5,0



Na podstawie 3 opinii
Perfumy woskowe na bazie wody "1 milion" Nishman 07 Gold One 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,44 zł
182,93 zł / 1l
+ 17,18 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Velorum, Unisex, ekstrakt perfum, 100ml22 732,20 zł/1l
2 273,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana ARUGAMBAY4 365,00 zł/1l
218,25 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Spray do ciała HIKKADUWA421,95 zł/1l
89,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,39 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Adorable woda perfumowana spray 100ml
804,80 zł/1l
80,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

1 MILION EDT 100 ml + EDT 10 ml + dezodorant w sztyfcie 75 ml
535,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hamsat Ghazal woda perfumowana spray 100ml
1 318,70 zł/1l
131,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Amber Oud woda perfumowana spray 100ml
568,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Prolixe woda perfumowana spray 15ml
11 664,67 zł/1l
174,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rouge woda perfumowana spray 100ml
169,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Khadlaj Zayaan Gold woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 037,80 zł/1l
103,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Turath woda perfumowana spray 100ml
1 549,10 zł/1l
154,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Milano woda perfumowana spray 100ml
751,30 zł/1l
75,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Woda perfumowana Masakï Matsushïma HäNa w sprayu (80 ml)
3 595,88 zł/1l
287,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

My Glamour woda perfumowana spray 100ml
563,60 zł/1l
59,34 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,36 zł
Sprzedawca: PolisElectro

INDECENT CHERRY, woda perfumowana, atomizer 15 ml
26 287,33 zł/1l
394,31 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

She woda perfumowana spray 100ml
737,40 zł/1l
73,74 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Prohibit Intense Woda perfumowana 100 ml
690,30 zł/1l
69,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Coach Gold Perfumy w sprayu
3 775,33 zł/1l
113,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chcesz, aby Twoja fryzura utrzymała się przez cały dzień? Wosk na bazie wody Nishman 07 Gold One o mocnym utrwaleniu i przyjemnym zapachu z pewnością Ci w tym pomoże. Jest idealny do włosów krótkich i średniej długości. Nie skleja i nie obciąża ich. Dzięki wodnej bazie łatwo się nakłada i zmywa.
Zapach: zapach przypomina perfumy One Million marki Paco Rabanne
Główne zalety produktu
- Silne utrwalenie
- Nieklejący i nieklejący się
- Łatwy w aplikacji
- Łatwy do zmycia
Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość wosku na wilgotne lub suche włosy i uformować fryzurę.
Aqua, Ceteareth-25, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, BHT, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Mica, Titanium Dioxide, CI 19140, CI 77491.
- Model
- Gold One 07
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- żel
- Producent
- Nishman (Türkei)
- EAN
- 8681665066062
- Numer producenta
- Gold One 07
- Model
- Gold One 07
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- żel
- Producent
- Nishman (Türkei)
- EAN
- 8681665066062
- Numer producenta
- Gold One 07
Pasuje również do tego

Nishman - 09 Styling Wax Cola - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 02 Styling Wax Sport - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 07 Styling Wax Gold One - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 07 Gold One - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Matowy wosk do włosów Black Vanilla Nishman 08 Matte Look 150g
182,93 zł/1l
27,44 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Nishman - M5 Fiber Paste Matte Look - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Wosk do stylizacji włosów NISHMAN, 150 ml - kolor: fioletowy (Rugby Violet)
646,07 zł/1l
96,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Nishman - Sea Salt Spray 01 - Teksturyzujący tonik do włosów na bazie soli morskiej 200ml
200,25 zł/1l
40,05 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

NISHMAN Balsam po goleniu i woda toaletowa 400 ml - 01 City Senior Black
96,05 zł/1l
38,42 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nishman - S3 Spider Wax - Pomada do włosów 150ml
182,07 zł/1l
27,31 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nishman - S4 Spider Wax - Pomada do włosów 150ml
182,07 zł/1l
27,31 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Męska, Męska, Biały
27,48 zł/1m
54,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Nishman Hair Styling Wax wosk do włosów z keratyną Keratin 150 ml
182,93 zł/1l
27,44 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Tropical Mango Nishman 03 Flaming 150ml
182,93 zł/1l
27,44 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Nishman - 01 Styling Wax Gumgum - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wosk do włosów - Peach Nishman 06 Mystic Gummy 150ml
182,93 zł/1l
27,44 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Nishman - 06 Styling Wax Mystic Gummy - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l