3,8



Na podstawie 4 opinii
Atkinsons English Lavender toaletní voda unisex 620 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
345,35 zł
557,02 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Kyma EDT 50 ml UNISEX1 950,00 zł/1l
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Eau Duelle EDT 100 ml UNISEX7 870,40 zł/1l
787,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 753,26 zł/1l
481,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 917,30 zł/1l
391,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Atkinsons - English Lavender EDT 75ml
1 662,00 zł/1l
124,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender woda toaletowa unisex 150 ml
1 326,60 zł/1l
198,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Yardley English Lavender woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 581,00 zł/1l
79,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diptyque Philosykos EDT 100 ml UNISEX
6 961,30 zł/1l
696,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver EDT náplň 200 ml UNISEX
3 092,35 zł/1l
618,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Sisley L'Eau Rêvée D'Hubert woda toaletowa unisex 50 ml
5 255,20 zł/1l
262,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Monotheme Patchouly Leaves Woda toaletowa, 100 ml
760,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Diptyque Oyedo woda toaletowa unisex 50 ml
25 740,00 zł/1l
1 287,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Emanuel Ungaro - Pour L'Homme III Parfum Aromatique EDT 100ml
1 183,70 zł/1l
118,37 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermès Un Jardin à Cythère - Refillable toaletní voda unisex 30 ml
7 909,00 zł/1l
237,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Diptyque L'Eau de Neroli woda toaletowa unisex 100 ml
7 087,50 zł/1l
708,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cartier Declaration EDT plnitelný 50 ml M
4 841,00 zł/1l
242,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Berdoues Peony & Rhubarb EDT 100 ml UNISEX
769,00 zł/1l
76,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lorenzo Villoresi Firenze Patchouli EDT 100 ml UNISEX
5 433,00 zł/1l
543,30 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy męskie Atkinsons
English Lavender (
620 ml)Pozwól, aby w Parfum Atkinsons English Lavender (620 ml) zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość wyjątkowym, spersonalizowanym zapachem. Odkryj w produkty Atkinsons!
- Płeć: mężczyźni
- Pojemność: 620 ml
- Rodzaj:
- Spray
- Nie nadaje się do ponownego napełnienia
- Pojemność: 620 ml
English Lavender marki Atkinsons to zapach z rodziny cypryjskiej dla kobiet i mężczyzn.
Zapach zawiera lawendę, ekstrakt z lawendy, drzewo różane, geranium i egzotyczne drewno.
Atkinsons 1799 English Lavender 620 ml
Woda toaletowa English Lavender marki Atkinsons została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. To opakowanie zawiera wybrane zapachy.
Woda toaletowa English Lavender marki Atkinsons została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności .
- Model
- English Lavender
- Wersja
- unisex
- Waga
- 1.96 kg
- Zawartość
- 620 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8011003865796
- Numer producenta
- 301083123
- Model
- English Lavender
- Wersja
- unisex
- Waga
- 1.96 kg
- Zawartość
- 620 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8011003865796
- Numer producenta
- 301083123
Pasuje również do tego

Atkinsons English Lavender EDT 320 ml UNISEX
640,63 zł/1l
205,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atkinsons English Lavender EDT 150 ml UNISEX
1 117,00 zł/1l
167,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender EDT 90 ml UNISEX
1 197,22 zł/1l
107,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atkinsons - English Lavender EDT 75ml
1 662,00 zł/1l
124,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender woda toaletowa unisex 320 ml
1 531,41 zł/1l
490,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Atkinsons English Lavender woda toaletowa unisex 150 ml
1 326,60 zł/1l
198,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 391,20 zł/1l
139,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Woda toaletowa Marbert Man Classic Eau de Toilette
2 658,40 zł/1l
265,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 044,00 zł/1l
104,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 073,50 zł/1l
107,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
1 758,90 zł/1l
351,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 536,40 zł/1l
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bravi
Zawartość 0,62 l
Dobra szybka i świetna cena. Wszystko idealnie, nic dodać nic ująć.
Oceniono dnia 24 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Oceniono dnia 31 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,62 l
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 204,80 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l