Już tylko 2 sztuki w tej cenie
AHAVA pRetinol Cream, Krem oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Nawilżający, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
283,00 zł
566,00 zł / 100ml
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
JUVENA SKIN SPECIALISTS, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml1 258,00 zł/100ml
377,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Avene HYDRANCE, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 40 ml, Tubka241,62 zł/100ml
96,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Perfectionist Pro, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml809,80 zł/100ml
404,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Valmont Hydra3 Regenetic Cream1 846,40 zł/100ml
923,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka
1 194,60 zł/100ml
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rodial 5060027067252, Kobiety, Skóra uniwersalna, 31 ml
565,71 zł/100ml
175,37 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Sisley Sérum intensif, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
1 781,40 zł/100ml
534,42 zł
Sprzedawca: PolisElectro

La Prairie Purifying Cream Cleanser, Krem oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Nawilżający, Odnawianie, Zmiękczający, Tubka, 200 ml
169,90 zł/100ml
339,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Collistar Idroattiva+ Crema Idratazione Profonda, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Nawilżający, 50 ml
201,44 zł/100ml
100,72 zł
Sprzedawca: VISO

Annemarie Börlind ABPCGC75, Krem oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Matujący, Tubka, 75 ml
125,87 zł/100ml
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Declare Cosmetics 16075000, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
431,82 zł/100ml
215,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Declare Cosmetics DailyEnergy Cream Sportive, Krem na dzień, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Kojąca, 75 ml
176,21 zł/100ml
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Weleda 6224DC, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
266,43 zł/100ml
79,93 zł
Sprzedawca: taleoo

AHAVA 82915066, Kobiety, Skóra normalna, 30 ml
573,77 zł/100ml
172,13 zł
Sprzedawca: VISO

Sesderma ACGLICOLIC, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
501,73 zł/100ml
164,70 zł
-14,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Eucerin Ph5 Krem F skóra wrażliwa 75 ml
128,79 zł/100ml
96,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Payot Spéciale 5 Cica-gel, 15 ml, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Nawilżający, Oczyszczający, Kojąca, Tubka
450,00 zł/100ml
67,50 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Aveda 18084970317, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Nawilżający, Butelka
115,75 zł/100ml
173,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084961452, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
980,00 zł/100ml
294,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Declare Cosmetics 16049800, Żel pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Wygładzający, Tubka, 15 ml
723,73 zł/100ml
108,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Krem oczyszczający
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Nawilżający
- Hipoalergiczny:
- Tak
- Pojemność:
- 50 ml
Safe Pretinol Cream firmy Ahava to krem przeciwstarzeniowy do wszystkich rodzajów skóry. Stymuluje odnowę komórkową, zapewniając gładką skórę i jednolitą cerę. Wyraźnie redukuje drobne linie i zmarszczki oraz intensywnie nawilża skórę przez cały dzień. Ciesz się młodzieńczą skórą bez podrażnień
Ahava Safe Pretinol Cream
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (woda mineralna), Undekanan, Alkohol cetearylowy, Izodecylowy izononanoat, Gliceryna, Stearynian gliceryny, Olej z nasion Limnanthes Alba (rumianek polny), Myrystyl myrystat, Stearylowy dimetikon, Trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, Tridekan, Kaprylyl metikon, Izomer sacharydowy, Propanediol, Fenoksyetanol, Stearynian PEG-40, PEG-12 dimetikon, Dwuwymiarowy polimer PPG-20, Cetearan-20, Parfum (kompozycja zapachowa), Cytronelol, Geraniol, Heksametylindanopyran, Hydroksycytronelal, Linalol, Chlorfenesyna, Glikol pentylenowy, Ethyl Lauroyl Arginate HCI, Kwas cytrynowy, Cytrynian sodu, Skrobia kukurydziana modyfikowana, Benzoesan sodu, Hydrolizowane białko kukurydzy, Skrobia Zea Mays (kukurydzy), Sorbinian potasu, Czerwony 40 (CI 16035), Olej Zea Mays (kukurydzy), Ethylhexylglycerin, Ekstrakt z nasion Linum Usitatissimum (lnu), Ekstrakt z kwiatu Spilanthes Acmella, Niacynamid, Tokoferol (witamina E), Allantoina, Sok z liści Aloe Barbadensis (aloe vera), Beta-karoten, Ekstrakt z Dunaliella Salina (alga z Morza Martwego), Maris Aqua (woda z Morza Martwego/Osmoter)
- Producent
- AHAVA
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0697045160266697045160266
- Numer producenta
- 81816065
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (woda mineralna), Undekanan, Alkohol cetearylowy, Izodecylowy izononanoat, Gliceryna, Stearynian gliceryny, Olej z nasion Limnanthes Alba (rumianek polny), Myrystyl myrystat, Stearylowy dimetikon, Trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, Tridekan, Kaprylyl metikon, Izomer sacharydowy, Propanediol, Fenoksyetanol, Stearynian PEG-40, PEG-12 dimetikon, Dwuwymiarowy polimer PPG-20, Cetearan-20, Parfum (kompozycja zapachowa), Cytronelol, Geraniol, Heksametylindanopyran, Hydroksycytronelal, Linalol, Chlorfenesyna, Glikol pentylenowy, Ethyl Lauroyl Arginate HCI, Kwas cytrynowy, Cytrynian sodu, Skrobia kukurydziana modyfikowana, Benzoesan sodu, Hydrolizowane białko kukurydzy, Skrobia Zea Mays (kukurydzy), Sorbinian potasu, Czerwony 40 (CI 16035), Olej Zea Mays (kukurydzy), Ethylhexylglycerin, Ekstrakt z nasion Linum Usitatissimum (lnu), Ekstrakt z kwiatu Spilanthes Acmella, Niacynamid, Tokoferol (witamina E), Allantoina, Sok z liści Aloe Barbadensis (aloe vera), Beta-karoten, Ekstrakt z Dunaliella Salina (alga z Morza Martwego), Maris Aqua (woda z Morza Martwego/Osmoter)
- Producent
- AHAVA
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0697045160266697045160266
- Numer producenta
- 81816065
Pasuje również do tego

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Starzejąca się skóra, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
566,38 zł/100ml
283,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

AHAVA ρRetinol Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
788,53 zł/100ml
236,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ahava T.T.C. Mineralna woda tonizująca
72,50 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ahava Firming Multivitamin Day Cream SPF 30 50 ml
374,10 zł/100ml
187,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ahava Apple of Sodom Aktywująca esencja wygładzająca
153,64 zł/100ml
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

AHAVA Extreme Night Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Ujędrniający, Wzmacniający, 30 ml
881,03 zł/100ml
264,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
6 369,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dla skóry wrażliwej Ahava Beauty Before Age Uplift krem na dzień SPF20
450,08 zł/100ml
225,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Stół ogrodowy Vitek z drewna akacjowego 46x46cm
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Inne-pielęgnacja twarzy Wypełniacz głębokich zmarszczek Ahava Apple of Sodom
1 793,53 zł/100ml
269,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

AHAVA DEAD SEA OSMOTER, Koncentrat do oczu, Kobiety, Odporność na zmęczenie, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Zmiękczający, Uniwersalne
5 703,33 zł/1kg
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Day Care SPF15 wzmacniający krem liftingujący do skóry normalnej/mieszanej 50 ml
4 937,20 zł/1kg
246,86 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Christian Dior Addict woda perfumowana spray 50ml
10 860,60 zł/1l
543,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ahava Lifting Halobacteria Restoring Elasticity Serum 30 ml
7 270,33 zł/1l
218,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ahava CC Cream Krem CC 30 ml
412,60 zł/100ml
123,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Inne-pielęgnacja twarzy Ahava T.T.S. Age Control Even Tone Sleeping Cream
458,12 zł/100ml
229,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krem na noc do twarzy, szyi i dekoltu Ahava Beauty Before Age Uplift
480,66 zł/100ml
240,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml