1,0



Na podstawie 1 opinii
Chrupiące batoniki waflowe KitKat Chuny White z białą czekoladą 24x40g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,61 zł
165,25 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero 90 x 39 g308,58 zł/1kg
1 083,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)86,34 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)184,33 zł/1kg
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

KitKat Chunky Peanut Butter chrupiący wafelek z mleczną czekoladą 42g
104,52 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KitKat 12556997 KitKat Chunky white Schokoriegel 24x 40,0 g
105,56 zł/1kg
101,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

KitKat Chunky Biała czekolada Multipack 4x40g
233,81 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Artiach Filipinos Crispy Bites White 100g – Chrupiąca przekąska z białej czekolady
271,00 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Batony Lion White z karmelem i czekoladą 5x30g
112,00 zł/1kg
16,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton Twix chrupiące herbatniki z karmelem oblane mleczną czekoladą 50g
68,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Twix Batony Biała Czekolada Opakowanie 5 sztuk, 230 g - Biała Czekolada i Karmel
156,91 zł/1kg
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem Advocaat (38x32g) Wisla
140,92 zł/1kg
181,74 zł
-10,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
171,36 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kinder Bueno White 312g – chrupiące bułeczki waflowe z nadzieniem z białej czekolady i orzechów laskowych
234,10 zł/1kg
73,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
90,19 zł/1kg
270,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Grzeski Polskie batoniki waflowe z czekoladą (36x36g)
109,78 zł/1kg
142,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chrupiące batoniki waflowe KitKat Chunky White z białą czekoladą 24x40g
Chrupiący batonik waflowy KitKat Chunky White z białą czekoladą (40 g) to pyszny wariant popularnego batonika KitKat Chunky. Łączy w sobie klasyczny chrupiący środek waflowy z obfitą warstwą białej czekolady. Biała czekolada nadaje batonowi wyjątkowo kremowy i słodki smak, który doskonale współgra z chrupiącą teksturą wafelków.
Połączenie grubej warstwy białej czekolady i chrupiącego wafelka sprawia, że baton ten jest wyjątkowym przysmakiem dla każdego, kto kocha białą czekoladę!
Multipack 24x40g - tylko w opakowaniach po 24 sztuki
Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23
60523 Frankfurt am Main (D)[email protected]
Składniki: Cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, MĄKA PSZENNA, masło kakaowe*, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), OLEJ Z MASŁA, BIAŁKO PSZENNE, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu*, emulgator - lecytyny, masa kakaowa*, substancja spulchniająca - węglany sodu, naturalny aromat. Może zawierać: ORZESZKI ZIEMNE, ORZECHY (CH: ORZECHY LASKOWE). *Certyfikat Rainforest Alliance.
Informacja żywieniowa na 100 ml/g 1 porcji Wartość kaloryczna w kj 2194 kJ 878 kJ Wartość kaloryczna w kcal 525 kcal 210 kcal Tłuszcz 27,9 g 11,2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 16 g 6,4 g Węglowodany 59,5 g 23,8 g w tym cukier 47,8 g 19,1 g Błonnik 0,9 g 0,5 g Białko 8,2 g 3,3 g Sól 0,27 g 0,11 g
Kit Kat - Chunky White - 40g
Kit Kat Chunky White to biała wersja popularnego batonika waflowego... biała mleczna czekolada pokrywa chrupiący batonik. Idealna przekąska w podróży, do kawy lub po prostu do dzielenia się z przyjaciółmi lub rodziną.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem słonecznym.
Składniki
Cukier, CAŁE MLEKO WPROSZKU, MĄKA PSZENNA, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masa kakaowa, emulgator (lecytyny), ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, substancja spulchniająca (węglany sodu), naturalny aromat.
Może zawierać: Orzeszki ziemne i orzechy.
Producent:
Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, A-1100 Wiedeń
Wartości odżywcze
| Średnie wartości odżywcze | na 100 g | |||
| Energia | kJ / kcal | 2256 / 540 | ||
| Tłuszcz | g | 30,2 | ||
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g | 17,3 | ||
| Węglowodany | g | 58,6 | ||
| w tym cukier | g | '46,8 | ||
| Białko | g | '7,7 | ||
| Sól | g | 0,18 | ||
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA Z CAŁEGO MLEKA, masło kakaowe, MĄKA PSZENNA, tłuszcz palmowy, masa kakaowa, emulgator - lecytyny słonecznikowe, MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, naturalny aromat waniliowy, PRODUKT Z CAŁEGO MLEKA, sól, substancja spulchniająca - wodorowęglan sodu. Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych i orzechów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 2,184kJ/521.98kcal Węglowodany: 60.4g w tym cukier: 49.6g Błonnik: 0.7g Białko: 8.3g Tłuszcz: 27.1g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17.9g Sól: 0.1g
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Chrupiący wafel (34,3%) w białej czekoladzie (65,7%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 867731
- EAN
- 7613037251678
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA Z CAŁEGO MLEKA, masło kakaowe, MĄKA PSZENNA, tłuszcz palmowy, masa kakaowa, emulgator - lecytyny słonecznikowe, MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, naturalny aromat waniliowy, PRODUKT Z CAŁEGO MLEKA, sól, substancja spulchniająca - wodorowęglan sodu. Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych i orzechów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 2,184kJ/521.98kcal Węglowodany: 60.4g w tym cukier: 49.6g Błonnik: 0.7g Białko: 8.3g Tłuszcz: 27.1g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17.9g Sól: 0.1g
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Chrupiący wafel (34,3%) w białej czekoladzie (65,7%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 867731
- EAN
- 7613037251678
Pasuje również do tego

