Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinki 150g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

38,85 zł

259,00 zł / 1kg

+ 21,60 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Słodkie, stojące woreczki Daim
Słodkie, stojące woreczki Daim
345,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Wiśnie w gorzkiej czekoladzie 100g  -  Schronisko Bukowina
Wiśnie w gorzkiej czekoladzie 100g - Schronisko Bukowina
22,99 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cukierki Milka Knister z nadzieniem mlecznym i granulkami sorbetu 86g
Cukierki Milka Knister z nadzieniem mlecznym i granulkami sorbetu 86g
217,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekoladki LINDOR Czekolada gorzka 70%, 1000 g
Czekoladki LINDOR Czekolada gorzka 70%, 1000 g
235,07 zł/1kg
235,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lindt Lindor Praliny Pistachio Czekolada 200 g
Lindt Lindor Praliny Pistachio Czekolada 200 g
0,23 zł/1kg
45,33 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny Czekolada mleczna 1000g
LINDOR praliny Czekolada mleczna 1000g
235,07 zł/1kg
235,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Hellma 70000175 Czekolada Krispy Milk Chocolate
Hellma 70000175 Czekolada Krispy Milk Chocolate
355,80 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,32 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny solony karmel, 337g
LINDOR praliny solony karmel, 337g
451,19 zł/1kg
152,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Banany w czekoladzie 300g
Banany w czekoladzie 300g
69,87 zł/1kg
67,07 zł
-68%
20,96 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Z Orzechów Laskowych 165 G
Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Z Orzechów Laskowych 165 G
369,18 zł/1kg
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla RODZYNKI W CZEKOLADZIE SUROWEJ70 g - COCOA
RODZYNKI W CZEKOLADZIE SUROWEJ70 g - COCOA
238,57 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla Krakuski Kokonatki Herbatniki Kokosowe W Czekoladzie Mlecznej 174 G
Krakuski Kokonatki Herbatniki Kokosowe W Czekoladzie Mlecznej 174 G
54,53 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kakaowo-Mlecznym 216 G
Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kakaowo-Mlecznym 216 G
42,95 zł/1kg
13,93 zł
-32%
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca w czekoladzie o smaku owocowym 200g
Prażona ciecierzyca w czekoladzie o smaku owocowym 200g
0,07 zł/1kg
16,79 zł
-17%
13,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Open Food 4006040065623, D, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g, 0,01 g, 99,5 g
Open Food 4006040065623, D, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g, 0,01 g, 99,5 g
11 590,00 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla HELLMA Mandeln in weiáer Schokolade, im Karton
HELLMA Mandeln in weiáer Schokolade, im Karton
238,07 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
205,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kokosowo-Migdałowym 216 G
Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kokosowo-Migdałowym 216 G
42,95 zł/1kg
13,93 zł
-32%
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Delisana Ciastka Z Truskawkową Galaretką 135G
Delisana Ciastka Z Truskawkową Galaretką 135G
51,86 zł/1kg
7,26 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lindt Sensation Fruit Raspberries & Cranberries 150g

Wyjątkowe połączenie delikatnej ciemnej czekolady Lindt otaczającej owocowy rdzeń. Cienka warstwa ciemnej czekolady skrywa mieszankę słodkich malin i intensywnej żurawiny. Owocowe cukierki są idealną przekąską w każdej sytuacji. Zainspiruj się. Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą

Wartości odżywcze
Wartości odżywcze na 100 g
Energia (kJ) 1964
Energia (Kcal) 469
Białko (g) 4,2
Tłuszcz (g) 22
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 13
Węglowodany (g) 60
w tym cukry (g) 57
Sól (g) 0,09
Składniki

składnik owocowy 34% (skoncentrowana pulpa jabłkowa, syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, skoncentrowana pulpa malinowa 9%, cukier, pulpa żurawinowa 5%, pulpa cytrusowa, substancja żelująca: pektyny, olej słonecznikowy, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalne aromaty), cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, substancje nabłyszczające: guma arabska, szelak; emulgator: lecytyna sojowa.


Alergeny

Może zawierać śladowe ilości orzechów.


Zawartość kakao %

Zawartość masy kakaowej w czekoladzie wynosi co najmniej 47%.


Lista składników
składnik owocowy 34% (skoncentrowana pulpa jabłkowa, syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, skoncentrowana pulpa malinowa 9%, cukier, pulpa żurawinowa 5%, pulpa cytrusowa, substancja żelująca: pektyny, olej słonecznikowy, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalne aromaty), cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, substancje nabłyszczające: guma arabska, szelak; emulgator: lecytyna sojowa.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 1964, Energia (Kcal) 469, Tłuszcz (g) 22, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 13, Węglowodany (g) 60, w tym cukry (g) 57, Białko (g) 4,2, Sól (g) 0,09
Waga
150 g
Firma spożywcza
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Nazwa handlowa
Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinki
Producent
Numer producenta
10533
EAN
3046920045315

