4,9



Na podstawie 8 opinii
OLIVENBUTTER Vit.E Cream, 500 ml CRE
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,49 zł
10,10 zł / 100ml
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Valmont Hydra3 Regenetic Cream1 846,90 zł/100ml
923,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Depanten – krem pielęgnacyjny do skóry – 50 ml3 326,00 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Dr. Grandel Timeless Balancing Cream607,98 zł/100ml
303,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RINGELBLUMENSALBE M VIT E, maść 100 ml
42,80 zł/100ml
42,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Exfoliac reparierende Cream 40 ml
8 838,00 zł/100ml
88,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermatopan Krem z 5% mocznikiem, 140 ml CRE
23,59 zł/100ml
35,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Aknederm Cream H, 2X30 g CRE
130,41 zł/100ml
130,41 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Linola Radioderm Care Cream 50 ml
1 061,69 zł/1kg
75,38 zł
Sprzedawca: apohealth

RETINOL CREME LAMPERTS, krem 50 ml
587,33 zł/1kg
52,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Meditao Teebaumcreme forte 50 ml
294,65 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

FISIOCREM Creme 200 g
801,50 zł/1kg
160,30 zł
Sprzedawca: somnia24

SULFODERM S GETÖNTE TAGESCREME, 25 ml CRE
236,92 zł/100ml
59,23 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem nagietkowy 250 ml
23,14 zł/100ml
57,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem propolisowy 50 ml
107,72 zł/100ml
53,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

TIROLER STEINOEL RINGELFLOWER CREAM, krem 100 ml
435,68 zł/1kg
60,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Maść z nagietka 50 ml
83,86 zł/100ml
41,93 zł
Sprzedawca: apohealth

MILKUDERM DAY CREAM, krem 50 g
760,00 zł/1kg
49,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Meditation Cistrosencreme, 50 ml CRE
87,30 zł/100ml
43,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OLIVENBUTTER Vit.E Cream, 500 ml CRE
PZN: 9211655
Krem z masłem oliwkowym Vit.E 500 ml - Prezentacja: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Olive Oil, Ethylhexyl Stearate, Sodium Polyacrylate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Trideceth-6, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Geraniol, Linalool, Mentha Arvensis Leaf Oil, Citral
- Producent
- IMP GmbH
- Zakres dostawy
- 1 szt
- EAN
- 426017723012904260177230129
- Numer producenta
- 09211655
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Olive Oil, Ethylhexyl Stearate, Sodium Polyacrylate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Trideceth-6, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Geraniol, Linalool, Mentha Arvensis Leaf Oil, Citral
- Producent
- IMP GmbH
- Zakres dostawy
- 1 szt
- EAN
- 426017723012904260177230129
- Numer producenta
- 09211655
Pasuje również do tego

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Biały
1 399,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark

Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Antyperspirant EVERDRY
599,17 zł/1kg
93,47 zł
Sprzedawca: apohealth

REGENO Plasma Liquid Nasal Spray Gel, roztwór 20 ml
4 817,50 zł/1l
96,35 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 528,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Smartfon Samsung Galaxy A54 5G, Kolor:Awesome Graphite - Dual Sim, Pojemność pamięci:128 GB
Odnowiony
1 078,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Płyn do płukania jamy ustnej PLASMA LIQUID, 250 ml
385,40 zł/1l
96,35 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EXCELLENT Walizka na kółkach 51 cm PROWORLD czarna KO-FB5000240
265,66 zł
Sprzedawca: Teshop

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Vitality Pro D103 Końcówki Precision 100
139,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Krem z oliwy z oliwek z witaminą E 250ml od Dr Sacher's
9,86 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

sanostol multiwitaminy bez dodatku cukru sok, 460 ml roztwór
162,24 zł/1l
74,63 zł
Sprzedawca: apohealth

BitterKraft! Oryginalny roztwór, 200 ml roztworu
727,25 zł/1l
145,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

System stereo z odtwarzaczem CD, radiem, złączem słuchawkowym i wejściem AUX ROXX MC201
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Senseo CSA210/90, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czerwony
475,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
941,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy A34 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 px, 6 GB, 128 GB, 48 MP, Grafitowy
Odnowiony
763,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Bioderma Sebium H2O Micellar Water, Kobiety, 500 ml, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Butelka, AQUA/WATER/EAU PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES SODIUM CITRATE ZINC GLUCONATE COPPER SULFATE...
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Callusan forte kremowa pianka 125 ml
389,60 zł/1l
48,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Jednorazowa maseczka chirurgiczna z klipsem na nos 50szt.
71,97 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Esperanza EKK013R, 1,8 l, 1800 W, Czarny, Czerwony, Plastik, Stal nierdzewna
38,22 zł
Sprzedawca: FANEO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ładnie pachnie i szybko się wchłania
Uważam, że ten krem jest bardzo dobry
Oceniono dnia 11 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem z masłem oliwkowym
Super krem!
Oceniono dnia 28 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt - szybka dostawa
Dobry towar
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,92 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 438,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml