5,0



Na podstawie 4 opinii
Oceanic AA, Make Up Filler, Podkład wypełniający zmarszczki, 107 dark beige, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,99 zł
999,67 zł / 1l
+ wysyłka od 10,49 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Podkłady do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Podkład rozświetlający MARY KAY Foundation Luminous 3D 30 ml, odcień Beige C 1104 337,67 zł/1l
130,13 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Podkład rozświetlający MARY KAY Foundation Luminous 3D 30 ml, odcień Beige w1604 337,67 zł/1l
130,13 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Biodroga Bioscience Institute 360° Lifting Foundation 01 Porcelain (30 ml)7 079,67 zł/1l
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 35 Sand 30ml102 390,00 zł/1l
102,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Oceanic AA Make Up Matt Podkład matująco wygładzający 105 Sand, 30 ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

AA My Beauty Power Rozświetlający podkład 01 Vanilla, 30ml
1 124,67 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Oceanic Make Up Ideal Tone Podkład perfekcyjne dopasowanie 107 Dark Beige, 30 ml
237,38 zł/1kg
28,24 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Maybelline Affinitone Nawilżający podkład 03 Light Sand Beige, 30 ml
2 377,00 zł/1l
71,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Paese Kolagenowy podkład nawilżający 301N Light Beige, 30 ml
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermacol Collagen Make-Up Liftingujący Podkład do twarzy 4.0 Tan, 20 ml
1 455,00 zł/1kg
43,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Aa Podkład Blur Sheer 03 Tan-Beige - Efekt Rozświetlenia I Wygładzenia
1 521,67 zł/1kg
49,07 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,65 zł
Sprzedawca: Tersorte

Annemarie Börlind FLUID MAKE-UP Light 30ml
4 248,00 zł/1l
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Delia Make-Up Primer Go Glow Skin Care Defined Rozświetlająca baza pod makijaż, 30 ml
739,50 zł/1kg
29,58 zł
Sprzedawca: Katomix

Beige Dado Sens Hypersensitive Hyaluron Make-Up
4 090,67 zł/1l
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Wygładzający podkład do twarzy 28 Light, 30ml
5 506,33 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maybelline - Instant Perfector 4-in-1 Glow Makeup 20 ml
4 784,00 zł/1l
95,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Annemarie Börlind ANTI-AGING MAKE-UP Beige 30ml
5 506,33 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krémový make-up Couvrance SPF 30 (Compact Foundation Cream) 10 g, 3,0 Sand
19 580,00 zł/1kg
195,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Clinique Superbalanced - podkład nr 18 30 ml
5 191,67 zł/1l
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maybelline Affinitone Unifying Foundation Cream 30ml 17 Rose Beige
2 377,00 zł/1l
80,65 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Podkład wypełniający zmarszczki AA Hyal Filler 107
CARUNO
️
PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI AA HYAL FILLER 107
Odkryj sekret młodzieńczego wyglądu z AA Hyal Filler 107! Ten innowacyjny podkład to więcej niż tylko makijaż – to zaawansowana pielęgnacja, która wygładza skórę i modeluje owal twarzy, dając efekt natychmiastowego odmłodzenia. Poczuj się pewnie i pięknie każdego dnia!
AA to marka, która od lat troszczy się o piękno i zdrowie skóry kobiet. Produkty AA są tworzone z myślą o różnych potrzebach cery, bazując na zaawansowanych technologiach i starannie dobranych składnikach. AA Hyal Filler to linia kosmetyków, która łączy makijaż z pielęgnacją anti-aging, dając kompleksowe rozwiązanie dla skóry dojrzałej.
AA Hyal Filler 107 to idealny wybór dla kobiet, które pragną natychmiastowego efektu wygładzenia i odmłodzenia skóry. Podkład doskonale sprawdza się na co dzień, jak i na specjalne okazje, zapewniając perfekcyjny wygląd przez wiele godzin. Jego lekka konsystencja nie obciąża skóry, pozwalając jej oddychać i zachować naturalny blask. Dzięki zawartości składników nawilżających, podkład zapobiega przesuszeniu i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia przez cały dzień.
- ️
Innowacyjny PRO3 AGE SYSTEM to klucz do skutecznego wypełniania zmarszczek i modelowania owalu twarzy. Ten zaawansowany kompleks składników aktywnych działa na kilku poziomach skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, które są niezbędne dla zachowania jej jędrności i elastyczności. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Regularne stosowanie podkładu AA Hyal Filler 107 przyczynia się do poprawy kondycji skóry i redukcji oznak starzenia.
Skład podkładu AA Hyal Filler 107 został starannie opracowany, aby zapewnić maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Formuła jest wolna od parabenów, silikonów i sztucznych barwników, co minimalizuje ryzyko podrażnień i alergii. Podkład jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, w tym również dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Dzięki lekkiej konsystencji, podkład łatwo się rozprowadza i nie tworzy efektu maski, dając naturalny i promienny wygląd.
PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI AA HYAL FILLER 107
- Wypełnienie zmarszczek: Innowacyjna formuła PRO3 AGE SYSTEM skutecznie redukuje widoczność zmarszczek.
- Modelowanie owalu twarzy: Podkład pomaga w poprawie konturów twarzy, nadając jej młodszy wygląd.
- Trwałe krycie: Zapewnia długotrwały efekt idealnej cery przez cały dzień.
- Błyskawiczne wygładzenie: Skóra staje się gładka i jednolita natychmiast po aplikacji.
- Efekt odmłodzenia: Cera wygląda młodziej i bardziej promiennie.
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 187611
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 187611
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-2szt.]
- Dodatkowe informacje.
Podkład wypełniający zmarszczki AA Hyal Filler 107
CARUNO Numer: 5900116022376, PGD-C54A-187611. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Makijaż/Twarz/Bazy pod makijaż i fixery
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Podkład wypełniający zmarszczki AA Hyal Filler 107, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Podkład wypełniający zmarszczki. Innowacyjny produkt zapewniający skórze błyskawiczny efekt wygładzenia i unikalną trwałość krycia. Innowacyjny PRO, AGE System oraz formuła bogata w kwas hialuronowy wypełniają zmarszczki oraz modelują owal twarzy, sprawiając, że cera wygląda młodziej. /Produkt hipoalergiczny, testowany klinicznie u alergików, polecany szczególnie cerze wrażliwej.
Udoskonal swoją cerę z podkładem AA Make Up Filler Wrinkle Decrease Foundation Pro Age System Wrinkle Filler 107 Dark Beige 30ml:
- Wygładza drobne zmarszczki, zapewniając nieskazitelne wykończenie.
- Lekka formuła o naturalnym kryciu.
- Wzbogacona o aktywne składniki przeciwstarzeniowe.
Podkład przeznaczony jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii. Zapewnia skórze błyskawiczny efekt wygładzenia i unikalną trwałość krycia.
Innowacyjny Pro Age System wypełnia zmarszczki oraz modeluje owal twarzy, sprawiając że cera wygląda młodziej.
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Oceanic AA, Make Up Filler, Podkład wypełniający zmarszczki, 107 dark beige, 30 ml
- Producent
- EAN
- 5900116022376
- Numer producenta
- 7,99
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Oceanic AA, Make Up Filler, Podkład wypełniający zmarszczki, 107 dark beige, 30 ml
- Producent
- EAN
- 5900116022376
- Numer producenta
- 7,99
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Oceanic AA Make Up Filler Podkład wypełniający zmarszczki 103 Light Beige, 30 ml
973,00 zł/1l
29,19 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Podkład Hyal Filler Wyrównujący Koloryt Cery Odcień 109
966,00 zł/1l
28,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Oceanic AA Make Up Matt Podkład matująco wygładzający 105 Sand, 30 ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Oceanic AA Make Up Matt Podkład matująco wygładzający 107 Dark Beige, 30 ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Oceanic Make Up Ideal Tone Podkład perfekcyjne dopasowanie 107 Dark Beige, 30 ml
237,38 zł/1kg
28,24 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

AA Make Up Ideal Tone Podkład perfekcyjne dopasowanie 103 light beige, 30ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Oceanic AA Make Up Matt Podkład matująco wygładzający 103 Light Beige, 30 ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

AA My Beauty Power Rozświetlający podkład 01 Vanilla, 30ml
1 124,67 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Rozkładany stół jadalny, okrągły, czarny, PERO, 90/140 cm, blat z drewna dębowego w kolorze złoty, styl loft, skandynawski
1 129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Oceanic AA Make Up Ideal Tone Podkład perfekcyjne dopasowanie 105 Sand, 30 ml
663,67 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Pomadka AVON Ultra Shimmer High Beam
25,20 zł/1l
90,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Kombinezon damski MADE OF EMOTION
387,90 zł
Sprzedawca: Wayfarer

Merax Szafka pod TV niska Szafka pod TV 180 cm z dużą przestrzenią do przechowywania i dwukolorowym designem, drzwi z funkcją cichego zamykania, dąb+biały
979,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Eveline Cosmetics Selfie Time Kryjąco-nawilżający pokład i korektor 02 Ivory, 30 ml
968,33 zł/1l
29,05 zł
Sprzedawca: Katomix

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Okrągły stół jadalny czarny PERO, 100/150 cm, rozkładany, do jadalni, dąb Craft Golden – styl loft, skandynawski
1 169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AA My Beauty Power Rozświetlający podkład 03 Beige, 30ml
1 323,00 zł/1l
39,69 zł
Sprzedawca: Katomix

SoBuy FBT42-N Stolik kawowy zestaw 2 stolików Sofa Stolik kawowy Stolik boczny
171,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Esperanza Toster Smiley Zielony
60,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lenor 8001090891099, Granulka, 210 g, Drzewo cedrowe, Kwiatowy, Paczula, 12 tygodni
105,19 zł/1kg
56,29 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
6 327,50 zł/1l
648,00 zł
-15,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
632,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hisense RF540N4SBF2, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Czarny, Dotyk, LED, Wewnątrz
6 314,41 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Camry Premium CR 3024, Czarny, Szary, Plastik, Ready, Plastik, 1000 W
458,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY 3 TLG. Zestaw do siedzenia dla dzieci, stolik dziecięcy z 2 krzesłami, schowkiem, tablicą do pisania kredą i tablicą, zestaw do siedzenia dla dzieci w wieku 3-7 lat
215,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller



Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.

Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

Vichy Dermablend 3D Correction podkład o przedłużonej trwałości przeciw niedoskonałościom skóry 55 Bronze 30 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
106,10 zł
Sprzedawca: apohealth
106 099,99 zł/1kg

#250 Sand La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF20
1 329,09 zł
Sprzedawca: VogueVista
44 303,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień light skin, Neutralny, 1W2



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
427,47 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 249,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 1W1 Bone, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
466,36 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 545,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 3C3 Sandbar, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
459,61 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 320,33 zł/1l

Vichy Dermablend Fluid korygujący Opal 15 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
103,35 zł
Sprzedawca: apohealth
103 350,00 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF20 Podkład 1C1 Cool Bone, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
538,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 935,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance, podkład do twarzy 3w1, odcień Tawny, 30 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
467,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 591,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Podkład do twarzy 2C3 Fresco, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
461,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 394,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
405,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
13 508,00 zł/1l

Sisley Sisleya Le Teint, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Ujędrniający, Wygładzający, Zmiękczający, Nawilżający, Spulchnianie, Odcień fair skin, 0R
439,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
14 662,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
372,37 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 412,33 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
361,17 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 039,00 zł/1l

Sisley Phyto-Hydra Teint, Tubka, Krem, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Nawilżający, Ochrona, Opalona skóra, Beżowy
391,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
979,37 zł/100ml

Sisley Phyto-Touche Gel Glow, Twarz, 30 ml, Skóra uniwersalna, Wszystkie odcienie skóry, Damski, Tubka
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 114,33 zł/1l

TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra normalna, Odżywiający, Dusk, Radiant
457,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 260,67 zł/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Kojąca, Ciepły, Beżowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
311,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 383,67 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Matte Intensywnie korygujący podkład z formułą no-transfer 1C, 35 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
294,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 403,14 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Rejuvenating Radiance Foundation - 24h Care & Wear, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Pouczający, Naturalny, 2N
292,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 360,86 zł/1l

Guerlain Foundation Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 3N 35ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 903,71 zł/1l