4,7



Na podstawie 16 opinii
Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Tagescreme 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
162,29 zł
16 229,00 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml509,42 zł/100ml
254,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml744,93 zł/100ml
327,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml436,10 zł/100ml
218,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml970,30 zł/100ml
485,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Nachtcreme 50 ml
16 868,00 zł/100ml
168,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler+Elast.Cre.Lsf 30 50 ml
16 851,00 zł/100ml
168,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Hyaluron-Filler Krem na dzień + 3x Effect Krem na dzień 50 ml
14 308,00 zł/100ml
143,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Moisture Booster 30ml el nawilajcy
14 622,00 zł/100ml
146,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Hyaluron-Filler Krem na dzień + 3x Effect Krem na dzień SPF 30 50 ml
154 929,99 zł/1kg
154,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
1 679,98 zł/100ml
839,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Eucerin Anti-Age Volume-Filler Krem wypeniajcy na noc 50 ml
17 450,00 zł/100ml
174,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Anti-Pigment sérum Dual Serum 30 ml
1 382,52 zł/1kg
186,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum, koncentrat 30 ml
20 433,00 zł/100ml
204,33 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Hyaluron-Filler Booster nawilżający 30ml
402,83 zł/100ml
120,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nivea, Cellular Luminous, Intensywne serum przeciw przebarwieniom skóry, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
166,63 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea, Krem przeciw przebarwieniom na dzień, Spf 50, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 666,33 zł/1kg
99,98 zł
Sprzedawca: TR8

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Day Care SPF15 wzmacniający krem liftingujący do skóry normalnej/mieszanej 50 ml
4 937,20 zł/1kg
246,86 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml
683,40 zł/100ml
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash

Hyal-Urea Przeciwzmarszczkowy krem na dzień 50 ml
298,08 zł/100ml
149,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Nivea, Cellular Luminous 630, Krem przeciw przebarwieniom na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
111,98 zł/100ml
55,99 zł
Sprzedawca: Metler
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Eucerin ELASTICITY+FILLER Pielęgnacja na dzień zawiera filtr SPF 15 + UVA, który chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym światłem i dalszym rozwojem zmarszczek.
Obszar zastosowania:
- Dla poprawy elastyczności skóry i redukcji nawet głębokich zmarszczek
- Po oczyszczeniu skóry delikatnie wmasować w twarz, szyję i dekolt.
Specjalne właściwości:
- Z filtrem SPF 15 i ochroną przed promieniowaniem UVA
Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Krem na dzień 50 ml - Prezentacja: Krem
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Alkohol benzylowy Edenian trisodowy Cytrynian stearynianu glicerolu Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer Perfumy Alkohol cetylostearylowy Pentan-1,2-diol Fosforan diskrobiowy Dikaprylan/dikaprat glikolu butylenowego Eter dioktylowy Cytrynian glicerolu (mono/di) (oleinian/palmitynian/stearynian) 2-metylopropan-1,3-diol Bemotrizinol Wodorotlenek sodu do regulacji pH Triglicerydy, średniołańcuchowe Woda, oczyszczona Karbomer Olej sojowy Butylohydroksytoluen Lecytyna Dimetikon
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 400580016023304005800160233
- Numer producenta
- 11652958
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Alkohol benzylowy Edenian trisodowy Cytrynian stearynianu glicerolu Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer Perfumy Alkohol cetylostearylowy Pentan-1,2-diol Fosforan diskrobiowy Dikaprylan/dikaprat glikolu butylenowego Eter dioktylowy Cytrynian glicerolu (mono/di) (oleinian/palmitynian/stearynian) 2-metylopropan-1,3-diol Bemotrizinol Wodorotlenek sodu do regulacji pH Triglicerydy, średniołańcuchowe Woda, oczyszczona Karbomer Olej sojowy Butylohydroksytoluen Lecytyna Dimetikon
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 400580016023304005800160233
- Numer producenta
- 11652958
Pasuje również do tego

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Nachtcreme 50 ml
16 868,00 zł/100ml
168,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
650,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

SpeedComfort Extension-Set wentylator grzejnikowy
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Check-It-Group

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Soiczek na noc 50 ml
14 616,00 zł/100ml
146,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Brandsstore

