Najważniejsze informacje w skrócie

  • Odkryj uniwersalny zapach unisex, idealny dla Ciebie!
  • Ciesz się ekskluzywnymi perfumami o wyjątkowym charakterze.
  • Poznaj kompozycję stworzoną przez mistrza Alessandra Gualtieri.
  • Zanurz się w bogactwie nut zapachowych, z dominującą skórą.
  • Wygodna pojemność 50 ml, idealna na każdą okazję.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Orto Parisi Cuoium Perfumy, 50 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

665,52 zł

13 310,40 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – pt. 9 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 966,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
1 396,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Simone Andreoli Smoke Desert 100ml woda perfumowana
Simone Andreoli Smoke Desert 100ml woda perfumowana
4 710,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
483,45 zł
-12,39 zł
471,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 552,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
586,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
13 705,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
685,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 281
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi - Seminalis EDP 50ml
Orto Parisi - Seminalis EDP 50ml
13 305,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
665,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Sadonaso Ekstrakt perfum, 30 ml
Nasomatto Sadonaso Ekstrakt perfum, 30 ml
15 100,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
453,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
20 438,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
613,14 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
19 142,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
574,28 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml
899,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 145,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2419
114,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Megamare woda perfumowana unisex 50 ml
Orto Parisi Megamare woda perfumowana unisex 50 ml
13 250,60 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
662,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla The House of Oud What About Pop woda perfumowana 75 ml (unisex)
The House of Oud What About Pop woda perfumowana 75 ml (unisex)
17 960,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 347,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Casamorati 1888 woda perfumowana unisex 30 ml
Xerjoff Casamorati 1888 woda perfumowana unisex 30 ml
11 388,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
341,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Alexandria III Perfumy, 50 ml
Xerjoff Alexandria III Perfumy, 50 ml
16 703,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
835,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 176,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
117,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Wyrazista mieszanka skomponowana przez mistrza - Alessandra Gualtieri.&nbsp/Cuoium to zapach, który pokochasz bez opamiętania.&nbsp/


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: nuty zwierzęce, nuty drzewne
Nuta serca: fiołek
Nuta bazy: skóra, kadzidło, olej jałowcowy, labdanum, cedr, paczula, wanilia



Parfém UNISEX




Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Orto Parisi Cuoium 50 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Orto Parisi!



  • Płeć: Unisex
  • Typ: Perfumy
  • Nazwa perfum: Cuoium
  • Pojemność: 50 ml


Pozwól, aby w Parfum Orto Parisi Cuoium 50 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Orto Parisi!



  • Płeć: Unisex
  • Typ: Perfumy
  • Nazwa zapachu: Cuoium
  • Pojemność: 50 ml
Od 414,54 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Orto Parisi
Piazza Giuseppe Verdi, 2, Milano, Włochy, 20121
20121 - Milano
+390280562800
[email protected]



Czyste perfumy marki Orto Parisi została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Model
Cuoium
Waga
0.08 kg
Rodzaj zapachu
Skóra
Zawartość
50 ml
Składniki
Orto Parisi Cuoium Perfumy, 50 ml
Producent
Orto Parisi
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8717774840887
Numer producenta
2009126

Model
Cuoium
Waga
0.08 kg
Rodzaj zapachu
Skóra
Zawartość
50 ml
Składniki
Orto Parisi Cuoium Perfumy, 50 ml
Producent
Orto Parisi
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8717774840887
Numer producenta
2009126
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Brutus, 50 ml, Spray
Orto Parisi Brutus, 50 ml, Spray
12 086,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
604,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
13 705,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
685,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 552,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
586,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Boccanera, 50 ml, Spray
Orto Parisi Boccanera, 50 ml, Spray
12 439,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
621,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Stercus Perfumy, 50 ml
Orto Parisi Stercus Perfumy, 50 ml
11 449,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
572,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Duro Ekstrakt perfum dla mężczyzn, 30ml
Nasomatto Duro Ekstrakt perfum dla mężczyzn, 30ml
17 240,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
517,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
19 142,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
574,28 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Blamage, 30 ml
Nasomatto Blamage, 30 ml
15 987,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
479,61 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 281
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 966,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
1 396,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Sadonaso Ekstrakt perfum, 30 ml
Nasomatto Sadonaso Ekstrakt perfum, 30 ml
15 100,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
453,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hermès Terre D'Hermes czyste perfumy dla mężczyzn 75 ml
Hermès Terre D'Hermes czyste perfumy dla mężczyzn 75 ml
4 885,33 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
366,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 176,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
117,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Oud Wood, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tonkowiec wonny, Wanilia
TOM FORD Oud Wood, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tonkowiec wonny, Wanilia
9 355,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
935,50 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
20 438,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
613,14 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla The House of Oud – Breathe of The Infinite – woda perfumowana 75 ml (unisex)
The House of Oud – Breathe of The Infinite – woda perfumowana 75 ml (unisex)
9 760,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
732,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nasomatto Pardon Woda perfumowana, 30ml
Nasomatto Pardon Woda perfumowana, 30ml
18 642,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
559,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Xerjoff 1861 Zefiro Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff 1861 Zefiro Woda perfumowana, 100 ml
7 010,70 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
701,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Amouage Opus XV - King Blue EDP 100 ml UNISEX
Amouage Opus XV - King Blue EDP 100 ml UNISEX
18 339,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 833,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 330,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
133,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Fragrance World Montera Rouge Tobacco woda perfumowana unisex 100 ml
Fragrance World Montera Rouge Tobacco woda perfumowana unisex 100 ml
718,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
109,99 zł
-38,12 zł
71,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Xerjoff La Capitale czyste perfumy unisex 50 ml
Xerjoff La Capitale czyste perfumy unisex 50 ml
15 154,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
757,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Deified Tony Iommi Parfém 50 ml UNISEX
Xerjoff Deified Tony Iommi Parfém 50 ml UNISEX
18 200,60 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
910,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml
899,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla The House Of Oud Grape Pearls woda perfumowana 75 ml
The House Of Oud Grape Pearls woda perfumowana 75 ml
8 885,87 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
666,44 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roja Parfums Qatar Perfumy, 50 ml
Roja Parfums Qatar Perfumy, 50 ml
33 112,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 655,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Shooting Stars Uden Parfém 50 ml M
Xerjoff Shooting Stars Uden Parfém 50 ml M
14 897,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
744,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bimaro
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Viride EDP 50 ml UNISEX
Orto Parisi Viride EDP 50 ml UNISEX
13 300,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
665,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa - towar zgodny z opisem - TOP PARFÜM
Oceniono dnia 31 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 9 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo ładny
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo
Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml
VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE