1,0



Na podstawie 1 opinii
Linola Sun Skin Milk SPF 50, balsam 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,72 zł
513,03 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam przeciwsłoneczny SPF 30 Cetaphil Sun (Liposomale Lotion) 200 ml533,28 zł/1kg
131,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
ISDIN Fotoprotector Fusion Water SPF 50, krem 50 ml2 121,06 zł/1kg
139,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Cetaphil sun Daylong 30 sensitive żel-krem do ciała, krem 200 ml533,28 zł/1kg
131,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający balsam do opalania SPF 50+ Cetaphil Sun (Liposomal Lotion) 100 ml1 086,40 zł/1l
108,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
10 195,00 zł/100ml
109,36 zł
-7,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermasence Solvineamed Balsam przeciwsłoneczny SPF 50+ 200 ml
518,22 zł/1kg
116,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Allergika Sun Protect Atopic Cream Lsf 50+ 50 ml
149,10 zł/100ml
74,55 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Guinot, Hydrazone, Moisturizing, Sunscreen Milk, SPF 30, 150 ml
129,56 zł/100ml
194,34 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Nuxe, Sun Refreshing, After-Sun Lotion, 400 ml
12 569,00 zł/100ml
125,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebamed Balsam przeciwsłoneczny Lsf 50+ 150 ml
353,14 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Lancaster, Sun, Soothing, Sunscreen Lotion, SPF 50, 125 ml
51,90 zł/100ml
64,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sebamed Balsam przeciwsłoneczny Lsf 30 150 ml
235,57 zł/1kg
45,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF 30 200 ml
22,50 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Noreva Iklen krem przeciwsłoneczny Lsf 50+ 30 ml
15 730,00 zł/100ml
157,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Heliocare 360 Acnimat SPF 50+ 50 ml
278,68 zł/100ml
139,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Krem przeciwsłoneczny Lsf 50+ 75 ml
633,46 zł/1kg
65,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Photoprotector Wet Skin Spray Lsf 30 250 ml
130,68 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Biodermal Samoopalający balsam Sun Kiss (200 ml)
93,38 zł/100ml
186,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Nivea Sun Protect & Moisture Sun Lotion SPF 30 200 ml
37,03 zł/100ml
74,05 zł
Sprzedawca: Tersorte

Heliocare 360 A-R Emulsja SPF 50+, 50 ml ŻEL
1 763,14 zł/1kg
123,42 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczny krem przeciwsłoneczny
- do skóry wrażliwej
- Lotion do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 11637166
Linola Sonnen-Hautmilch Lsf 50 100 ml - Prezentacja: Lotion - Temat: Filtry przeciwsłoneczne
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 132 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Octocrylene, Tribehenin PEG-20 Esters, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Phenyl Trimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclohexasiloxane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Decyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Acrylates Copolymer, P-Anisic Acid, Tromethamine, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Cyclopentasiloxane.
- Producent
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 404888224927404048882249274
- Numer producenta
- 24928
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 132 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Octocrylene, Tribehenin PEG-20 Esters, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Phenyl Trimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclohexasiloxane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Decyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Acrylates Copolymer, P-Anisic Acid, Tromethamine, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Cyclopentasiloxane.
- Producent
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 404888224927404048882249274
- Numer producenta
- 24928
Pasuje również do tego

Balsam ochronny Linola 50 ml
126,86 zł/100ml
63,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola plus krem 50 ml
188,16 zł/100ml
94,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam ochronny Linola 100 ml
79,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Wella SP Luxe Oil Keratin Protect Szampon keratynowy do włosów zniszczonych, 200ml
128,95 zł/1l
25,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

UISEBRT 20 regulowany stojak na buty zestaw antypoślizgowy stojak na buty 3 regulowana wysokość przechowywania butów organizer butów 20 sztuk biały
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Bepanthen krople do oczu Intense, 10 ml krople
7 327,00 zł/1l
73,27 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Anthelios UV Mune 400 Oil Control Gel-Cream SPF 50+ do skóry wrażliwej, krem 50 ml
1 235,32 zł/1kg
95,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Hialuronowy krem na dzień lekki, krem 50 ml
602,68 zł/1kg
101,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Celyoung Elit Extreme, krem 50 ml
288,62 zł/100ml
144,31 zł
Sprzedawca: apohealth

Hansaplast 50430 Hansaplast Hühneraugen-Pflaster 50430 beige, weiß, 8 St.
1 850,71 zł/1m
25,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Pure Encapsulations Bacopa monnieri Kapsułki, 60 szt. Kapsułki
4 612,90 zł/1l
143,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Urea Repair krem na dzień Face Cream 50 ml
219,12 zł/100ml
109,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Formoline L112 Extra tabletki na nadwagę i otyłość, 192 tabletki
2 272,93 zł/1kg
504,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Ladival Aktywny krem i sztyft z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50+, 30 ml krem
1 441,63 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Płatki z nasion migdałów, 250 g proszku
159,14 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Sun Gel krem do opalania na dzień, SPF 50+, 200ml
404,47 zł/1kg
121,34 zł
Sprzedawca: apohealth

ZeinPharma Di-Magnesium Malat, kapsułki zawierające 100 mg malianu magnezu, 60 kapsułek
1 928,92 zł/1kg
125,38 zł
Sprzedawca: apohealth

GSE Repair Rapid Acid FS, tabletki, 36 sztuk
1 242,92 zł/1kg
80,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Atoderm Creme Ultra, Krem Ultranawilzajacy i wzmacniajacy, 500 ml
143,72 zł/1l
71,86 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Noreva Alpha KM+ – krem nawilżający na noc 50 ml
161,54 zł
Sprzedawca: apohealth

PHYSIOTOP Balsam podstawowy wzmacniający barierę lipidową skóry, 200 ml balsamu
288,09 zł/1kg
74,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do higieny intymnej dla mężczyzn 75 ml
135,76 zł/100ml
101,82 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
41,72 zł/100ml
125,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Folio 2 Basic DHA dla kobiet w ciąży i karmiących piersią z bioaktywnym kwasem foliowym, 90 kapsułek
1 396,67 zł/1kg
129,89 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 236ml
232,46 zł/1l
54,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CALENDULIN ARLBERGER, 200 ml SAL
40,26 zł/100ml
80,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Panaceo Basic Detox Capsules 200 kapsułek
871,33 zł/1kg
124,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml
625,08 zł/100ml
312,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

ipalat, pastylki do gardła o smaku miodu, łagodne, 400 sztuk
434,78 zł/1kg
206,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niewłaściwe opakowanie
Nie rozumiem, komu wpadło do głowy, żeby produkt znajdujący się w papierowym pudełku zapakować jedynie w papierową torbę, skoro ma on trafić do innego kraju. Pudełka zostały, co logiczne, uszkodzone podczas transportu. Nie tak wyobrażałam sobie to zamówienie i jestem absolutnie niezadowolona.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml