5,0



Na podstawie 1 opinii
Masło do ciała dla bardzo suchej skóry Shea (Body Butter) 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
151,27 zł
756,35 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SVR Xérial 10 Mleczko do ciała, 400 ml181,62 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała80,60 zł/100ml
80,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Linola forte mleczko do skóry, balsam 200 ml415,10 zł/1l
83,02 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eubos Balsam do ciała do skóry suchej z mocznikiem 10% 400 ml255,96 zł/1kg
115,95 zł
Sprzedawca: apohealth

The Body Shop Body Butter - Shea
804,60 zł/1l
40,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Masło do ciała do skóry suchej i wrażliwej Mleczko migdałowe (Body Butter) 200 ml
385,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: VISO

Masło do ciała do skóry bardzo suchej Kokos (Body Butter) 50 ml
844,00 zł/1l
42,20 zł
Sprzedawca: VISO

GEOMAR krem do ciała z olejkiem arganowym do skóry suchej 400 ml
6,70 zł/100ml
26,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Balsam do ciała Bepanthol do skóry wrażliwej, 200 ml
379,25 zł/1kg
75,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Bepanthol Derma nawilżający balsam do ciała do skóry wrażliwej i suchej, krem 400 ml
256,17 zł/1kg
105,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Ujędrniające masło do ciała z granatem 250 ml
215,19 zł/1kg
68,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Kneipp Bogaty balsam do ciała do skóry suchej z organicznym masłem shea 200ml
125,55 zł/1l
25,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Neutrogena balsam do ciała skóra wrażliwa 250 ml
59,80 zł
Sprzedawca: TR8

Masło shea - Balsam do ciała 150ml
499,07 zł/1l
74,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Dermacol Regenerujący krem do ciała do skóry suchej Masło Shea, 300ml
94,86 zł/1kg
33,20 zł
Sprzedawca: VISO

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% balsam do ciała do skóry suchej, 500 ml
229,98 zł/1l
114,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Mleczko do ciała Sebamed 50 ml
167,40 zł/1l
8,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Nawilżający balsam do twarzy i ciała, 470 ml
213,09 zł/1l
100,15 zł
Sprzedawca: somnia24

EUBOS Balsam do ciała z mocznikiem 10% do skóry suchej, 200 ml
467,15 zł/1kg
93,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zawiera ręcznie wytwarzane masło shea z Ghany i organiczny brazylijski olej babassu, dzięki czemu pozostawia suchą skórę miękką, gładką, nawilżoną i odżywioną przez 96 godzin.
Odżywiaj i rozpieszczaj wyjątkowo suchą skórę dzięki naszej ulepszonej formule Shea Body Butter - nowemu, najbogatszemu i najbardziej zrównoważonemu masłu do ciała od The Body Shop. Nasze masło do ciała składa się w 97% z naturalnych składników, w tym z ręcznie wytwarzanego masła shea z Ghany i oleju babassu z Brazylii. Dzięki naszemu balsamowi nawilżającemu Twoja skóra natychmiast stanie się gładsza, nabierze zdrowego blasku i pozostanie nawilżona nawet przez 96 godzin. Kuracja nawilżająca do ciała, idealna dla szczególnie suchej skóry, chroni i odżywia skórę wilgocią do 96 godzin, roztacza cudownie egzotyczne wykończenie, zarejestrowana przez Vegetarian Society
Masło Shea do ciała 200ml
- Waga
- 244 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- EAN
- 5028197973704
- Waga
- 244 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- EAN
- 5028197973704
Pasuje również do tego

The Body Shop Kokosowe masło do ciała 200ml
444,85 zł/1l
88,97 zł
Sprzedawca: VISO

The Body Shop Body Butter - Shea
804,60 zł/1l
40,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Masło do ciała do skóry suchej i wrażliwej Mleczko migdałowe (Body Butter) 200 ml
385,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: VISO

Masło do ciała The Body Shop
442,95 zł/1l
88,59 zł
Sprzedawca: VISO

Masło do ciała do skóry bardzo suchej Kokos (Body Butter) 50 ml
844,00 zł/1l
42,20 zł
Sprzedawca: VISO

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

NABBI Doniczka plastikowa DURS265E 26,5 cm - antracytowa
83,87 zł
Sprzedawca: DIKEL

Barbie HBY29, Lalka modowa, Damski, 3 lat(a), Dziewczyna, 137 mm, 526 g
170,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Masło do ciała do skóry suchej Mango (Body Butter) 50 ml
844,00 zł/1l
42,20 zł
Sprzedawca: VISO

Oclean X Lite, Dorosły, Soniczna szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Głębokie czyszczenie, Masaż, Delikatny, Wybielający, 72000 ruchów na minutę, Czarny, Niebieski, IPX7
1 186,57 zł/1kg
249,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Logitech Master MX Keys Mini, Mini, Bezprzewodowy, RF Wireless + Bluetooth, QWERTZ, LED, Grafitowy
436,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tefal FF1631, 2,1 l, 1,2 kg, Pojedyńczy, Antracyt, Biały, 1900 W, Chiny
473,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Podnośnik Podłogowy Vevor Regulowany 12-16 Cali Mocny 9700Lbs Najlepszy
81,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Zarowka Night Breaker W5W Led P2.1X9.5D 1W 12V 2Szt. (Brak Ece)
63,92 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Masło shea 1 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
72,93 zł/1kg
72,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Sensalou pieluchomajtki maxi rozmiar M - 22 szt.
129,80 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE szafka z lustrem, półką i 2 drzwiczkami Szafka łazienkowa
160,38 zł
Sprzedawca: Houseland

Krem do twarzy i ciała z masłem shea, 250 ml CRE
116,23 zł/1kg
39,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Bosch GKF 18V-8, Czarny, Niebieski, 30000 RPM, 6, 6.35 (1/4"), 8 (5/16"), 10000 RPM, 95 dB, 87 dB
1 674,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

SONGMICS Stojak na buty z 3 półkami, stojak na buty czarny
71,98 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,18 zł
Sprzedawca: TR8

PawHut Legowisko dla psa na zewnątrz z dachem, podwyższone legowisko dla dużych psów, chłodzące legowisko dla zwierząt z pralną siatkową ramą ze stali, torba transportowa, legowisko dla zwierząt na kemping 106x76x99 cm, kolor kawy
226,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Mucola parasol Ø3m z diodą LED parasol ogrodowy obrotowy 360° parasol tarasowy parasol wspornikowy parasol plażowy - szary z diodą LED
348,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
69,15 zł/1kg
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 470073 Extra® mints Bonbons 384 Dragees
249,96 zł/1kg
112,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Clementoni 35146, 14 lat(a)
18,54 zł
Sprzedawca: Zabawkarstwo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woooooooow
Bardzo ładne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l