KitKat Chunky Peanut Butter chrupiący wafelek z mleczną czekoladą 42g
104,52 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Mars Mix Minis mieszanka 20 batoników czekoladowych w 5 smakach 400g
106,57 zł/1kg
42,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TWIX Classic, Czekolada mleczna, 50 g, Ciasteczkowy, Czekolada, 25 g, sugar, glucose syrup, wheat flour (17%), palm fat, skimmed MILK powder , cocoa butter, cocoa mass,..., 2065 kJ
84,00 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KitKat 12556997 KitKat Chunky white Schokoriegel 24x 40,0 g
105,56 zł/1kg
101,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Duplo Chocnut z orzechami laskowymi jako przekąska pomiędzy posiłkami 130 g
140,92 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton z mlecznej czekolady Mars wypełniony kremem cukierkowym i karmelem 51 g
82,35 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
134,56 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
245,77 zł/1kg
51,98 zł
Sprzedawca: somnia24

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
139,18 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
229,77 zł/1kg
50,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
172,00 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
153,99 zł/1kg
198,65 zł
Sprzedawca: somnia24

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
108,37 zł/1kg
173,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka Nussini, Czekolada mleczna, 157 g, Czekolada, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
146,60 zł/1kg
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Snickers bezkonkurencyjny oryginał w mlecznej czekoladzie 2 sztuki 80g
91,88 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mars Protein Bar Baton z zawartością białka z warstwą karmelu 50g
291,80 zł/1kg
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka Milkinis, Czekolada mleczna, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SNICKERS 458734 SNICKERS Creamy Peanut Butter Schokoriegel 24 Stück
154,59 zł/1kg
135,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg

Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg

Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg

Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg

Milka Waffelini Milk 5s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg

Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,56 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg

Dobra Mini Bat Muffin Jagodowy 102G
32,75 zł
Sprzedawca: superbrandshop
327,50 zł/1kg

Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg

Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,50 zł/1kg

Uchwyt na filtr do kawy Profesjonalny stojak na filtr do kawy ze stali nierdzewnej do tampera do kawy
144,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,20 zł/1kg

Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
67,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
971,29 zł/1kg