WADAKYU Bonito Flocken 40g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

29,89 zł

747,25 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
13h 34m 34s
Nasze najlepszeoferty
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
68,72 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zestaw TULIP: wędliny śniadaniowe, corned beef, wieprzowina, konserwy delikatesowe, 12 szt. po 340 g
Zestaw TULIP: wędliny śniadaniowe, corned beef, wieprzowina, konserwy delikatesowe, 12 szt. po 340 g
60,80 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
248,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Smalec Gęsi Agro TOP 1 kg wiaderko bez dodatków
Smalec Gęsi Agro TOP 1 kg wiaderko bez dodatków
135,63 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
146,41 zł
-5,36 zł
141,05 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
650,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Wędzona wątroba dorsza Probare
Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ANCHOIS (SARDELE) FILETY WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 78 g - LAIDEA
ANCHOIS (SARDELE) FILETY WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 78 g - LAIDEA
389,74 zł/1kg
30,40 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Wild West Beef Jerky Original 60g
Wild West Beef Jerky Original 60g
764,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Filety sardynek, 740 g - Demetra
Filety sardynek, 740 g - Demetra
325,07 zł/1kg
240,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Cornichons 350g
Cornichons 350g
42,43 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bottarga z cefala Riunione 20 g
Bottarga z cefala Riunione 20 g
639 666,68 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pescamar Atún Tonijn w Zonnebloemolie 3x80g, 240g, Hoogwaardige Tonijn
Pescamar Atún Tonijn w Zonnebloemolie 3x80g, 240g, Hoogwaardige Tonijn
155,88 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Pasta z anchois Zarotti 60 g
Pasta z anchois Zarotti 60 g
106,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Paprykarz Szczeciński 300 G
Graal Paprykarz Szczeciński 300 G
27,20 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lisner Sałatka azjatycka 160 g
Lisner Sałatka azjatycka 160 g
86,11 zł/1kg
16,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pasta z sardeli, 60 gramów - Gia
Pasta z sardeli, 60 gramów - Gia
357,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,43 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Suszone płatki tuńczyka Katsuobushi 40g - Waadakyu Odkryj smak tradycyjnej japońskiej kuchni z suszone płatki tuńczyka Katsuobushi 40g od renomowanej marki Waadakyu. Ten wyjątkowy produkt to esencja umami, która wzbogaci Twoje dania o niepowtarzalny aromat i głęboki smak. Katsuobushi stanowi fundament wielu japońskich potraw, od ramen po sushi, i jest niezastąpionym składnikiem w każdej kuchni miłośnika orientu. Nasze płatki Katsuobushi są starannie suszone i cięte, co pozwala zachować ich pełne walory smakowe i zapachowe. Dzięki swojej uniwersalności, idealnie sprawdzają się jako dodatek do zup, sałatek oraz wielu innych potraw. Wzbogać swoją kuchnię o ten autentyczny japoński składnik i doświadcz bogactwa smaku, jakiego dotąd nie znałeś. Dlaczego warto wybrać nasze suszone płatki tuńczyka Waadakyu?

  • Wysoka jakość potwierdzona tradycyjnymi metodami produkcji
  • Autentyczny japoński smak, który zadowoli najbardziej wymagające podniebienia
  • Wszechstronność użycia w wielu daniach kuchni międzynarodowej
Postaw na jakość i doświadczenie kulinarne, które odmienią Twoje gotowanie! Skład: Tuńczyk pasiasty 100%, wędzony na buku, olszy i quercus Masa netto: 40g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1563kj/ 369kcal Tłuszcz 5.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1.7g Węglowodany <0.5g w tym cukry <0.5g Błonnik 0g Białko 81g Sól 2.8g Kraj pochodzenia: Japonia Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Płatki bonito Wadakyu Katsuobushi


Płatki bonito są idealne do przygotowywania bulionu dashi, jako dodatek do dań z ryżu, makaronu, sałatek lub do uszlachetniania sosów i dressingów - płatki bonito Wadakyu Katsuobushi nadają potrawom autentyczny, dymny smak.

Składniki:

Tuńczyk 100%

Informacje dla alergików:

Tuńczyk

Waga netto/zawartość netto:

40g

Importer/producent:

Importer: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Inudstriestr. 40-42, 28876 Oyten, Niemcy
Producent: Wadakyu Europe S.L, Pol.Ind.As.Gandaras. 47, Parc. 1-1-B (36418) O Porrino, Ponteverda Galacia Hiszpania

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu.

Kraj pochodzenia:

Hiszpania

Termin przydatności do spożycia:

MFG=manufacturing date=data produkcji
Data produkcji jest drukowana na wielu produktach, nie należy jej mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.

Przygotowanie:

-

Informacje ogólne:

Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania produktów i etykiety (naklejki) co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast je zaktualizujemy.

Średnie informacje o wartościach odżywczych na 100g

Wartość kaloryczna1563 kJ
369 kcal
Tłuszcz
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
5,2 g
1,7 g
Węglowodany
- w tym cukier
<0,5 g
<0,5 g
Błonnik pokarmowyg
Białko81 g
Sól2,8 g
Dodatek 1g/mg
Ekstra 2g/mg
Ekstra 3g/mg


Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KG Industriestrasse 40-42, 28876 Oyten, Niemcy Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Po otwarciu szczelnie zamknąć i przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 7 dni. Podgrzać 500 ml wody w rondelku. Dodać 20 g płatków tuńczyka i gotować wodę przez około 30 sekund. Zdjąć rondel z ognia i pozostawić do zaparzenia na 2-3 minuty, aż płatki opadną na dno rondla. Następnie przelać wywar przez drobne sito. ryba wędzona 1 opakowanie
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
THUNFISH (Katsuwonus pelamis) (FISH) (100%), aromaty dymu z drewna bukowego, olchowego i dębowego
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1563 kj Energia kcal 369 kcal Tłuszcz 5,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,7 gM Węglowodany 0,5 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 81 gM Sól 2,8 gM
Alergeny
Ryby i produkty pochodne
Waga
40 g
Firma spożywcza
Kreyenhop und Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42, 28876 Oyten
Nazwa handlowa
Suszone i wędzone płatki tuńczyka
Producent
Kreyenhop & Kluge
Zakres dostawy
40 g Wadakyu Katsuobushi
Numer producenta
882598
EAN
8436566460033

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
THUNFISH (Katsuwonus pelamis) (FISH) (100%), aromaty dymu z drewna bukowego, olchowego i dębowego
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1563 kj Energia kcal 369 kcal Tłuszcz 5,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,7 gM Węglowodany 0,5 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 81 gM Sól 2,8 gM
Alergeny
Ryby i produkty pochodne
Waga
40 g
Firma spożywcza
Kreyenhop und Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42, 28876 Oyten
Nazwa handlowa
Suszone i wędzone płatki tuńczyka
Producent
Kreyenhop & Kluge
Zakres dostawy
40 g Wadakyu Katsuobushi
Numer producenta
882598
EAN
8436566460033
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron Udon 200g - Ita-San
Makaron Udon 200g - Ita-San
19,05 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
131,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH)100 g – TERRASANA
340,90 zł/1kg
34,09 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla 1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
19,95 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
49,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
65,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
126,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zestaw do sushi Blumtal Mata do sushi nadająca się do mycia w zmywarce - Trwały, zrównoważony sushi maker z wysokiej jakości drewnianymi pałeczkami i łyżką do ryżu dla początkujących i profesjonalistów sushi
Zestaw do sushi Blumtal Mata do sushi nadająca się do mycia w zmywarce - Trwały, zrównoważony sushi maker z wysokiej jakości drewnianymi pałeczkami i łyżką do ryżu dla początkujących i profesjonalistów sushi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
51,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Młody Imbir 190g Dec.Ha
Młody Imbir 190g Dec.Ha
33,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
794,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
29,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Garnek ze stali nierdzewnej do gotowania na parze, parowar, 28 cm, dwuwarstwowy z pokrywką ze szkła, garnek do gotowania i gotowania na parze, pojemnik do gotowania na parze, parowar
Garnek ze stali nierdzewnej do gotowania na parze, parowar, 28 cm, dwuwarstwowy z pokrywką ze szkła, garnek do gotowania i gotowania na parze, pojemnik do gotowania na parze, parowar
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
125,00 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 217
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
28,20 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
26,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml
Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
260,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 29 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
747,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l