5,0



Na podstawie 2 opinii
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,25 zł
852,80 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum1 952,60 zł/100ml
585,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dr. Grandel Pro Collagen Cream603,20 zł/100ml
301,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Retinal 0,2% emulsja146,16 zł
-27,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Ahava Firming Multivitamin Day Cream SPF 30 50 ml374,10 zł/100ml
187,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,85 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cosrx Krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 100 g
64,99 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX - Centella Blemish Cream - Zklidňující pleťový krém 30.0g
759,15 zł/1kg
53,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
133,75 zł/100ml
53,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50ml
493,10 zł/1kg
76,43 zł
Sprzedawca: ISEI

Babor SeaCreation The Cream
2 140,28 zł/100ml
1 659,76 zł
-589,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 070,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Medisco Peelieve Cica Cream
222,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
2 356,20 zł/1kg
117,81 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Krem wygładzający Ahava Osmoter Concetrate
303,38 zł/100ml
151,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Babor Vitalizing Cream Rich
388,00 zł/100ml
194,00 zł
Sprzedawca: VISO

COSRX The Hyaluronsä ure 3 20 ml
515,55 zł/100ml
103,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

TOCOBO Multi Ceramide Cream 50ml
458,92 zł/1kg
97,29 zł
Sprzedawca: somnia24

FITOMED My Cream No. 2 55 g - Mój Krem nr 2 Cera naczynkowa
104,55 zł/100ml
57,50 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream to koreański kosmetyk, który został stworzony z myślą o dostarczaniu skórze intensywnej pielęgnacji i ochrony. Jego głównym składnikiem są ceramidy, które wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry, zapewniając jej zdrowy wygląd i nawilżenie. Krem ten jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, w tym szczególnie dla skóry wrażliwej, suchej i podrażnionej.
Korzyści dla Skóry
- Odbudowa Bariery Skórnej: Dzięki wysokiej zawartości ceramidów, krem wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, co pomaga w ochronie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
- Nawilżenie i Odżywienie: Krem zapewnia intensywne nawilżenie, zapobiegając utracie wilgoci i pozostawiając skórę miękką oraz elastyczną.
- Łagodzenie Podrażnień: Formuła kremu zawiera składniki łagodzące, które redukują zaczerwienienia i podrażnienia, sprawiając, że skóra staje się bardziej komfortowa.
- Lekka Konsystencja: Mimo bogatej formuły, krem ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.
Sposób Użycia
- Oczyszczenie Skóry: Przed nałożeniem kremu, dokładnie oczyść twarz za pomocą swojego ulubionego produktu do mycia.
- Tonizacja: Użyj toniku, aby przywrócić skórze naturalne pH i przygotować ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych.
- Aplikacja Kremu: Nałóż odpowiednią ilość kremu na twarz i delikatnie wmasuj, aż do całkowitego wchłonięcia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.
- Codzienna Pielęgnacja: Krem może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem. Rano, po nałożeniu kremu, zaleca się użycie kremu z filtrem przeciwsłonecznym.
Składniki Aktywne
- Ceramidy: Kluczowy składnik wspierający odbudowę bariery ochronnej skóry.
- Centella Asiatica (Wąkrota Azjatycka): Znana ze swoich właściwości łagodzących i regenerujących.
- Niacynamid: Pomaga w wyrównywaniu kolorytu skóry i redukcji zaczerwienień.
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream to idealny wybór dla osób poszukujących intensywnej pielęgnacji i ochrony skóry, która jest jednocześnie lekka i komfortowa w codziennym użyciu.
Doświadcz doskonałej pielęgnacji skóry z COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream - Twoja skóra Ci podziękuje!
Odkryj tajną broń dla idealnej skóry - COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream! Twoja skóra zasługuje na coś wyjątkowego, a ten krem jest kluczem do promiennej, zdrowej i sprężystej skóry.
Dlaczego absolutnie potrzebujesz tego kremu:
🌠Najwyższe wzmocnienie bariery ochronnej skóry: dzięki potężnej dawce ceramidów, krem ten chroni skórę niczym niewidzialna tarcza, zapobiegając utracie wilgoci i nie przepuszczając zanieczyszczeń.
natychmiastowa pielęgnacja kojąca: dzięki zawartości 50% wody z liści Centella Asiatica, zestresowana skóra jest ukojona i zregenerowana w mgnieniu oka. Poczuj ulgę przy każdej aplikacji!
hipoalergiczny i przyjazny dla skóry: Ten krem jest testowany dermatologicznie i idealny dla skóry wrażliwej. Żadnych podrażnień, czysta pielęgnacja!
bez szkodliwych składników: parabenów, siarczanów, ftalanów czy alkoholu? Nie tutaj! Ten krem wykorzystuje bezpieczne, przyjazne dla skóry składniki, dzięki czemu możesz cieszyć się beztroską przyjemnością.
etyka spotyka się z pielęgnacją skóry: bez okrucieństwa i bez testów na zwierzętach - ponieważ myślimy nie tylko o Twojej skórze, ale także o zwierzętach.
Stosowanie: Nakładaj krem na oczyszczoną skórę twarzy rano i wieczorem. Delikatnie wmasuj, aż do całkowitego wchłonięcia. Aby uzyskać dodatkową dawkę pielęgnacji, można stosować go wybiórczo na przebarwienia lub blizny potrądzikowe.
Twoja skóra zasługuje na to, co najlepsze. Z COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream doświadczysz natychmiastowej ulgi, intensywnego nawilżenia i skóry, która będzie świecić zdrowo i radośnie. Nie czekaj dłużej - zafunduj sobie luksus, na który zasługujesz!
Uczucie komfortu dla wrażliwej skóry!
Lekki krem nawilżający, który koi i wzmacnia skórę bez pozostawiania uczucia tłustości.
Kluczowe składniki:
• Ceramidy - chronią przed transepidermalną utratą wody, wzmacniają uszkodzoną barierę ochronną skóry i regenerują.
• Wyciąg z wąkroty azjatyckiej - nawilża, wukazuje działanie antyoksydacyjne, przyspiesza gojenie się ran.
• Hialuronian sodu - wiąże wodę w naskórku.
• Pantenol - działa kojąco, regenerująco i nawilżająco.
• Ekstrakt z nasion Cassia Obtusifolia - działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
Jak używać: Nałóż odpowiednią ilość równomiernie na twarz, omijając okolice oczu.
Delikatny krem nawilżający z COSRX zawierający ceramidy wzmacnia barierę skórną i zapewnia skórze głęboką pielęgnację i nawilżenie. Ponadto zawarte w nim składniki aktywne przyczyniają się do regeneracji skóry i wzmocnienia jej bariery ochronnej. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Składniki
Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus(Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Betaine, 1,2- Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ceramide Np, Hydrogenated Lecithin, Sucrose Distearate, Glyceryl Stearate, Dipropylene Glycol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Wosk pszczeli, kopolimer akrylanu hydroksyetylu i taurynianu akryloilodimetylowego sodu, etyloheksylogliceryna, cyklometikon, krosspolimer dimetikonowo-winylodimetikonowy, pantenol, niacynamid, hialuronian sodu, guma ksantanowa, azjatykozyd, kwas azjatykowy, kwas madekasowy, ekstrakt z nasion Cassia Obtusifolia, olejek z owoców Citrus Aurantium Bergamia (bergamotka).
Krem do twarzy Cosrx
Balancing Comfort Damaged Skin (
100ml)
Krem do twarzy Cosrx Balancing ComfortDamaged Skin (100 ml) to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla wymagających osób, które dbają o swój wizerunek i wygląd, a do codziennej pielęgnacji urody chcą używać wyłącznie najlepszych produktów. Jesteś jedną z nich? Jeśli tak, to w 100% oryginalne produkty Cosrx są stworzone właśnie dla Ciebie.
- Pojemność: 100 ml
- Płeć: Unisex
- Rodzaj: Kosmetyki
- Zalecane zastosowanie: Uszkodzona skóra
- Waga: 80 g
- Pojemność: 80 ml
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki COSRX o objętości 80 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników i dlatego nie powoduje podrażnień. Krem ma hipoalergiczną formułę i jest przeznaczony dla osób, które mają uszkodzoną i zwykle bardzo wrażliwą skórę. Znaczna ulga może być odczuwalna natychmiast po aplikacji. Ma wysokie stężenie ceramidów, które zapewniają wzmocnienie bariery skórnej, zapobiegając w ten sposób utracie wilgoci. Skóra jest naprawiona i odżywiona.
Krem nawilżający do twarzy zawierający ceramidy i 3 formy centella asiatica, które leczą i łagodzą podrażnienia.
- Waga
- 107 g
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Olivate, Ceramide NP, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis oil, Sucrose Distearate, Beeswax, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethyl Hexanediol, Dipropylene Glycol, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Glyceryl Stearate, Panthenol, Niacinamide, Parfum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Asiaticoside, Aqua/Water, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Limonene, Linalool.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1× COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream, 80 g w oryginalnym opakowaniu
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809598451445
- Numer producenta
- COS-BCCC-80g
- Waga
- 107 g
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Olivate, Ceramide NP, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis oil, Sucrose Distearate, Beeswax, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethyl Hexanediol, Dipropylene Glycol, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Glyceryl Stearate, Panthenol, Niacinamide, Parfum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Asiaticoside, Aqua/Water, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Limonene, Linalool.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1× COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream, 80 g w oryginalnym opakowaniu
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809598451445
- Numer producenta
- COS-BCCC-80g
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Łóżko Cuddle Cave dla kotów domowych i małych psów, kojące łóżko dla kota, przytulny, zadaszony domek do spania dla szczeniąt, kociąt Rozmiar M 33CM
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
133,75 zł/100ml
53,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,85 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gorenje WNFHEI74ADPS, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
1 849,27 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Cosrx Łagodzący żel-krem do twarzy, 50 ml
806,60 zł/1kg
80,66 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Roborock 8.02.0061, Szczotka boczna, Odkurzacz robot, Czarny, Pudełko, 2 szt.
50,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COSRX The Ceramide Skin Barrier Moisturizer - krem nawilżający, 80ml
78,76 zł/100ml
69,91 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,01 zł
Sprzedawca: ISEI

Anua 7 Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum 50 ml
2 048,00 zł/1l
102,40 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Monzana® Zestaw walizek Baseline, 3 sztuki, twarde obudowy, walizki na kółkach, walizki podróżne, walizki kabinowe, 4 kółka, zestaw w kolorze niebieskim (rozmiary: M, L, XL)
593,59 zł
-27,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
565,66 zł
Sprzedawca: artbook-service

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
210,64 zł
Sprzedawca: SovaMax

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Łóżeczko dziecięce Relaxdays z zabezpieczeniem przed wypadnięciem, wys. x szer. x gł.: 60 x 77 x 143 cm, stelaż z listew, łóżeczko dla malucha z motywem łabędzia, MDF, biało-różowe
438,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
856,50 zł/1l
85,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser 150 ml - żel do mycia twarzy
39,17 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Waga dla niemowląt Cyfrowa waga dziecięca do 20 kg Waga do karmienia Waga dla niemowląt Waga cyfrowa dla noworodków Waga płaska dla niemowląt Waga dla zwierząt domowych Wyświetlacz LCD Bassinet Retoo
60,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,89 zł
Sprzedawca: Retoo

COSRX - Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml
950,83 zł/1l
57,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

4x folia ochronna do Samsung Galaxy S24 przezroczysta folia ochronna wyświetlacza dipos
58,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Wszystko na najwyższym poziomie, jak zawsze!
Oceniono dnia 2 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/100ml

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry mieszanej / tłustej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry normalnej / suchej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml