AXE WILD GREEN MOJITO & CEDARWOOD BODY WASH, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,53 zł

62,12 zł / 1l

+ 21,60 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – czw. 15 października
Łap promocję, póki trwa!
Żele pod prysznic i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana K, Żel pod prysznic, 100 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Skóra uniwersalna
Dolce&Gabbana K, Żel pod prysznic, 100 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Skóra uniwersalna
1 890,40 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
189,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Verveine, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
L'Occitane Verveine, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
482,38 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
241,19 zł
Sprzedawca: VogueVista
Zdjęcie produktu dla Rabanne 1 Million, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Skóra uniwersalna
Rabanne 1 Million, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Skóra uniwersalna
826,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
124,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Rose, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
L'Occitane Rose, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
284,80 zł/1l
71,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Axe, Wild Green Mojito & Cedarwood Żel pod prysznic, 400 ml
Axe, Wild Green Mojito & Cedarwood Żel pod prysznic, 400 ml
42,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Axe Żel pod prysznic i szampon 3 w 1 Dark Temptation XL długotrwała świeżość i zapach po prysznicu testowany dermatologicznie 400 ml 12 szt
Axe Żel pod prysznic i szampon 3 w 1 Dark Temptation XL długotrwała świeżość i zapach po prysznicu testowany dermatologicznie 400 ml 12 szt
98,92 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
118,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla AXE WILD FRESH BERGAMOT & PINK PEPPER BODY WASH, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
AXE WILD FRESH BERGAMOT & PINK PEPPER BODY WASH, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
368,76 zł/1l
97,23 zł
-5,04 zł
92,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Żel pod prysznic Axe 3 w 1 Green Mojito & Cedarwood 250 ml – opakowanie ekonomiczne – 2 sztuki
Żel pod prysznic Axe 3 w 1 Green Mojito & Cedarwood 250 ml – opakowanie ekonomiczne – 2 sztuki
332,64 zł/1l
204,75 zł
-38,43 zł
166,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla AXE Anti-Hangover, Żel pod prysznic, 400 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Uniwersalne
AXE Anti-Hangover, Żel pod prysznic, 400 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Uniwersalne
29,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla AXE Alaska, Żel pod prysznic, 400 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
AXE Alaska, Żel pod prysznic, 400 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
87,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla NIVEA Lemongrass & Oil, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
NIVEA Lemongrass & Oil, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
71,38 zł/1l
35,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla AXE Africa, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
AXE Africa, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Uniwersalne
66,92 zł/1l
16,73 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla AXE Jungle Fresh, Żel pod prysznic, 300 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Świeży
AXE Jungle Fresh, Żel pod prysznic, 300 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Świeży
221,67 zł/1l
66,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Treaclemoon Wild Cherry Magic, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
Treaclemoon Wild Cherry Magic, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
114,48 zł/1l
57,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Treaclemoon 101001134, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
Treaclemoon 101001134, Żel pod prysznic, 500 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
114,48 zł/1l
57,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Cherry Blossom, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
L'Occitane Cherry Blossom, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
460,56 zł/1l
115,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Kneipp 918949, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
Kneipp 918949, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
1 541,63 zł/1kg
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Korres Care Pure Greek, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
Korres Care Pure Greek, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
14,38 zł/100ml
35,96 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla NIVEA Care & Orange, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
NIVEA Care & Orange, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
36,71 zł/1l
23,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Rose, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
L'Occitane Rose, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
449,92 zł/1l
112,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Axe Body Wash Green Mojito & Cedarwood to wyjątkowe połączenie świeżego, długotrwałego cytrusowego zapachu z nutami mięty i piżma. Wspaniale jest cieszyć się pełnią życia. Kto nie chciałby robić czegoś, co naprawdę sprawia mu przyjemność? Ludzie cieszą się dziś wolnością bardziej niż kiedykolwiek. Otwiera to również jeszcze więcej możliwości doświadczania wysokiej jakości uroku z bliska. Płyn do mycia ciała Axe Green Mojito & Cedarwood jest idealny do codziennego stosowania, aby zapewnić wspaniałą przygodę podczas kąpieli i jest w nowym, spektakularnym zapachu. Dzięki swojemu orzeźwiającemu zapachowi ten żel pod prysznic pozostawia mężczyzn odświeżonych, a skórę oczyszczoną. Unikalny zapach tego żelu pod prysznic pochodzi z silnego połączenia owocowego mojito i męskiego zapachu drzewa cedrowego. Inspirowana naturą kolizja sprawia, że prysznic staje się prawdziwym doznaniem zapachowym. Wystarczy nawilżyć suchą skórę i umyć ciało. Axe Wild Deodorant Green Mojito & Cedarwood może być również stosowany razem, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co kochasz robić. Dobrze pachnie, dobrze wygląda, dobrze się czuje ? ma w sobie siekierę. Czy to jako mgiełka do ciała, płyn do mycia ciała, woda toaletowa, woda po goleniu czy dezodorant w kulce. Dzięki szerokiej gamie produktów Axe z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Axe Body Wash Men ? Znajdź swój magiczny adres Producent/importer 455, 3013 AL, NL

Naturalnie dzika

Natura potrafi być zabawna - dzika i szalona, z nieoczekiwanymi niespodziankami! Zainspirowaliśmy się naturą i połączyliśmy egzotyczne, dzikie i nieoczekiwane składniki, aby stworzyć nowy AXE Wild. Bo jeśli się nie odważysz, nie wygrasz.

Bądź przygotowany na nieoczekiwane

Nowy AX Wild łączy egzotyczne i nieoczekiwane składniki. Rezultatem jest nowa linia sprayów i płynów do mycia ciała o dzikich, egzotycznych zapachach i olejkach eterycznych. Zaprojektowane, aby uwolnić najdziksze zmysły.

Świeżość przez cały dzień

AX Wild Men's Body Wash zapewnia uczucie odświeżenia przez cały dzień. Unikalne połączenie zielonego mojito i drzewa cedrowego pozwala mężczyznom odkryć własną magię. AX sprawia, że jest to możliwe.

Bezpieczniej

AX daje pewność siebie. Jeśli chodzi o dobry wygląd i olśniewający wygląd przez cały dzień, AXE jest idealnym rozwiązaniem. Dziki, naturalny, spontaniczny lub bliski skórze - AXE zapewnia to, co obiecuje.

wildCollisionCoolBlackAlaska
i drzewo cedroweSkórai skórzane herbatnikiMrożonamięta i limonkaDrzewo cedrowe, paczula i labdanumDrzewo sandałowei bursztyn
Żel
ZapachŚwieża miętaMęskaskóra i słodkieherbatnikiŚwieżośćPikantneniuanseOwoce
250ml250ml250ml




 

Opis:

Poznaj nowe żele pod prysznic Axe z unikalną technologią z dodatkiem prebiotyków. Żel pod prysznic AXE Wild dba o Twoje ciało, pozostawiając skórę czystą i świeżą przez cały dzień. Jego niesamowita formuła sprawia, że po połączeniu z wodą uwalnia się wyjątkowy zapach, który orzeźwia i nakręca do działania. Dzięki temu, każdy prysznic będzie przyjemnością, która pozwoli Ci się zrelaksować i dobrze nastroić. Akcent zielonej herbaty i drzewa cedrowego sprawi, że poczujesz się niezwykle świeżo i męsko po każdej kąpieli.

Sposób użycia:

Wyciśnij żel do mycia ciała. Zastosuj na całym ciele. Spłucz. Ciesz się świeżością. Delektuj się zapachem.



Axe Shower Gel Wild Green Mojito 3 in 1 Body Face Hair Wash 250ml

Żel pod prysznic Axe Wild Mojito & Cedarwood 3 w 1 jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Unikalna mieszanka cytrusowego zapachu z nutą mięty i piżmowymi niuansami. 12 godzin długotrwałej świeżości przenosi żel pod prysznic dla mężczyzn na nowy poziom orzeźwienia. Męski zapach drzewa cedrowego. PH neutralne dla skóry.

Unilever Germany GmbHNeue Burg 120457 Hamburg

Typ produktu:
Żel pod prysznic
Pojemność:
250 ml
Grupa docelowa:
Dorośli
Odpowiedni dla:
Mężczyźni
Przeznaczenie:
Ciało
Odpowiedni do rodzaju skóry:
Uniwersalne
Perfumowane:
Tak
Zapach:
Drzewo cedrowe, Mojito
Efekt pielęgnacji:
Oczyszczenie
Typ dozownika:
Butelka
Tworzywo dozownikA:
Plastik
Peeling w zestawie:
Nie
Ilość na paczkę:
1 szt.


Żel pod prysznic AXE Mojito Cederwood (butelka 250 ml)
Waga
300 g
Zawartość
250 ml
Składniki
W składzie znajdziesz: woda, lauret-2, sodu laurylosiarczan, gliceryna, parfum, glikol propylenowy, kwas mlekowy, chlorek sodu, kumaryna, limonen, benzisothiazolinone, linalool, benzil Salicylate, barwnik.
Producent
EAN
8717163947708
Numer producenta
67914010

Waga
300 g
Zawartość
250 ml
Składniki
W składzie znajdziesz: woda, lauret-2, sodu laurylosiarczan, gliceryna, parfum, glikol propylenowy, kwas mlekowy, chlorek sodu, kumaryna, limonen, benzisothiazolinone, linalool, benzil Salicylate, barwnik.
Producent
EAN
8717163947708
Numer producenta
67914010
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Axe, Wild Green Mojito & Cedarwood Żel pod prysznic, 400 ml
Axe, Wild Green Mojito & Cedarwood Żel pod prysznic, 400 ml
42,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla AXE Africa, Żel pod prysznic, 250 ml, Mężczyźni, Ciało
AXE Africa, Żel pod prysznic, 250 ml, Mężczyźni, Ciało
45,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Axe, Wild Bergamot & Pink Pepper Dezodorant, 150 ml
Axe, Wild Bergamot & Pink Pepper Dezodorant, 150 ml
20,89 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Axe Żel pod prysznic i szampon 3 w 1 Dark Temptation XL długotrwała świeżość i zapach po prysznicu testowany dermatologicznie 400 ml 12 szt
Axe Żel pod prysznic i szampon 3 w 1 Dark Temptation XL długotrwała świeżość i zapach po prysznicu testowany dermatologicznie 400 ml 12 szt
98,92 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
118,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Axe Bodyspray Anarchy dla niej (6 x 150 ml) opakowanie zbiorcze
Axe Bodyspray Anarchy dla niej (6 x 150 ml) opakowanie zbiorcze
511,10 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanela Koc domowy Koc uniwersalny Sofa Ogród W podróży Typ380 Szary 170 x 130 cm
heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanela Koc domowy Koc uniwersalny Sofa Ogród W podróży Typ380 Szary 170 x 130 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 225
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 72 h
AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 72 h
645,60 zł/1l
96,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Axe, Zel pod prysznic Excite, 400 ml
Axe, Zel pod prysznic Excite, 400 ml
37,76 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Gigaset A170, Telefon w systemie DECT, Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy, Głośnik, 50 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Biały
Gigaset A170, Telefon w systemie DECT, Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy, Głośnik, 50 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Biały
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 119
238,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Axe, Magnum Gold Caramel Billionaire Żel pod prysznic, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Axe, Magnum Gold Caramel Billionaire Żel pod prysznic, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
94,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,20 zł
-77,56 zł
23,64 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Axe Blue Lavander Desodorante Spray 150ml
Axe Blue Lavander Desodorante Spray 150ml
354,13 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
53,12 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla AXE Excite, Żel pod prysznic, 250 ml, Mężczyźni, Ciało, Karmel, Kokos, Orzech laskowy
AXE Excite, Żel pod prysznic, 250 ml, Mężczyźni, Ciało, Karmel, Kokos, Orzech laskowy
204,64 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 283
323,78 zł
-18,45 zł
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla AXE Jungle Fresh, Żel pod prysznic, 300 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Świeży
AXE Jungle Fresh, Żel pod prysznic, 300 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Świeży
221,67 zł/1l
66,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2424
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghettini n.3, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 5 min, CE
Barilla Spaghettini n.3, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 5 min, CE
15,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Garnier, Honig Schatze, Szampon, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
Garnier, Honig Schatze, Szampon, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
137,07 zł/1kg
44,34 zł
-7%
41,12 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Pril Power Gel Lemon Double Decruster wysoka moc rozpuszczania tłuszczu 450ml
Pril Power Gel Lemon Double Decruster wysoka moc rozpuszczania tłuszczu 450ml
37,44 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
17,70 zł
-4%
16,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Axe Flaxe Zestaw Zel pod prysznic, 250ml + Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Axe Flaxe Zestaw Zel pod prysznic, 250ml + Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Szafa Garderoba Regał Modułowa Ubraniowa Biała 12 Półek
Szafa Garderoba Regał Modułowa Ubraniowa Biała 12 Półek
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
141,00 zł
Sprzedawca: Fodymski
Zdjęcie produktu dla YO SYRUP syrop owocowy malina 700ml
YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Olympia Bella, Klasyczny, Jedna karta SIM, 4,5 cm (1.77"), Bluetooth, 600 mAh, Czarny
Olympia Bella, Klasyczny, Jedna karta SIM, 4,5 cm (1.77"), Bluetooth, 600 mAh, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
321,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanell Koc domowy XL Koc na sofę Narzuta Uni Typ380 Antracytowy Szary 200 x 150 cm
heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanell Koc domowy XL Koc na sofę Narzuta Uni Typ380 Antracytowy Szary 200 x 150 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 103
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Smażony ryż Menzi
Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Drano, Zel do czyszczenia rur, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Drano, Zel do czyszczenia rur, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
30,60 zł/1kg
30,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx Frytkownica mechaniczna 4,5 l czarna 8 programów niskotłuszczowe gotowanie grillowanie pieczenie bez oleju wyświetlacz LCD timer i funkcja stay-on 1400W
GOURMETmaxx Frytkownica mechaniczna 4,5 l czarna 8 programów niskotłuszczowe gotowanie grillowanie pieczenie bez oleju wyświetlacz LCD timer i funkcja stay-on 1400W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
566,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa Jabłko Czerwona Kapusta Perfect Liaison w słoiku 680g
Hengstenberg Mildessa Jabłko Czerwona Kapusta Perfect Liaison w słoiku 680g
17,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Zestaw 10 wieszaków z obrotowymi haczykami
Zestaw 10 wieszaków z obrotowymi haczykami
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Molton Brown Tobacco Absolute żel 300 ml
Molton Brown Tobacco Absolute żel 300 ml
137,05 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
456,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml
Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
91,50 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
366,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło CEYLON MANGO
Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX
Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
242,64 zł
-6,20 zł
236,44 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 182,20 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
241,88 zł
-6,12 zł
235,76 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
785,87 zł/1kg
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
278,06 zł
-32,37 zł
245,69 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 965,52 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
198,14 zł
-5,08 zł
193,06 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
965,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
151,23 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 008,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
932,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kneipp Aroma Pflegedusche Gute Laune, 6er Pack (6 x 200 ml)
Kneipp Aroma Pflegedusche Gute Laune, 6er Pack (6 x 200 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kneipp Aroma Pflegedusche Lebensfreude Zitrone, 6er Pack (6 x 200 ml)
Kneipp Aroma Pflegedusche Lebensfreude Zitrone, 6er Pack (6 x 200 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
136,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,74 zł/1l