5,0



Na podstawie 5 opinii
As I Am Hydration Elation Intensive Conditioner, Kobiety, Kręconych włosów, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, 237 ml, Słoik, Kokos, Gliceryna, Zielona herbata, Cytryna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
111,14 zł
468,95 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balmain Professionnel, Balmain Professionnel, gliceryna, kremowa maska do pielęgnacji włosów, rewitalizująca, 1000 ml449,10 zł/1l
449,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf – krem do końcówek włosów Bondfinity Fibre Sealer 150 ml344,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Więcej informacji o reklamie
Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów182,16 zł/1l
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

As I Am Dry y Itchy Scalp Care Olive y Tea Tree Oil Odżywka 355ml
149,30 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Skala Expert Babosa Aloe Vera Conditioning Cream 1000g 2em1
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Mielle Rosemary Mint Wzmacniająca odżywka bez spłukiwania 355ml
197,58 zł/1l
70,14 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Nuggela & Sulé 1401-61504, Koncentrat do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 10 ml, Odżywiający, Wzmacniający, Ampułka
6 593,00 zł/1l
65,93 zł
Sprzedawca: somnia24

KERASILK 4021609851127, Balsam do włosów, Kobiety, Włosy suche, Włosy zniszczone, 75 ml, Odżywiający, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
1 111,33 zł/1l
83,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Novex Brazilian Keratin Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych 300 ml
64,53 zł/1l
19,36 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pilopeptan balsam przeciw wypadaniu włosów 100 ml
1 554,90 zł/1l
155,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Cadu-Crex Haarausfall HSSC ampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn
493,55 zł/1kg
108,38 zł
-9,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,71 zł
Sprzedawca: VISO

PHYTO-CAFFEINE tonik przeciw wypadaniu włosów 200 ml
528,50 zł/1l
105,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Klorane - Klorane - - Wzmacniający spray przeciw wypadaniu włosów z chininą, 100 ml
1 750,90 zł/1l
175,09 zł
Sprzedawca: VISO

Equilibra, Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów, 10 x 8 ml
10 672,50 zł/1l
85,38 zł
Sprzedawca: Katomix

Odżywka regenerująca Shea Moisture 384ml
187,76 zł/1l
72,10 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Naturtint Rewitalizująca odżywka do włosów i brody dla mężczyzn 150ML
527,07 zł/1l
79,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Cantu Moisturizing Rinse Out Conditioner, Kobiety, Kolorowe włosy, Nawilżający, Ochrona, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, 400 ml, Butelka, Masło shea
127,50 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Cantu 26471, Krem do włosów, Kobiety, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, 335 ml, Nawilżający
147,88 zł/1l
49,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nurana Bioplac-6 ampułki do leczenia wypadania włosów 6x10ml
5 323,00 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Kręconych włosów
- Działanie odżywki:
- Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający
- Pojemność:
- 237 ml
- Typ dozownika:
- Słoik
- Bez spłukiwania:
- Nie
- Główne składniki:
- Kokos, Gliceryna, Zielona herbata, Cytryna
- Nie testowany na zwierzętach:
- Tak
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Skład:
- Aqua/Water/Eau, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Betaine, Cetyl Esters, Glycerin, Cetyl Alcohol, Quaternium-91, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phytosterols, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Fragrance/Parfum, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ppg-1 Trideceth-6, Sodium Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Abies Balsamea (Balsam Canada) Resin, Limonene
- Witaminy i minerały:
- Vitamin E
- Nie zawiera:
- Gluten, Kołek, Paraben, Ftalan, Talk
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Chcesz poprawić swój wygląd i wydobyć piękno? W takim razie As I Am Hydration Elation Intensive Conditioner (237 ml) (227 g) pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów As I Am oraz innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.Pojemność: 237 ml227 gTyp: Odżywka
As I Am Hydration Elation 8oz.
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 0.237 l
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- As I Am
- Liczba sztuk
- 22
- EAN
- 0858380002059858380002059
- Numer producenta
- 37335
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 0.237 l
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- As I Am
- Liczba sztuk
- 22
- EAN
- 0858380002059858380002059
- Numer producenta
- 37335
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

BaByliss FXFS2GE, Golarka foliowa, Złoto, Metal, AC/Bateria, Wbudowana bateria, 180 min
394,31 zł/1l
394,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
59 500,00 zł/1l
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FEROTRADE

Artègo Touch Beauty Primer Restoring Equaliser Fluid rewitalizujący krem zwiększający objętość 200 ml
210,35 zł/1l
42,07 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Wella Blondor Plex 9, Proszek, 800 g, Słoik
506,75 zł/1kg
405,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml
918,96 zł/1kg
273,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

FRUTTI – Chusteczki do usuwania farby ze skóry – 100 sztuk
70,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Mocno utrwalająca pomada do włosów (Blue Strong Hold Water Soluble), 95 g
45,09 zł/1l
44,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw Natryskowy Rea Luis Brush Copper
125,80 zł/1kg
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rea

Redken Extreme Play Safe 230°C Krem ochronny do stylizacji na ciepło 250 ml
487,17 zł/1kg
141,28 zł
Sprzedawca: Scentist

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g
4 464,18 zł/1l
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

GLOVIS Thickener Spray zagęszczający włosy 100 ml - BARDZO CIEMNY BRĄZ
672,00 zł/1kg
84,00 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design
1 156,70 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Krem do stylizacji GARD z wysokiej jakości olejem kokosowym i woskiem carnauba 100ml
163,10 zł/1l
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Montibello Smart Touch Reset My Hair Treatment Plus Odżywka odbudowująca w sprayu 12w1, 150 ml
233,33 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Efalock Wózek eNOBILE czarny
1 795,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Selective Now Flexi Touch 100 ml
304,80 zł/1l
35,23 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Herbal Time Naturalna Henna Naturalny Brąz 75 ml
578,67 zł/1l
43,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Styling Leave-In Foam, 250 ml
925,40 zł/1l
231,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vip's Prestige Color Off Zmywacz do trwałej farby do włosów 245 ml
94,00 zł/1l
24,50 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,50 zł
Sprzedawca: Naturalne

Kaminomoto - Aktualizacja przyspieszacza wzrostu włosów II, 180 ml
938,89 zł/1l
169,00 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

American Crew Matte Clay modelująca glinka dla uzyskania matowego efektu 85 g
752,94 zł/1kg
64,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

AENO Multifunctional Hair Dryer, 220V-240V~50-60Hz, 1200W, Ionizer, 4 temperature modes, 3 speed modes, 98000RPM, less than 85dB
618,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Sibel Hair Sculptor – włókna zagęszczające do włosów, jasnobrązowe, 25 g
3 880,00 zł/1l
97,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Elzusha - Przedłużanie włosów, 40 cm - Pasemko kręconych włosów - Przedłużki na klipsach - Niezauważalne przedłużki - Miękkie włókna - Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów
165,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AveliraMarket

African Pride Moisture Miracle Detangle & Condition Pre-Shampoo 355ml
42,32 zł/1kg
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Relaxer System Dark & Lovely Regular
46,57 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Podoland preparat PodoBaby regeneracja sk??ry i paznokci u dzieci i doros??ych 50ml
1 699,80 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: AllYour

Grow Gorgeous Serum na porost włosów Original 60ml
2 472,17 zł/1l
148,33 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super!
Po prostu idealne dla moich włosów.
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
715,10 zł/1l

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Włosy syntetyczne do nadania objętości
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
5 793,15 zł/1kg

Topik – włókna do włosów, zapewniające pełniejszy wygląd
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Pasemka do przedłużania włosów, 100% włosy Remy, 35 cm, średni brąz/jasny blond
295,44 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
11 817,60 zł/1kg

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
378,89 zł/1l

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72 990,00 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
42,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
119,97 zł/1l

Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,99 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,85 zł
Sprzedawca: apohealth
918,96 zł/1kg

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
9 997,50 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 063,09 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 464,18 zł/1l