5,0



Na podstawie 2 opinii
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,89 zł
126,27 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
13h 59m 16s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi112,71 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml34,89 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr205,60 zł/1kg
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g24,06 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta Miso Dashi do zup i sosów 300 g
92,84 zł/1kg
30,07 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
86,20 zł/1kg
21,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
49,45 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Suszone grzyby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
126,77 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
260,47 zł/1kg
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Shiitake - suszone 40g
1 477,00 zł/1kg
59,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta wegańska Ssamjang 500g - Sempio
32,96 zł/1l
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Südtiroler Rindshenkel Villgrater, pokrojone, ok. 100 g - 8064
409,60 zł/1kg
40,96 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Musztarda chrzanowa Demeter 125g
79,68 zł/1kg
9,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Genmai Miso 300g
118,47 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Tsampa Sonam z ciecierzycy 250g
91,24 zł/1kg
26,88 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Gerstenmiso, 390g | DANIVAL
97,28 zł/1kg
37,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame to unikalne produkty, które nie tylko dodają wyjątkowego smaku do Twoich dań, ale także są bogate w cenne składniki odżywcze. Marka Nobi prezentuje suszone wodorosty Wakame w wygodnym opakowaniu o wadze 100g, zapewniając Ci długotrwały zapas tego zdrowego składnika do Twojej kuchni.
Wodorosty Wakame są popularne w japońskiej kuchni i od lat cieszą się uznaniem zarówno ze względu na swój wspaniały smak, jak i właściwości zdrowotne. Nobi starannie suszy i pakuje wodorosty Wakame, aby zachować ich naturalny smak, teksturę i wysoką zawartość składników odżywczych. Ten produkt jest idealnym dodatkiem do sałatek, makaronów, zup czy sushi, dodając im wyjątkowego charakteru.
Co wyróżnia Wodorosty suszone Wakame marki Nobi na tle innych produktów na rynku? Przede wszystkim jest to ich najwyższa jakość. Wodorosty są starannie zbierane, przemywane i suszone, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania i świeżość. Ponadto, Nobi dba o Twoje zdrowie, dlatego suszone wodorosty Wakame są wolne od sztucznych konserwantów, dodatków czy barwników, co gwarantuje czystość i naturalny smak produktu.
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi to doskonały wybór dla wszystkich miłośników kuchni orientalnej, zdrowego odżywiania i tych, którzy poszukują nowych smaków. Daj swoim danim wyjątkowy smak i dodaj cenne składniki odżywcze dzięki tym wysokiej jakości, suszonym wodorostom Wakame. Zamów już dziś i odkryj możliwości, jakie dają Ci te malutkie, ale pełne smaku i zdrowia kawałki Japonii!
- Lista składników
- Składniki: 100%wodorostów wakameWartości odżywcze (w 100g/100ml)Wartość energetyczna 1165kJ/278kcalTłuszcze 1,6g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,03gWęglowodany 48,3g w tym cukry 0gBiałko 17,6gSól 7,1gMasa netto: 100gKraj pochodzenia: ChinySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Nobi
- Nazwa handlowa
- Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
- Producent
- Nobi
- EAN
- 5903760634766
- Lista składników
- Składniki: 100%wodorostów wakameWartości odżywcze (w 100g/100ml)Wartość energetyczna 1165kJ/278kcalTłuszcze 1,6g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,03gWęglowodany 48,3g w tym cukry 0gBiałko 17,6gSól 7,1gMasa netto: 100gKraj pochodzenia: ChinySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Nobi
- Nazwa handlowa
- Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
- Producent
- Nobi
- EAN
- 5903760634766
Pasuje również do tego

ALGI MORSKIE SUSZONE - WAKAME100 g - PORTO MUINOS
29,70 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pasta Miso Dashi do zup i sosów 300 g
92,84 zł/1kg
30,07 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Algi morskie do Sushi 10sztuk 25g - Allgroo
374,25 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
131,73 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
56,02 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
86,20 zł/1kg
21,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SEMPIO Gochujang Koreańska pasta chili VEGAN 250 g
104,64 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
112,71 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

WADAKYU Bonito Flocken 40g
747,25 zł/1kg
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

UMEBOSHI (MORELE JAPOŃSKIE KISZONE)125 g (SŁOIK) - ARCHE
367,12 zł/1kg
45,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Suszone grzyby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
126,77 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Grzyby suszone Shiitake 50g - Asia Kitchen
164,83 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SONAX Środek do czyszczenia wnętrza samochodu 500 ml
30,80 zł/1l
15,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ocet ryżowy 1l - Asia Kitchen
14,29 zł/1l
14,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
149,99 zł
Sprzedawca: esiteo
![Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
8,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix

Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
55,16 zł/1l
28,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos ostrygowy 280g - Asia Kitchen
32,11 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

House Of Asia wodorosty Wakame 30 g
304,25 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Yama – baza do bulionu rybnego dashi no moto, 1 kg
169,60 zł/1kg
169,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
19,95 zł/1kg
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix

JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
794,00 zł/1kg
19,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Sos rybny 700ml - Squid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l