Darsonval, wysoka częstotliwość, leczenie włosów, przeciwdziałanie wypadaniu włosów, kosmetyczne urządzenie do twarzy, pielęgnacja skóry GESS Dars
186,50 zł
Sprzedawca: GESS

2 sztuki Sportowa orteza stawu kolanowego Orteza stawu kolanowego Ochrona stawu kolanowego Fitness Nakolannik szary L
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Clatronic MB 3746, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, Szkło, Stal nierdzewna, Mechaniczny, 60 min
306,24 zł
Sprzedawca: Green_Country

3 x skrzynka drewniana PINEEA Natural 50 x 40 x 30 cm – skrzynka na wino, skrzynka na owoce, skrzynka dekoracyjna, skrzynka na jabłka
151,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

HORSEPOWER Akku Rotationsbürste "Scrubber"
241,01 zł
Sprzedawca: Di-Life

Swiffer 5410076291076, Niebieski
66,19 zł/1m²
53,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonasrath

Beurer Hörhilfe HA 20 Ergonomisch - max. 40 dB - 200 - 5000 Hz - batteriebetrieben (641.06)
126,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

plast team 31210800 plast team Pokrywa mikrofalowa Micro, średnica: 245 mm
25,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Maszynka do mielenia mięsa GSW rozmiar nr 8
124,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wozinsky 9145576275245, Samsung, Samsung Galaxy A34 5G, Odporny na zadrapania, Przezroczysty, 1 szt.
6,92 zł
Sprzedawca: MANADA

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

LEGO 42115 Technic Lamborghini Sián FKP 37, Zestaw Klocków dla Dorosłych Fanów Motoryzacji, Model Samochodu Wyścigowego, Pomysł na Prezent Świąteczny dla Chłopaka, dla Mężczyzny i dla Kobiety
1 685,41 zł
Sprzedawca: CraDys

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

HERBATKA DETOX(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
1 198,71 zł/1kg
37,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Swirl S 67, Pomarańczowy, Biały, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Pudełko, 11 mm, 18 mm, 1 mm
65,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
291,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy Fit2, 2,79 cm (1.1"), Ekran dotykowy, 21 g
860,83 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pokrowiec + 2X szkło ochronne do Samsung Galaxy A15 4G / 5G pancerne etui foliowe czarne
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Olay Regenerist Retinol24 Serum na noc 40 ml
379,57 zł/100ml
151,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 31% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
31%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
POMOCNY
Ten krem jest wysoce zalecany. Wspiera i pielęgnuje skórę dojrzałą. Poprawia elastyczność, wzmacnia strukturę skóry i minimalizuje zmarszczki. Czego więcej może chcieć kobieta?
Oceniono dnia 27 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecany przez dermatologa...
... Używam kremu od 2 lat. Świetny efekt dzięki nawilżeniu i ochronie przeciwsłonecznej.
Oceniono dnia 26 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Euceri to świetny produkt do pielęgnacji skóry
Zawsze chętnie użyję go ponownie
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny krem
Krem bardzo przyjemnie pachnie i sprawia, że skóra wygląda pięknie
Oceniono dnia 17 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozsądna cena i szybka dostawa.
Bardzo dobry! Skóra się poprawiła.
Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
509,42 zł/100ml

Ahava Ladies Krem z kwasem hialuronowym 24/7



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
320,74 zł/100ml

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
863,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
287,76 zł/100ml

TimeWise „Zestaw cudownych kosmetyków” Do skóry normalnej/suchej 4 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
669,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
669,94 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
318,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,67 zł/100ml

2 x Mary Kay TimeWise Repair Day Cream Volu-Firm z ekonomicznym zestawem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
517,06 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
517,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
354,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 232,76 zł/1kg

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Estée Lauder Ultimate Lift Age-Correcting Crème, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Starzejąca się skóra, Skóra sucha, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Liftingujący, Nawilżający, Tonizujący, 50 ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 217,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 435,72 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 767,59 zł/1l

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
327,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
744,93 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
889,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 779,18 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

Embryolisse 3350900002589, Krem, Unisex, Odżywiający, Nawilżający, 400 ml, All ages, Aloes zwyczajny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
21,75 zł/100ml