Lista składników
składnik owocowy 34% (skoncentrowana pulpa jabłkowa, syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, skoncentrowana pulpa malinowa 9%, cukier, pulpa żurawinowa 5%, pulpa cytrusowa, substancja żelująca: pektyny, olej słonecznikowy, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalne aromaty), cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, substancje nabłyszczające: guma arabska, szelak; emulgator: lecytyna sojowa.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 1964, Energia (Kcal) 469, Tłuszcz (g) 22, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 13, Węglowodany (g) 60, w tym cukry (g) 57, Białko (g) 4,2, Sól (g) 0,09
Waga
150 g
Firma spożywcza
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Nazwa handlowa
Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinki
Producent
Numer producenta
10533
EAN
3046920045315
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
405,67 zł/1kg
60,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,75 zł
-4%
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 145
425,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SA-WLONG
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk filtrów do wody AquaMax STANDARD firmy Wessper do dzbanków filtrujących
Zestaw 12 sztuk filtrów do wody AquaMax STANDARD firmy Wessper do dzbanków filtrujących
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 729
134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wawel Trufle Kakaowe z Rumem 245 g
Wawel Trufle Kakaowe z Rumem 245 g
74,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,60 zł
-22%
18,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 174
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Przytulna i stylowa wieża bufetowa / serwantka – 3-poziomowa
Przytulna i stylowa wieża bufetowa / serwantka – 3-poziomowa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
316,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cookinglife
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebli ogrodowych Alightup, narożnik wypoczynkowy z rattanu syntetycznego, sofa i 2 fotele - kolor czarny
Zestaw mebli ogrodowych Alightup, narożnik wypoczynkowy z rattanu syntetycznego, sofa i 2 fotele - kolor czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
575,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 okrągły stolik kawowy okrągły nowoczesny marmurowy biały złoty | Wohnling
Zestaw 2 okrągły stolik kawowy okrągły nowoczesny marmurowy biały złoty | Wohnling
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
778,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de
Zdjęcie produktu dla FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife
Zdjęcie produktu dla Robot koszący Mammotion LUBA 3 AWD 3000 z garażem, bez przewodu ograniczającego, do 3000m², napęd na wszystkie koła, skłon 80%, auto mapowanie, 4G, AP
Robot koszący Mammotion LUBA 3 AWD 3000 z garażem, bez przewodu ograniczającego, do 3000m², napęd na wszystkie koła, skłon 80%, auto mapowanie, 4G, AP
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
12 902,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla LEADZM, pawilon ogrodowy 3x3 metra z 3 ściankami, przenośny, wodoodporny, namiot imprezowy z elastycznymi rurami, biały, Obraz wygenerowany przez AI
LEADZM, pawilon ogrodowy 3x3 metra z 3 ściankami, przenośny, wodoodporny, namiot imprezowy z elastycznymi rurami, biały
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
243,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 385
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Dziecięcy rower MTB Canellini LINCY 24" - czarny/fuksja
Dziecięcy rower MTB Canellini LINCY 24" - czarny/fuksja
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biciclette_Canellini
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 789
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Cosori CP158-AF-RXW, Frytkownica na gorące powietrze, 5,5 l, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
Cosori CP158-AF-RXW, Frytkownica na gorące powietrze, 5,5 l, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 509
1 434,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Lindt Thins Orange – czekolada mleczna o smaku pomarańczowym 125 g
Lindt Thins Orange – czekolada mleczna o smaku pomarańczowym 125 g
674,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla SensaHome - Okrągłe lustro ścienne dotykowe Led - Lustro łazienkowe bez ramy z oświetleniem LED - Lustro ścienne - ściemniane - zimna biel - 80 cm
SensaHome - Okrągłe lustro ścienne dotykowe Led - Lustro łazienkowe bez ramy z oświetleniem LED - Lustro ścienne - ściemniane - zimna biel - 80 cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 237
337,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buxibo
Zdjęcie produktu dla FunWater deska do wiosłowania na stojąco, zestaw desek SUP, deska do wiosłowania na stojąco, deska SUP, handpumpe, 330x84x15cm, bis150kg
FunWater deska do wiosłowania na stojąco, zestaw desek SUP, deska do wiosłowania na stojąco, deska SUP, handpumpe, 330x84x15cm, bis150kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 162
1 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Great-Paddle-Board
Zdjęcie produktu dla Rower elektryczny 18 Ah 28 cali, rower elektryczny E-City E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7 biegów E-Citybike 25 km/h dla kobiet i mężczyzn Wodoodporny IP54 2026
Rower elektryczny 18 Ah 28 cali, rower elektryczny E-City E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7 biegów E-Citybike 25 km/h dla kobiet i mężczyzn Wodoodporny IP54 2026
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
2 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do G
Sprzedawca: VKGLOBAL
Zdjęcie produktu dla Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolina 305 cm Czarna + siatka zabezpieczająca + drabinka
Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolina 305 cm Czarna + siatka zabezpieczająca + drabinka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 275
719,49 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla Zestaw desek SUP Oceana 305 x 84 x 12 cm
Zestaw desek SUP Oceana 305 x 84 x 12 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
1 739,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg