4,8



Na podstawie 5 opinii
Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
121,43 zł
121 429,99 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml293,45 zł/1kg
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml3 426,50 zł/1kg
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 311,00 zł/100ml
393,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Eubos Sensitive Care Lotion Dermo Protectiv NFB 400 ml
244,32 zł/1l
97,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 10%, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Skóra sucha, 400 ml, Buteleczka z pompką
220,75 zł/1l
88,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eucerin Mleczko Eucerin Complete Repair Balsam regenerujący 10% mocznika
36,60 zł/100ml
146,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Balsam do ciała UreaRepair Plus 5% (balsam do ciała) 400 ml
12 207,00 zł/100ml
122,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Ureadin Ultra10 Lotion Plus 1000ml
196,80 zł/1l
196,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Isdin Ureadin Ultra 10 Lotion Plus 400ml
376,02 zł/1l
150,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin Urearepair Plus Perfumy łagodzące 400ml
201,50 zł/1l
80,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
225,85 zł/1kg
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Moisturising Lotion 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Aveeno Dermexa Tä gliche krem emolientowy
413,05 zł/1kg
82,61 zł
Sprzedawca: VISO

Linola plus mleczko do skóry, balsam 200 ml
450,33 zł/1kg
107,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Coryt Care Lotion 250 ml
199,40 zł/1kg
56,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Synchroline Aknicare Lotion 25 ml
105 839,99 zł/1l
105,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Eucerin Urearepair Plus Perfumy łagodzące 400 ml
237,62 zł/1l
95,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BIOMARIS HAUTLOTION, Lotion 250 ml
296,72 zł/1l
74,18 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pro hladkou pokožku bez pocitu pnutí.
Skład
Aqua, Urea, Glycerin, Isopropyl Stearate, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Glucoside, Sodium Lactate, Butyrospermum Parkii Butter, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Diisostearate-Polyhydroxystearate-Sebacate, Karnitin, Cetearyl Alcohol, Ceramide Np, Arginine Hcl, Sodium Pca, Histidine, Alanine, Citrulline, Lysine, Serine, Kyselina Mléčná, Sodium Chloride, Mannitol, Sucrose, Glutamic Acid, Threonine, Glycogen, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla skóry suchej do bardzo suchej
- Balsam do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: Beiersdorf AG Eucerin, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 11678159
Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml - Dawkowanie: Lotion
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- EAN
- 400580016235004005800162350
- Numer producenta
- 11678159
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- EAN
- 400580016235004005800162350
- Numer producenta
- 11678159
Pasuje również do tego

JOYROOM JR-ZS259, Telefon komórkowy/Smartfon, Uchwyt aktywny, Samochód, Czarny
40,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mineral Wear pudr pro ženy 12 - Translucent Light - Physicians Formula
7 473,33 zł/1kg
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aknederm tincture sensitive roztwór przeciw zanieczyszczeniom skóry, roztwór 50 ml
72,27 zł/100ml
72,27 zł
Sprzedawca: apohealth

Luvia Zestaw pędzli do makijażu Golden Queen 15 pędzli do makijażu Kabuki z narzędziami do makijażu - profesjonalny zestaw pędzli do makijażu Beauty Makeup Essentials
459,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Simba Dickie SuperMario Mario Plüsch, 30cm 109231010
66,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cover Xtreme Dermacol SPF30 8 g
4 837,50 zł/1kg
41,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

EUBOS Sensitive Care Hand Repair & Protection, krem do rąk 150 ml
439,56 zł/1kg
79,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Nanoil Heat Protectant Spray Termoochronny spray do włosów, 200ml
310,30 zł/1l
62,06 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Aknederm pianka oczyszczająca, krem 150 ml
672,93 zł/1l
100,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Aknederm Creme intens 30 g
2 481,00 zł/1kg
74,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Nanoil Hair Volume Enhancer Spray zwiększający objętość włosów, 200ml
245,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Pluszowy nietoperz Fidi, 25 cm
63,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Compeed plaster na opryszczkę z aplikatorem z przezroczystej folii, 15 plastrów
6 274,00 zł/1m
62,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Bambino Mio, koszulka pływakowa zapewniająca ochronę dla niemowląt i małych dzieci, koszulka z długim rękawem
178,03 zł
-13,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aknederm Lotion F przeciw wypryskom, lotion 30 ml
256,07 zł/100ml
76,82 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Eubos Sensitive Care Lotion Dermo Protectiv NFB 400 ml
244,32 zł/1l
97,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 50 g kremu
1 738,20 zł/1kg
86,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu
1 513,51 zł/1kg
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Super Mario Plush Figure Yoshi 30 cm
52,80 zł
Sprzedawca: Humbi

Dermacol Cover Xtreme Corrector korektor 03/218 8 g
4 837,50 zł/1kg
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sunstar Gum Bi-Direction Szczoteczki międzyzębowe dwukierunkowy walec 0,7mm, 6 sztuk
2 820,50 zł/1kg
56,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

L'Oreal Paris True Match Podkład 2DW Warm Golden Almond, 30ml
1 879,67 zł/1l
56,39 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

ARDELL DUO Quick-Set Klej do rzęs NEW! 5g
20,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fa Żel pod prysznic Sport, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
399,80 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

SodaStream DUO, Czarny, Stal nierdzewna, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
1 409,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Vagisan pyn do higieny intymnej 200 ml
345,05 zł/1l
69,01 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
78,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Balsam do ciała eucerin
Jestem z niego bardzo zadowolony, ponieważ mam wrażliwą skórę, która również swędzi zimą z powodu suchości super produkt zawsze chętnie użyję ponownie
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l