5,0



Na podstawie 1 opinii
Nuxe - Reve de Miel Delectable Fragrant Water - Tělová voda 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,04 zł-2,70zł
1 040,40 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 36m 20s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Eau de Campagne Woda toaletowa, 100 ml4 339,50 zł/1l
433,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 755,60 zł/1l
482,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
JF Eau De Toilette fü r Mä nner 100 ml4 952,70 zł/1l
495,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Eau De, Unisex, 100 ml, Spray3 425,80 zł/1l
342,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 236,00 zł/1l
123,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guinot, Aqua Romantica, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 163,30 zł/1l
216,33 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Molinard - De Molinard EDT 75ml
5 626,67 zł/1l
422,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Organiczna woda perfumowana roll-on Acorelle - Envolée de Néroli
6 861,00 zł/1l
68,61 zł
Sprzedawca: taleoo

EAU D'ORLANE edt vapo 100ml
2 222,10 zł/1l
222,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Parfums de Marly Greenley woda perfumowana, 125 ml
9 654,88 zł/1l
1 206,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Jeanne En Provence - Neroli Intense EDT 100ml
780,90 zł/1l
78,09 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bouquets D'orlane Autour De La Pivoine woda toaletowa 100 ml spray
3 900,00 zł/1l
390,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

INITIO Rehab Extrait de Parfum 90 ml
11 267,00 zł/1l
1 014,03 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Carven L'Eau de Toilette woda toaletowa 50ml spray
4 396,00 zł/1l
219,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cartier, Declaration Haute Fraicheur, Eau De Toilette, For Men, 10 ml
11 678,00 zł/1l
116,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diptyque L'Eau de Neroli Woda toaletowa, 100 ml
7 299,40 zł/1l
729,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Guerlain Eau De Fleurs De Cedrat, Kobiety, 100 ml, Spray
3 844,90 zł/1l
384,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Rochas - Eau de Rochas EDT 100ml
1 960,60 zł/1l
196,06 zł
Sprzedawca: Sykz
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NUXE Rêve de Miel Delectable – Woda perfumowana – 100 ml
NUXE Rêve de Miel Delectable to ciepła, przyjemnie słodka woda perfumowana, charakteryzująca się charakterystycznymi nutami zapachowymi linii pielęgnacyjnej Rêve de Miel. Kompozycja łączy aromatyczne nuty miodu z kwiatowymi i ciepłymi, drzewnymi akcentami, pozostawiając na skórze delikatny zapach.
Zapach otwiera się świeżymi, kwiatowymi nutami pomarańczowego kwiatu. W sercu rozkwita delikatny akord miodu, a baza, dzięki ciepłym, drzewnym nutom, zapewnia przyjemne i otulające wykończenie.
- Woda perfumowana
- Ciepły, słodki charakter zapachu
- Z nutami pomarańczowego kwiatu
- Z delikatnym akordem miodu
- Ciepłe, drzewne nuty bazy
- Idealna jako uzupełnienie linii pielęgnacyjnej Rêve de Miel
- Praktyczne opakowanie w sprayu
- Pojemność: 100 ml
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: Pomarańczowy kwiat
Nuta serca: Akord miodu
Nuta bazy: Ciepłe, drzewne nuty
Składniki (INCI):
Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin.
Informacje dotyczące alergii i tolerancji:
Zawiera substancje zapachowe, w tym m.in. Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate i Coumarin. Te składniki zapachowe mogą u osób wrażliwych powodować indywidualne reakcje skórne lub nietolerancje. W przypadku znanych alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników, produkt nie powinien być stosowany.
Sposób użycia:
Spryskaj skórę z odległości kilku centymetrów. Szczególnie nadaje się do stosowania na szyi, dekolcie i nadgarstkach. Alternatywnie, można spryskać niewielką ilość produktu w powietrze i przejść przez powstałą mgłę zapachową. Nie spryskiwać bezpośrednio na twarz.
Ostrzeżenia:
Substancja łatwopalna. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie spryskiwać na uszkodzoną lub silnie podrażnioną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
Uwaga:
Skład produktu może ulec zmianie przez producenta. Decydujące są zawsze informacje dotyczące składu, sposobu użycia i środki ostrożności znajdujące się na opakowaniu produktu.
Iskrzący dynamizm nut cytrusowych szybko ustępuje miejsca pożądliwemu sercu kwiatów i miodu, ocieplonemu drzewnym tchnieniem drzewa sandałowego i bobu tonka.
Nuxe - Reve de Miel Delectable Fragrant Water - Tělová voda 100ml Cosmetics. For women.
teraz wodę toaletową Nuxe Rêve De Miel Eau Savoureuse Parfumante 100 ml w Beauty Plaza.
Nuxe Reve De Miel Delectable Woda perfumowana
- Waga
- 0.31 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, kompozycja zapachowa, woda, limonene, linalol, citronellol, geraniol, cytral, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, salicylan benzylu, kumaryna
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3264680026263
- Numer producenta
- G0014385506
- Waga
- 0.31 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, kompozycja zapachowa, woda, limonene, linalol, citronellol, geraniol, cytral, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, salicylan benzylu, kumaryna
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3264680026263
- Numer producenta
- G0014385506
Pasuje również do tego

Krem Do Ciała Tesori D'oriente Byzantium Rosa Nera & Labdano 300 Ml
130,72 zł/1kg
32,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
9,70 zł/100ml
29,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

NUXE Rêve de Miel Deliciously, Peeling do ciała, Kobiety, Skóra uniwersalna, Łuszczenie się, Odżywiający, Peeling, Wygładzający, Słoiczek, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ORYZA SATIVA (RICE) POWDER, PHENYL TRIMETHICONE,...
60,45 zł/100ml
105,78 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 115,00 zł/1l
66,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mikser stojący GOURMETmaxx - proste przecieranie, miksowanie i siekanie
124,79 zł
Sprzedawca: Sotel

Klarstein Kominek dekoracyjny z płomieniami LED, Kominek elektryczny z ogrzewaniem, 2000W kominek elektryczny, Kominek ścienny z pilotem i timerem, Kominki elektryczne z obudową z MDF
2 392,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
975,71 zł/1l
102,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe Prodigieux Floral Woda perfumowana, 50 ml
3 545,20 zł/1l
177,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klarstein Kominek dekoracyjny z płomieniami LED, Kominek elektryczny z ogrzewaniem, 1800W kominek elektryczny, Kominek ścienny z pilotem i timerem, Kominki elektryczne z obudową z MDF
899,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Siemens EQ.6 plus, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
5 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Firming, Body Milk, 400 ml
389,07 zł/1l
155,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

trendteam wieszak na ubrania półka ścienna Malea dąb San Remo jasny NB/ 88 x 29 x 27 cm
1 028,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elektryczna leżanka FLEXISPOT z funkcją odchylania 105°-155°, regulowany telewizor i leżanka do salonu, oparcie i podnóżek (ciemnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200 cm z USB, łóżko młodzieżowe z pojedynczym łóżkiem z listwowym stelażem i schowkiem, łóżko do przechowywania z LED, pościel, szare
1 275,96 zł
-28,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 247,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Basen Power Steel™ Frame kompletny zestaw, owalny, z pompą filtrującą, drabinką bezpieczeństwa i plandeką 488 x 305 x 107 cm, basen, pływanie, baseny
2 878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 735,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Szafka RTV Selsey Veldio, biała, z frezowanym frontem, szerokość 175 cm
1 156,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l