5,0



Na podstawie 2 opinii
CeraVe - SA Smoothing Cream - Nawilżający krem zmiękczający do skóry suchej i bardzo suchej 340ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,73 zł
227,16 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml1 983,49 zł/1kg
1 090,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Orlane Super Moisturizing Nachtcreme Concentrate 50ml5 943,00 zł/1l
297,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml205 589,99 zł/1l
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ureadin 10 Lotion intensywnie nawilżający do skóry suchej Isdin 1000ml17,73 zł/100ml
177,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe SA Wygładzający balsam, 177 ml
254,64 zł/1kg
58,45 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,02 zł
Sprzedawca: Bugelo

Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała
78,60 zł/100ml
78,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nivea Luminous630 Krem do ciała przeciw rozstępom, 200ml
123,96 zł/1kg
38,70 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,99 zł
Sprzedawca: Metler

CeraVe Intensywnie nawilżający balsam do ciała 473 ml
315,52 zł/1l
149,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 10%, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Skóra sucha, 400 ml, Buteleczka z pompką
218,50 zł/1l
87,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam nawilżający CeraVe do skóry suchej i bardzo suchej
42 210,00 zł/1l
42,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Anua Heartleaf Daily Lotion 200 ml
449,00 zł/1l
89,80 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dermasence Adtop Creme 250 ml
38,78 zł/100ml
96,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Daily Advanced Balsam ultranawilżający 473ml
272,03 zł/1l
128,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermacol Regenerujący krem do ciała do skóry suchej Masło Shea, 300ml
94,26 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: VISO

