Krem do Włosów 400 ml
86,35 zł/1l
34,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Garnier Fructis Vitamin Force Krem bez spłukiwania 400ml
163,32 zł/1l
65,33 zł
Sprzedawca: somnia24

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Garnier Fructis Nutri Curls Air Dry 400ml
154,60 zł/1l
61,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

COSTWAY 6V samochód elektryczny dla dzieci 2,8-4,6 km/h mini samochód dla dzieci z przełącznikiem do przodu i do tyłu, pojazdy elektryczne, quad ATV dla dzieci 3+ do 30 kg
258,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FDSGmbH

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Biurko VASAGLE Biurko komputerowe w kształcie litery L Biurko narożne z 2 półkami LWD72X
456,13 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Houseland

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Mieszanka roslin domowych ii zestaw 3, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (palma górska) 1x Dracena marginata (smocze drzewo), doniczka 10-12 cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
174,95 zł/1l

Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
361,65 zł
-26,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 684,64 zł/1l

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
180,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
361,26 zł/1kg

KMS Paste Hair Play Style Molding Paste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
179,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 199,13 zł/1l

American Crew Fiber Cream, Krem do włosów, 100 ml, Teksturowanie, Tubka, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
309,90 zł/1l

MONTIBELLO Smooth Absolute Plus 150ml
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
259,93 zł/1l

KMS Spray Hair Play Style Sea Salt Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
117,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
586,20 zł/1l

KMS Add Volume Liquid Strength Rinse 150 ml – płyn wzmacniający
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
818,13 zł/1l

Sebastian Lotion Sebastian Seb Man The Cooler Tonik bez spłukiwania 100ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 368,80 zł/1l

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
76,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
511,80 zł/1kg

4 SZTUK Kołki do namiotu Przenośny gwóźdź ze stopu aluminium do baldachimu na dziedzińcu na zewnątrz Materiały kempingowe
140,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
75,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
501,27 zł/1l

Balsam do włosów With Cedar 500ml HERBAL TRADITIONS
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,18 zł/1l