To dermokosmetyk wysokiej jakości do codziennej pielęgnacji Twojej skóry.
Idealny dla skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej, zapewniając jej komfort.
Gwarantuje delikatne oczyszczanie, nie wysuszając i pomagając ograniczyć utratę wilgoci.
Intensywnie nawilża i wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry.
Łagodzi uczucie napięcia już podczas mycia, pozostawiając skórę gładką i zadbaną.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu
BALNEUM INTENSIV Płyn pod prysznic i do mycia 200 ml PZN 01541330
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,54 zł
207,70 zł / 1l
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
śr. 30 września – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml
168,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
[500 ml] Balsam do mycia S&M, [Schülke]
153,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml
319,40 zł/1kg
75,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml
226,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,45 zł
Sprzedawca: apohealth
Sulfoderm M Balsam pod prysznic 200 ml
234,30 zł/1l
46,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Sebamed emulsja w płynie do mycia bez mydła 400ml
114,57 zł/1l
45,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Żel pod prysznic Dexeryl, nawilżający, 500 ml
122,56 zł/1l
61,28 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Retterspitz rewitalizujący żel pod prysznic 200 ml
140,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24
Allergika Lipolotio sensitive 500 ml
290,28 zł/1kg
145,14 zł
Sprzedawca: apohealth
Żel pod prysznic TIROLER STEINÖL, żel 500 ml
124,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
69,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Eucerin pH5 płyn do mycia ciała i twarzy, żel 200 ml
234,02 zł/1kg
56,40 zł
Sprzedawca: apohealth
Isdin Żel do kąpieli, 400ml
222,50 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: somnia24
Sebamed Frische Dusche 50 ml
50,95 zł/1kg
6,42 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Rokitnikowa emulsja pod prysznic 300ml
164,40 zł/1l
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Żel pod prysznic CMD Santorini – organiczny olej z opuntii – kosmetyki naturalne – wegański – delikatna pielęgnacja skóry
246,60 zł/1l
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Aveeno Dermexa, żel pod prysznic nawilżający do codziennego stosowania, przeznaczony dla bardzo suchej i swędzącej skóry, 300 ml
284,83 zł/1l
85,45 zł
Sprzedawca: VISO
Eucerin Łagodzący olejek pod prysznic 400 ml
165,75 zł/1l
66,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
HerbOlive Żel pod prysznic z oliwą z oliwek i kreteńskim dittanym 200 ml
210,60 zł/1l
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Lactovit LactoUrea, żel pod prysznic ujędrniający
0,05 zł/1l
24,45 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
BALNEUM INTENSIV Płyn do kąpieli i mycia
PZN:01541330 Producent: Almirall HermalGmbH Pojemność: 200 ml
BALNEUM INTENSIV Płyn do kąpieli i mycia to wyjątkowo łagodny, nawilżający środek czyszczący do skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała oraz jako środek wspomagający w leczeniu chorób skóry, takich jak neurodermia czy łuszczyca. Delikatna formuła łagodnie oczyszcza i pomaga ograniczyć utratę wilgoci przez skórę.
Krótki opis – zalety w skrócie
Delikatne oczyszczanie skóry suchej i bardzo suchej Nawilżający i delikatny dla skóry Wspomaga utrzymanie naturalnej bariery ochronnej skóry Łagodzi uczucie napięcia już podczas mycia Nadaje się do codziennego mycia pod prysznicem i pielęgnacji ciała
Właściwości
Balsam pod prysznic i do mycia delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Pozostawia przyjemne uczucie zadbanej, gładkiej skóry i jest dobrze tolerowany nawet przez skórę wrażliwą i problematyczną.
Sposób użycia
Nałożyć na zwilżoną skórę, delikatnie rozprowadzić, a następnie dokładnie spłukać wodą. Nadaje się do codziennego stosowania.
Zawartość
Płyn do kąpieli i mycia Ilość: 200 ml
Producent
Almirall Hermal GmbH Scholtzstraße 3 21465 Reinbek Niemcy
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry - do skóry wrażliwej - balsam do stosowania na skórę - dermokosmetyki z apteki - Producent: ALMIRALL HERMAL GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec) - PZN: 1541330
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
1 661,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-60,68 zł
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 180 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1905)Liczba wystawionych ocen: 1905
459,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Dreame R20, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Czarny, 0,6 l, Suchy, Filtracja
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
1 098,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GeekStore
AEG CX7-2-45MÖ, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Czarny, Suchy, Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe, Tapicerka, Działanie, Ładowanie, Operacje
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
800,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Sokowirówka ślimakowa, sokowirówka do owoców, sokowirówka do 100% naturalnego soku owocowego (45W, 400ml, zasilanie USB) - VITAPRESS
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(177)Liczba wystawionych ocen: 177
54,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(182)Liczba wystawionych ocen: 182
4 849,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA
SONGMICS Wieszaki na ubranka dla dzieci, zestaw 50 sztuk, w kolorze różowego złota, z haczykami, antypoślizgowe, oszczędzające miejsce, idealne do szafy. Wieszaki do ubranek dziecięcych, odzieży dla niemowląt, sukienek i spodni. Materiał: aksamit, kolor: biały. Model: CRF027W01
377,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-274,01 zł
103,98 zł
Sprzedawca: TR8
VidaXL 243626, Wewnętrzna, 50 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49