Neutrogena Norwegian Formula Ujędrniający balsam do skóry suchej, 400ml
10,64 zł/100ml
42,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy Intensive Cream, krem 100 ml
644,30 zł/1l
71,43 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Eveline Cosmetics Goat's Milk Balsam lipidowy do skóry suchej, 200 ml
89,50 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bioderma Atoderm Creme Ultra Krem ultranawilżający, 200 ml
35,54 zł/100ml
71,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Wygładzający balsam z mocznikiem, wzbogacony o cenne ceramidy, to kosmetyk przeznaczony do skóry suchej, szorstkiej i z grudkami. Wygładzający balsam do ciała z mocznkiem zapewnia optymalny poziom nawilżenia i poprawia fakturę skóry. Jego innowacyjna formuła MVE sprawia, że regularnie stosowany skutecznie zmiękcza, złuszcza i wygładza skórę.
Wygładzający balsam z mocznikiem wzbogacony kwasem hialuronowym i salicylowym. Cenne składniki są uwalniane stopniowo, dzięki czemu znakomite efekty są widoczne i odczuwalne przez cały dzień. Wygładzające balsamy z mocznikiem łagodzą podrażnienia i zapobiegają ich powstawaniu, są ważnym kosmetykiem w codziennej podstawowej pielęgnacji.
Cerave SA Wygładzające balsamy z 10% mocznikiem – zatrzymują wilgoć i zmiękczają skórę. Są też wsparciem dla skóry z łuszczycą lub AZS, gdyż wzmacniają ochronną barierę skóry. Na uwagę zasługuje też jego wysoki komfort stosowania – jest nietłusty dzięki czemu wchłania się szybko i pozostawia miłe uczucie nawilżenia.
- 10% mocznik: Działa jako humektant, zatrzymując wilgoć i zmiękczając skórę.
- Kwas salicylowy i LHA: Pomagają rozluźnić martwe komórki skóry dla delikatnego złuszczania.
- Technologia MVE: System nieustannie uwalnia nawilżające składniki dla całodziennego nawilżenia.
- 3 niezbędne ceramidy: pomagają zachować naturalną barierę skóry.
- Kwas hialuronowy: Pomaga skórze zachować nawilżenie.
- Niacynamid: Pomaga ukoić skórę.
Sposób użycia:
- Nakładać na skórę dwa razy dziennie. Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia się balsamu.
- Zaprzestać stosowania w przypadku pojawienia się podrażnienia.
Intensywnie odżywczy i nawilżający krem o nietłustej konsystencji do skóry suchej i szorstkiej. Zawiera kwas salicylowy i LHA, które delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, a także kwas hialuronowy i mocznik, które poprawiają i wygładzają skórę. 3 niezbędne ceramidy chronią i odbudowują barierę ochronną skóry. Kwas salicylowy złuszcza skórę. Formuła zawiera 10 moczników, które wygładzają i nawilżają skórę. Technologia MVE sprawia, że krem pielęgnuje skórę przez cały dzień. Nie zawiera perfum i parabenów /p>
Krem nawilżający wygładza szorstką skórę, zapobiega wysuszeniu i pomaga przywrócić barierę ochronną skóry. 10% mocznik blokuje nawilżenie, a kwas salicylowy z LHA pomaga usunąć martwe komórki naskórka i wykonać delikatne złuszczanie.
- wysokiej jakości pielęgnacja skóry
- do pielęgnacji skóry
- Krem do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 15660819
CeraVe - SA Smoothing Cream - Nawilżający krem zmiękczający do skóry suchej i bardzo suchej 340ml Kosmetyki. Dla kobiet.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki CeraVe o objętości 340 g został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja ciała stanie się prawdziwą przyjemnością.
CeraVe SA Smoothing Moisturising Cream został specjalnie opracowany przez dermatologów, aby poprawić strukturę skóry. Ten nietłusty krem zapewnia intensywne odżywienie i nawilżenie dzięki zawartości kwasu hialuronowego, a kwas salicylowy i mocznik wygładzają skórę. 3 niezbędne ceramidy i technologia MVE pomagają odbudować i chronić barierę ochronną skóry, zapewniając widoczne rezultaty, które utrzymują się przez cały dzień. Krem jest odpowiedni dla skóry suchej i szorstkiej i może być stosowany zarówno do twarzy, jak i ciała. Nie zawiera mikrosfer, które mogłyby podrażniać skórę. Kluczowe cechy * 10% mocznik: nawilża i zatrzymuje wilgoć * Kwas salicylowy i LHA: delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka * Technologia MVE: ciągłe uwalnianie składników nawilżających przez 24 godziny * Ceramidy: Naprawiają i chronią barierę ochronną skóry * Kwas hialuronowy: Nawilża skórę Rezultat po aplikacji * Poprawa tekstury skóry * Efekt wygładzenia szorstkiej skóry * Odbudowana i chroniona bariera ochronna skóry * Długotrwałe nawilżenie Instrukcja użycia * Nakładaj krem tak często, jak to konieczne. * Omijać okolice oczu. * W przypadku kontaktu z oczami: Dokładnie spłukać wodą.
SA Urea Smoothing Moisturiser z 10% mocznikiem został opracowany przez dermatologa z myślą o skórze suchej, szorstkiej i nierównej. Kuracja nawilżająca zapewnia skórze ciała intensywne i długotrwałe nawilżenie, skutecznie wygładza skórę i przywraca jej barierę ochronną. Odpowiedni również dla skóry skłonnej do rogowacenia przymieszkowego. Dzięki zawartości kwasu salicylowego ten bogaty, nietłusty krem zapewnia gładką skórę. Krem do ciała nawilża również dzięki mocznikowi i kwasowi hialuronowemu.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ta marka jest klasyfikowana jako kremy do ciała i została stworzona specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 340 g wybranego produktu. Pielęgnacja ciała stała się o krok łatwiejsza!
Krem wygładzający do skóry suchej, szorstkiej i nierównej CeraVe SA
Wykwintny,
Cerave SA Krem nawilżający z mocznikiem 340 g - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 395 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Cerave, Balsam wygładzający, 340g
- Producent
- EAN
- 333787568410103337875684101
- Numer producenta
- 15660819
- Waga
- 395 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Cerave, Balsam wygładzający, 340g
- Producent
- EAN
- 333787568410103337875684101
- Numer producenta
- 15660819
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Clatronic GS 3656, 130 W, 590 g
84,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Bioderma - Pigmentbio Sensitive Areas Targeted Brightening Care Body Cream 75ml
112 039,99 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
81,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Fisher-Price Mobilny miś marzeń 3 w 1
190,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
179,00 zł/1kg
53,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe SA Wygładzający balsam, 177 ml
254,64 zł/1kg
58,45 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,02 zł
Sprzedawca: Bugelo

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, 100 ml
799,90 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
130,48 zł/100ml
67,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
288,75 zł/1l
57,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 375,67 zł/1l
131,27 zł
Sprzedawca: VISO

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
53,09 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 400 ml
343,76 zł/1kg
154,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

AVANA Samsung Galaxy S23 / S23 Plus folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia ochronna na aparat szkło pancerne 2 szt
38,35 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 060,40 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 293,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 922,80 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
295,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 314,36 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 396,40 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg