4,5



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
4 ml- 3 mlPokaż dostępne warianty
- 4 ml
Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,98 zł
3 198,00 zł / 1kg
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szminki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Addict Lipstick Szminka 740 1un70 796,88 zł/1kg
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
#521 Pomadka Diorelita Dior Addict7 661,48 zł/1l
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bellapierre Cosmetics Mineral Lipstick Envy (3,5 g)24 274,28 zł/1l
84,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Szminka Max Factor - Color Elixir Penstick 5016,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

L'Oreal Paris Color Riche Satin Pomadka do ust 110 Paris
8 791,00 zł/1kg
87,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Max Factor Colour Intensifying Balsam Do Ust 05
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

MAX FACTOR Pomadka Colour Elixir 110 Rich Raspberry, 4 g
14 620,00 zł/1kg
58,48 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Pomadka Max Factor Balm - Color Elixir Intensifying 10 Charming Coral
3 380,00 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Max Factor Colour Elixir Lipstick 4G - 035 Subtle Orchid
5 312,50 zł/1kg
21,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nawilżająca pomadka do ust Colour Elixir 4,8 g, 105 Raisen
2 644,55 zł/1kg
58,18 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Max Factor Colour Intensifying Balm 20 Lucious Red
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Max Factor Lipfinity Lipstick 35 Just Deluxe
4 380,00 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Loreal Colour Riche Pomadka 303
21 785,72 zł/1l
91,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MAX FACTOR Colour Elixir Velvet Matte Fb.45
2 513,93 zł/1kg
70,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Christian Dior, Couture Colour, Matte, Cream Lipstick, 999, Refillable, 3.5 g
315,46 zł/1kg
157,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Max Factor Colour Elixir Matowa szminka w płynie 040 Soft Berry, 4ml
6 336 000,16 zł/1kg
63,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Długotrwała pomadka do ust Interdit Intense Silk (Lipstick) 3,4 g, N117 Rouge Erable
48 723,53 zł/1l
165,66 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Givenchy - Sheer Velvet Matte Lipstick 3,4 g
5 711,47 zł/1kg
194,19 zł
Sprzedawca: BeautyShop

LAVERA Kremowy błyszczyk do ust, smak: arbuz, numer: 07
448,30 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pomadka Max Factor Colour Elixir w odcieniu Bewitching Coral została stworzona, by zapewnić intensywny kolor i nawilżać usta aż do 24 godzin. Wyjątkowa formuła o kremowej konsystencji aktywnie nawilża usta, sprawiając że stają się miękkie i gładkie. Ta uwielbiana przez kobiety pomadka w sztyfcie zawiera unikalną odżywczą recepturę, na którą składa się mieszanka 60% składników silnie nawilżających, składniki pielęgnujące oraz antyoksydanty z dodatkiem witaminy E. Pomadka jest lekka, doskonale się rozprowadza i nie rozmazuje się, zapewniając nienaganne wykończenie. Dostępna w wielu modnych odcieniach, od beżów przez róże po klasyczną czerwień. Sięgnij po pomadkę Colour Elixir, aby jednym pociągnięciem nadać ustom bogaty i intensywny kolor i zapewnić im odpowiednie nawilżenie.
• Mieszanka 60% składników silnie nawilżających, odżywki oraz antyoksydantów z dodatkiem witaminy E
• Bajeczny kolor w mgnieniu oka i wygodna aplikacja
• Aktywnie nawilża i sprawia, że usta stają się bardziej miękkie i pełne (w porównaniu z nieumalowanymi ustami)
SPOSÓB UŻYCIA
KROK 1 Nabierz szminkę na pędzelek do malowania ust.
KROK 2 Użyj pędzelka, by wypełnić szminką usta.
KROK 3 Osusz usta chusteczką przed nałożeniem drugiej warstwy.
KROK 4 Użyj transparentnego pudru pomiędzy warstwami szminki dla długotrwałego efektu.
Pomadka Max Factor Colour Elixir została stworzona, by zapewnić intensywny kolor i nawilżać usta aż do 24 godzin. Wyjątkowa formuła o kremowej konsystencji aktywnie nawilża usta, sprawiając, że stają się miękkie i gładkie. Ta uwielbiana przez kobiety pomadka w sztyfcie zawiera unikalną odżywczą recepturę, na którą składa się mieszanka 60% składników silnie nawilżających, składniki pielęgnujące oraz antyoksydanty z dodatkiem witaminy E. Pomadka jest lekka, doskonale się rozprowadza i nie rozmazuje się, zapewniając nienaganne wykończenie.
Dostępna w wielu modnych odcieniach, od beżów przez róże po klasyczną czerwień. Sięgnij po pomadkę Colour Elixir, aby jednym pociągnięciem nadać ustom bogaty i intensywny kolor i zapewnić im odpowiednie nawilżenie.
Cechy:
Mieszanka 60% składników silnie nawilżających, odżywki oraz antyoksydantów z dodatkiem witaminy E
Bajeczny kolor w mgnieniu oka i wygodna aplikacja
Aktywnie nawilża i sprawia, że usta stają się bardziej miękkie i pełne (w porównaniu z nieumalowanymi ustami)
Skład:
RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, ISOPROPYL ISOSTEARATE, MICA, ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA, SQUALANE, CETYL ALCHOL, CETYL LACTATE, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PARFUM/FRAGRANCE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE, ASCORBYL PALMITATE, LAUROYL LYSINE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SERICA POWDER/SILK POWDER/POUDRE DE SOIE, MALTODEXTRIN, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, SILICA, PERSEA SIMA (AVOCADO) OIL, SYNTHETIC WAX, PROPYLPARABEN, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, RETINYL PALMITATE, TIN OXIDE, BENZYL ALCOHOL, BHT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, [May Contain/Peut Contenir/+/-:IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINUM LAKE (CI 15985), D&C RED NO. 21 ALUMINUM LAKE (CI 45380), D&C RED NO. 27 ALUMINUM LAKE (CI 45410), RED NO. 6 BARIUM LAKE (CI 15850), FD&C BLUE NO. 1 ALUMINUM LAKE (CI 42090), FD&C YELLOW NO. 5 LAKE (CI 19140), RED 7 LAKE (CI 15850), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), D&C ORANGE NO. 5 (CI 45370)].
Colour Elixir to pierwsza szminka od Max Factor, która doskonale nawilża usta, a także ożywia je niesamowitymi kolorami.
Kosmetyki dekoracyjne w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Pomadki Max Factor pomogą Ci stworzyć perfekcyjny look.
Pomadka Max Factor Colour Elixir Lipstick Bewitching Coral 055 posiada unikalną formułę z masłem shea i awokado, ekstraktem z herbaty, witaminą E i proteinami jedwabiu. Zapewnia intensywny kolor już po jednej aplikacji i nawilża usta do 24 godzin. Wyjątkowo odżywcze składniki poprawiają wygląd ust. Ultradrobne pigmenty tworzą warstwę ochronną i zatrzymują wilgoć.
- Kolor
- Koralowy
- Waga
- 0.01 kg
- Zawartość
- 4 ml
- Składniki
- Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614227902084
- Numer producenta
- 143189
- Kolor
- Koralowy
- Waga
- 0.01 kg
- Zawartość
- 4 ml
- Składniki
- Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614227902084
- Numer producenta
- 143189
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Max Factor Colour Elixir, Koralowy, Pink Brandy, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Odżywiający, Kobiety, Satyna
3 198,00 zł/1kg
31,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Paris Color Riche Satin Pomadka do ust 110 Paris
8 791,00 zł/1kg
87,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Max Factor Colour Elixir, Różowy, English Rose, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Odżywiający, Satyna, Kremowy
3 011,00 zł/1kg
30,11 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Maybelline Super Stay Winylowa pomadka w płynie 135 Fearless, 4.2ml
5 278,00 zł/1kg
52,78 zł
Sprzedawca: TR8

Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 005 Simply Nude, 4g
3 022,00 zł/1kg
30,22 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tommee Tippee Zaawansowany elektryczny sterylizator Super-Steam do 6 butelek dla niemowlt, bez chemikaliw, biay
380,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

TOMY Lamaze Play & Grow Captain Calamari, piracka ośmiornica
69,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: mbosmart

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Maybelline Lash Sensational Sky High Space Diamond Brokatowy topper do rzs, 8 ml
6 637,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Max Factor Colour Elixir Konturówka do ust 55 Red Poppy, 1.2g
1 215,00 zł/1kg
12,15 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szczotka do stylizacji VITALmaxx - 3 nasadki - antracyt/różowe złoto. Elektryczna szczotka do stylizacji włosów, lokówka, szczotka z ciepłym powietrzem.
152,67 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

MAX FACTOR Pomadka Colour Elixir 110 Rich Raspberry, 4 g
14 620,00 zł/1kg
58,48 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Safety 1st 3220660205165, Regulowana szerokość, Biały
72,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

MAX FACTOR Colour Elixir LipLiner kolor 25
16 507,50 zł/1kg
66,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 685 Mulberry
2 924,00 zł/1kg
58,48 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maybelline Super Stay Ink Crayon Szminka w sztyfcie 95 Talk The Talk, 2g
2 884,00 zł/1kg
29,50 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,24 zł/1l
136,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pampers Premium Protection, pieluchy dla noworodków, rozmiar 1, dla dzieci ważących 2-5 kg, opakowanie zawierające 180 pieluch
231,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rimmel Lasting Provocalips Długotrwała pomadka 500 Kiss The Town Red, 6ml
6 375,00 zł/1l
38,25 zł
Sprzedawca: Katomix

lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME
77,67 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Mepal 360° trinklernbecher mio 300 ml - fairy garden
64,60 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 023,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hamak dla kota Wiszące łóżko bujane w stylu Boho Łóżko do spania dla zwierząt
90,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szminka max factor
Używam tylko tej marki szminek...cóż, kolor jest widoczny tylko online i czasami rozczarowujący...
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maybelline Trwała Szminka Color Sensational 547 Pleasure Me Red Pomadka
24,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
957,69 zł/1kg

YVES SAINT LAURENT Myslf L'absolu Parfum 60ml
446,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 444,00 zł/1l

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, Luminous Lilac (Strahlend)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Mary Kay Żelowa pomadka z półpołyskiem 3,6 g Love Me Pink



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Mary Kay Supreme Pomadka nawilżająca 3,2 g Naturalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, kolor Red Smolder (Strahlend)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Nawilżająca pomadka do ust Mary Kay Supreme 3,2 g Mauve Crush



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Nawilżająca pomadka do ust Mary Kay Supreme 3,2 g Poetic Pink



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Mary Kay Żelowa pomadka nabłyszczająca 3,6 g Raspberry Ice



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Maybelline New York Superstay 24 Matte Ink pomadka do ust 35 Creator 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
114,63 zł
Sprzedawca: VogueVista
22 926,00 zł/1l

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, Always Apricot (półmatowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, odcień Coral Captivate (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka nawilżająca Mary Kay Supreme 3,2 g, odcień Coral Confetti (Strahlend)
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Mary Kay Półmatowa pomadka w żelu 3,6 g Drzewo różane
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka nawilżająca Mary Kay Supreme 3,2 g Festive Pink (Strahlend)
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, odcień Blush Velvet (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, kolor Trademark Pink (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

#10 Sheer Nude Sisley Le Phyto Rouge Długotrwale nawilżająca pomadka do ust
266,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
88 890,00 zł/1l

Yves Saint Laurent Szminka Yves Saint Laurent Loveshine Szminka 212 3,2gr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
58 984,38 zł/1l

Yves Saint Laurent Pomadka do ust Yves Saint Laurent Loveshine 150 3,2gr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
62 518,75 zł/1l