4,7



Na podstawie 61 opinii
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
216,99 zł
3,57 zł / 1l
+ 14,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Żwirki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy8,25 zł/1l
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L2,63 zł/1l
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Żwirek Catlink Mixed Litter29,13 zł/1kg
103,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Żwirek bentonitowy dla kota lawenda LAVENDER 10l2,93 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

12 x 5 litrów Lyra Pet® Lyra Power Silica – żwirek krzemionkowy dla kotów
10,50 zł/1l
629,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2 x 15 litrów Lyra Pet® White Cat® bentonitowy żwirek dla kota o zapachu pudru dziecięcego
16,60 zł/1l
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

6 x 5 litrów Lyra Pet® Lyra Power Silica – zbrylająca się żwirka krzemionkowa dla kotów
17,63 zł/1l
528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
2,99 zł/1l
90,92 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 4
3,12 zł/1l
47,36 zł
Sprzedawca: 2Lucky

12 x 5 litrów Lyra Pet® Lyra Power Silica – zbrylająca się żwirka krzemionkowa dla kotów + 2 myszki
11,50 zł/1l
689,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

15 kg, żwirek dla kotów, drewniany, granulki, produkt naturalny, podłoże dla zwierząt, higieniczny żwirek
6,72 zł/1l
403,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vitakraft żwirek dla kota Magic Clean Lavender - 5 litrów
88,40 zł/1l
441,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Worki filtrujące do żwirku dla kotów z sznurkiem, worki na żwirek, wkłady do żwirku dla kotów
178,77 zł/1kg
37,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Żwirek dla kota Duvo+ Silica, pojemność: 16 litrów
15,75 zł/1l
251,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Dehner Premium, żwirek dla kotów, typu zbrylającego, Klumpend Ultra, 12 kg
12,33 zł/1kg
147,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

CAT’S BEST Sensitive, Granulat, 7,2 kg, 20 l
10,26 zł/1kg
73,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Żwirek dla kota Lavender niezbrylający się DIAMENTIQ 3,8L
8,48 zł/1kg
12,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Żwirek dla kota silikonowy niezbrylający bezzapachowy DIAMENTIQ 10x3,8L
34,16 zł/1l
129,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Żwirek dla kota CatClin 8l/3,5kg
9,51 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: STREFA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 16Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16
Calitti® Crystals to żwirek silikonowy dla najbardziej wymagających kotów i ich właścicieli. Błyskawicznie wchłania ciecz i już w kilka sekund eliminuje brzydkie zapachy. Bezpyłowa Dust-Free Formula sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla ludzi i kotów z alergią. Dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii, dzięki czemu utrzymanie domu w czystości będzie niezwykle łatwe i długotrwałe. A Ty oszczędzony czas, poświęcisz na zabawę ze swoim ukochanym kotem.
Cechy Calitti® Crystals:
- Błyskawicznie wchłania mocz
- Eliminuje brzydkie zapachy
- Antybakteryjny
- Delikatny dla łapek
- Bezpyłowy
- Można wyrzucać do toalety
- Waga
- 26.4 kg
- Zawartość
- 60.8 l
- Model
- Silicate
- Kolor
- BiałyPrzezroczysty
- Zakres dostawy
- Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 16
- EAN
- 5908269901913
- Numer producenta
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-16PAK
- Producent
- BOUTIQUEZOO
- Waga
- 26.4 kg
- Zawartość
- 60.8 l
- Model
- Silicate
- Kolor
- BiałyPrzezroczysty
- Zakres dostawy
- Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 16
- EAN
- 5908269901913
- Numer producenta
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-16PAK
- Producent
- BOUTIQUEZOO
Pasuje również do tego

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
19,86 zł/1l
99,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MrPackage

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
2,99 zł/1l
90,92 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Żwirek dla kota CatClin 8l/3,5kg
9,51 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: STREFA

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 6
2,99 zł/1l
68,19 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L
2,63 zł/1l
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy
8,25 zł/1l
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI

Szczotka dla zwierząt Szczotka dla kota Szczotka dla psa do długiej i krótkiej sierści, bez użycia rąk za pomocą jednego przycisku, usuwa zmatowiałą i splątaną sierść
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Drapak FEANDREA, drapak dla kota, mebel 2 w 1, duża górna półka, poduszka
369,00 zł
Sprzedawca: homerci

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Calitti Crystals Lavender 3,8L x 6
3,52 zł/1l
80,20 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Calitti Crystals Lavender 3,8L x 4
3,66 zł/1l
62,85 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,69 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 763,33 zł/1l
179,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16
3,59 zł/1l
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
639,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Aihong-KF

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

VASAGLE szafka z lustrem, półką i 2 drzwiczkami Szafka łazienkowa
160,38 zł
Sprzedawca: Houseland

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zestaw upominkowy Memories dla 2 rąk
108,83 zł/1kg
174,89 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Olvy

Podściółka Cats Best Original 10l/4,3kg
6,09 zł/1l
60,92 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo drobny, prawie niepylący żwirek dla kotów
Zawartość 30 l
W porównaniu z wieloma innymi żwirami krzemionkowymi ma przyjemnie drobną ziarnistość i jest znacznie przyjemniejszy dla kocich łapek. Bardzo dobrze wiąże zapachy, niezawodnie wchłania wilgoć i prawie nie pyli. Szczególnie pozytywna jest delikatna struktura, ponieważ wiele żwirków krzemianowych jest znacznie grubszych. Mój kot bardzo dobrze je toleruje i na pewno kupię je ponownie.
Oceniono dnia 21 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo drobna podściółka krzemianowa
Zawartość 30 l
Większe kryształki zawsze zostawały między palcami kota, natomiast ten jest w zasadzie drobny jak krzemionkowy piasek rzeczny, co sprawia, że wypada z łap - i nawet na macie przed kocią toaletą nie widać, żeby żwirek był wynoszony dalej, nie mówiąc już o tym, że kot roznosi go po pokoju jak wcześniej - na pewno następnym razem kupię większą ilość, jeśli będzie na stanie.
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żwirek dla kota.
Zawartość 30,4 l
Produkt został dostarczony na czas i starannie zapakowany. Bardzo mi się spodobał. Mam nadzieję, że mojemu kotu też się spodoba. Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetny
Zawartość 30,4 l
Jestem bardzo zadowolony. Uważam też, że ilość jest całkowicie wystarczająca. Jedno opakowanie wystarcza nam na około 5 dni przy jednym kocie
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 30 l
Uważam, że to świetne... Niestety moje koty akceptują tylko żwirek krzemianowy
Oceniono dnia 25 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre z doświadczenia
Zawartość 30 l
Zamawiam ponownie i ponownie w odstępach czasu, ponieważ nie tylko ja, ale także nasz futrzany nos dobrze się z nim dogaduje
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piasek dla kotów
Zawartość 22,8 l
Piasek jest bardzo dobry i nic się nie czuć
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żwirek
Zawartość 30 l
Żwirek wysokiej jakości, mój kot od razu go zaakceptował, dziękuję.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

NOWOŚĆ CARLOS Bezwonny silikonowy żwirek dla kota 16 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
209,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,45 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kota 8 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny i chłonny
109,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,62 zł/1l

STOLMAK Żwirek drewniany dla kota 15 kg 30 l, Pellet Sosnowy, Chłonny
69,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,09 zł
Sprzedawca: Stolmak_pl
4,34 zł/1kg

Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
8,25 zł/1l

CARLOS Silikonowy żwirek dla kota bezzapachowy 6 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
79,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,51 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kotów 4 x 3,8 litra Bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
69,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
4,60 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,57 zł/1l

PETKIT 5 w 1 Tofu żwirek dla kota 2 worki 7,2 kg - węgiel aktywny, spłukiwalny
472,11 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
65,57 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,59 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezzapachowy żwirek dla kota 3 x 3,8 litra bezpyłowy i bezwonny, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
37,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,33 zł/1l

Golden Grey Master bentonitowy żwirek dla kota 14 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
12,86 zł/1l

Złoty Szary Biały żwirek bentonitowy dla kota 14kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
87,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
87,99 zł/1kg

Certech Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 25 litrów
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,92 zł/1l

Wielozadaniowa żwirka dla kotów (5 w 1): nadaje się do spłukiwania, neutralizuje zapachy, zawiera węgiel aktywny, wyjątkowo dobrze wchłania wilgoć. Opakowanie zawiera 4 worki po 3,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
521,89 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
34,33 zł/1kg

Skuteczny żwirek dla kotów zapewniający maksymalną neutralizację zapachów, 30 l
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,70 zł/1l

5x Kuweta jednorazowa, żwirek bentonitowy dla kota PH CONTROL z tacką 5x2,7l + 5x szufelka
99,90 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
6,73 zł/1kg

Podkładka pod żwirek dla kota, mata pod żwirek dla kota, mata wyłapująca żwirek dla kota, wodoodporna podkładka pod żwirek dla kota, podkładka pod kuwetę dla kota
78,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
341,74 zł/1kg

Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
2,63 zł/1l

8x 3,8L Mersjo Żwirek silikonowy dla kota Lawenda – Bezpyłowy, antybakteryjny & chłonny



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
2,63 zł/1l

Żwirek dla kota ekologiczny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 4 kg NATURALNY
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
7,90 zł/1kg