5,0



Na podstawie 22 opinii
Jadalny topper na tort Spiderman Cake Topper dekoracja tortu 16 cm lub 20 cm, średnica koła: 20 cm, motyw: Spiderman nr 2
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
398,99 zł
15 345,77 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Jadalne dekoracje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii0,15 zł/1kg
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Knorr croutinos z pestkami słonecznika163,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Saracino Modellierpaste Rot 250 g62,68 zł/1kg
15,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 922,00 zł/1kg
192,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dekora - 236038 Topper na tort Marvel Avengers wykonany z jadalnego papieru bez cukru - 20 cm
11 676,18 zł/1kg
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

dekora – jadalna wafelka z Peppą Pig – dekoracja do tortów dla dzieci – okrągła, 20 cm
7 370,18 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pająk na tort, 16 sztuk, wysokość: 4,5 cm
2 244,50 zł/1kg
47,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,89 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
1 571,96 zł/1kg
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukier plastyczny różowy PICK.125 g
3 039,92 zł/1kg
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
62,69 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
756,00 zł/1kg
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes fondant wiosenny zielony 250g
1 579,96 zł/1kg
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topper na tort Sonic 20cm Ø papier waflowy urodziny
17 360,00 zł/1kg
138,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

FunCakes Fondant Miś brązowy -250g-
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr. Oetker czarujące motyle w trzech kolorach 12 sztuk
632,33 zł/1kg
18,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jadalny topper na tort wykonany z jadalnego papieru z ekscytującymi motywami Spidermana!
Bezglutenowe, bez laktozy, odpowiednie dla wegetarian, bez białek mleka.
Dzięki topperom do tortów możesz udekorować swój tort w dowolnym motywie przy niewielkim wysiłku.
Wafelki są wykonane z jadalnego papieru, zadrukowane barwnikami spożywczymi i są całkowicie jadalne.
Wystarczy wyjąć je z opakowania i umieścić na torcie tuż przed podaniem.
Toppery do tortów nie lubią wilgoci. Jeśli dostaną jej za dużo, stają się miękkie, a kolor rozpuszcza się i rozmywa.
Dlatego nigdy nie wkładaj tortu z topperem do lodówki i nie umieszczaj toppera na torcie z kremem
Okres trwałości co najmniej 2 miesiące
Składniki: skrobia ziemniaczana, olej roślinny, barwniki: E102,E110,E122,E133,E151 E102 i E110 oraz E122 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Bezglutenowy, bez laktozy, odpowiedni dla wegetarian, bez białek mleka.
Informacje o wartościach odżywczych (przybliżone):
na 100g
nA PORCJĘ Energia (kj) 1.
530,0 91,8 Energia (kcal) 360,0
21,6 Tłuszcz (g) 1,1
0,1 w tym nasycone (g) 0,2
0,0 Węglowodany (g) 88,0
5,3 w tym cukier (g) 0,0 0,0 Białko (g) 0,
0,0 Sód (mg) 50,0
37,5 Sól (g) 0,10,0
Szczegóły dotyczące producenta/miejsca produkcji: deKora, C/ Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind.
- Lista składników
- Skrobia, substancja słodząca E965, stabilizator E460i, substancja zagęszczająca maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć E422, stabilizatory E414, E466, emulgator 433, aromat, substancje konserwujące E330, E202, substancja słodząca E955, emulgator lecytyna sojowa, barwniki E133, E151, E155, E162, ekstrakt z krokosza barwierskiego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1376 kj/327 kcal, tłuszcz 0g, zdrowe kwasy tłuszczowe 0g, węglowodany 69g, w tym cukier 0,4g, białko 0g, sól 0,1g
- Waga
- 26 g
- Firma spożywcza
- DEKORA INNOVA S.A.U., C/ Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind. Las Atalayas 03114 Alicante (SPANIEN)
- Nazwa handlowa
- Topper na tort
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 236040
- EAN
- 8435599743038
- Lista składników
- Skrobia, substancja słodząca E965, stabilizator E460i, substancja zagęszczająca maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć E422, stabilizatory E414, E466, emulgator 433, aromat, substancje konserwujące E330, E202, substancja słodząca E955, emulgator lecytyna sojowa, barwniki E133, E151, E155, E162, ekstrakt z krokosza barwierskiego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1376 kj/327 kcal, tłuszcz 0g, zdrowe kwasy tłuszczowe 0g, węglowodany 69g, w tym cukier 0,4g, białko 0g, sól 0,1g
- Waga
- 26 g
- Firma spożywcza
- DEKORA INNOVA S.A.U., C/ Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind. Las Atalayas 03114 Alicante (SPANIEN)
- Nazwa handlowa
- Topper na tort
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 236040
- EAN
- 8435599743038
Pasuje również do tego

Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Stollen Bites z marcepanowym nadzieniem owocowym opakowanie 350g
48,09 zł/1kg
16,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Migdały Insula slivered blanszowane do pieczenia i gotowania 1000g
113,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zamsz w Sprayu 100ml Biały - Barwnik Aksamitny Velvet Spray do Tortów i Deserów
405 900,01 zł/1l
46,29 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Consar pasta pomidorowa potrójnie skoncentrowana o smaku owocowym 200g
6,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pająk na tort, 16 sztuk, wysokość: 4,5 cm
2 244,50 zł/1kg
47,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,89 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Polewa z orzechów laskowych Pickerd 150 g
79,73 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker czarne kakao do pieczenia intensywne ciemne kakao 30g
379,00 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
44,41 zł/1kg
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

RUF 153842 RUF Kuchenglasur 500,0 g, 1 St.
55,86 zł/1kg
27,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brauns Heitmann Lebensmittelfarbe Blau
972,50 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lemke Berlin pasta persipan 1 kg- Wyprodukowana w 48% z pestek moreli - Intensywny smak - Wegańska - Idealna do pieczenia, nadziewania i przekąsek
51,87 zł/1kg
51,87 zł
Sprzedawca: Lemke

Maggi Wirtshaus makaron z trzema rodzajami sera produkt stały 170g
58,41 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe kostki chlebowe Leimer
149,14 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küchle San-Apart
51,67 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Quiche z ciasta francuskiego 3Toques, gotowe do nadzienia, 113 g
231,50 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PRAŻYNKI FRANCUSKIE 200g Chrupiące posypka Francuska do deserów Kol-Pol
143,95 zł/1kg
28,79 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Bita Śmietana w Sprayu Debic 700 ml
73,03 zł/1l
51,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.
16,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra 7er Schlemmer Foam Waves z polewą o smaku kakaowym 300g
55,83 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreidoppel ice flip orzech laskowy 1000g
56,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SweetFamily biały cukier puder krystalicznie czysty słodki 500g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Naarmann krem do gotowania owies wegański na bazie owsa alternatywa 1000g
17,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Podkłady wiedeńskie ciemne trzy pojedyncze podkłady przewiewne 400g
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat wywaru z kaczki w płynie CHEF do zup i sosów 1000ml
146,11 zł/1l
146,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion rybny delikatna baza do zup i sosów 400ml
44,57 zł/1l
17,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wafle do pieczenia Paw Patrol
Super szybka dostawa, świetny pomysł na muffinki i super stosunek ceny do jakości
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nakładka na muffinki
Bardzo dobra jakość. Wnuczka była zachwycona.
Oceniono dnia 23 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Top! Tylko trochę jaśniejszy niż na zdjęciach. Dzieci były zachwycone.
Oceniono dnia 7 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny jednorożec
Piękne kolory, dziecko było zachwycone
Oceniono dnia 27 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Jesteśmy bardzo zadowoleni, a dziecko było szczęśliwe
Oceniono dnia 13 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znowu i znowu z przyjemnością
Bardzo dobry i korzystny
Oceniono dnia 25 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i nieskomplikowana dostawa
Wszystko w jak najlepszym porządku
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
649,95 zł/1kg

Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
0,15 zł/1kg

Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,41 zł/1kg

CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
139,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
139,55 zł/1l

Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,09 zł/1kg

Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,36 zł/1kg

Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,64 zł/1kg

Saracino roll fondant pasta top biały 1kg



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,99 zł/1kg

Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
213,86 zł/1kg

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pomada zielona 250 g
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,04 zł/1l

Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
173,73 zł/1kg

Günthart roll fondant czarny
17,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1 844,50 zł/1kg

Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
34,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 149,00 zł/1kg

Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,94 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku truskawkowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
103,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies