4,7



Na podstawie 80 opinii
Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
214,12 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 31 dni
Nasze najlepszeoferty
Karmniki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karmnik XXL z podstawką 67 x 45 cm, czarny, typ 5.1504,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Więcej informacji o reklamie
Klatka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, brązowa, typ 37379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Więcej informacji o reklamie
Karmnik Maxi ze stojakiem 50 x 52 cm czerwony typ 34423,67 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Więcej informacji o reklamie
Duża budka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, czarna, typ 24405,81 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
261,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Karmnik dla ptaków z LED i timerem, wodoodporny dom ogrodowy 120 cm
196,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - czerwony
197,90 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Relaxdays 10020086_469, Wiszące, Drewno, Drewno, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
140,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Budka dla ptaków z brązowymi gontami drewnianymi, typ 37
222,77 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Karmnik dla ptaków PAWHUT D3-0006 - B
210,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
141,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Zestaw do budowy budki dla ptaków (duży), kolor szary łupkowy
273,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Mucola domek dla ptaków stojak trójnóg stojak 1,05 m domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa karmnik dla ptaków - biały
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Relaxdays 10026060, 1 szt.
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

vidaXL Budki dla ptaków 4 szt. Drewno 12x12x22 cm
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Karmnik Relaxdays z podstawą, drewniany, nieimpregnowany, stojący, zestaw do montażu karmnika, wymiary: 117 x 50 x 50 cm, brązowy
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Klatka dla ptaków (duża), szary łupek
334,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Domek dla ptaków Maxi, domki dla ptaków typ czerwony 34
312,06 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Relaxdays – drewniana karmnik dla ptaków do zawieszenia, wymiary: 19 x 22 x 16,5 cm, do ogrodu, karmnik dla małych ptaków, kolor naturalny
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Wiszący karmnik dla ptaków HI brązowy
316,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świetny projekt dla dużych i małych! Dzięki temu zestawowi z pojedynczych drewnianych elementów powstaje piękna budka dla ptaków, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także stanowi prawdziwą ozdobę ogrodu. Wszystko wykonuje się samodzielnie – nawet dach z charakterystycznymi gontami typu „biberschwanz”. Po złożeniu budkę dla ptaków można pomalować lub pokryć olejem do drewna. W ten sposób powstaje indywidualna budka dla ptaków z osobistym akcentem.
Wymiary po złożeniu:
Długość: 44,00 cm
Szerokość: 38,50 cm
Wysokość: 28,50 cm
Materiał: drewno świerkowe, nieimpregnowane
Kolor: czerwony
Kształt: styl domku z bali
Do montażu budki dla ptaków potrzebna jest zszywacz lub pistolet do kleju na gorąco oraz wkrętarka akumulatorowa.
Nasz zestaw do budowy budki dla ptaków typu „Biberschwanz” w dużym rozmiarze (czerwony) jest produkowany w warsztatach St. Martin Lebens Werk gGmbH – uznanego zakładu pracy dla osób niepełnosprawnych. Zestaw do budowy budki dla ptaków „Biberschwanz“ (duży, czerwony) jest starannie wykonywany ręcznie przez pracowników i tym samym stanowi przykład prawdziwej jakości wykonania.
- Wysokość
- 28.5 cm
- Szerokość
- 38.5 cm
- Długość
- 44 cm
- Materiał
- Drewno
- Kolor
- Czerwony
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260336410010
- Numer producenta
- 23.210-02
- Producent
- Manufaktur Martinshof
- Wysokość
- 28.5 cm
- Szerokość
- 38.5 cm
- Długość
- 44 cm
- Materiał
- Drewno
- Kolor
- Czerwony
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260336410010
- Numer producenta
- 23.210-02
- Producent
- Manufaktur Martinshof
Pasuje również do tego

SES Creative Explore 25008, Zestaw eksperymentowy, Botanika, 5 lat(a), Wielobarwny
82,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
141,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
261,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

vidaXL Budki dla ptaków 4 szt. Drewno 12x12x22 cm
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Klej bitumiczny do gontów dachowych
511,55 zł/1kg
102,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - czerwony
197,90 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Relaxdays 10020724, Pszczoła, Butterfly, Zielony owad siatkoskrzydły, Biedronka, Wolnostojący, Drewno, Stal galwanizowana, Drewno, Drewno, Bambusowy, Szyszka sosny
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Inkubator dla mniejszych gatunków ptaków, takich jak wróble 19x18x50 cm
135,00 zł
Sprzedawca: homerci
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

AIORBER radio awaryjne z panelem słonecznym i korbką, powerbank 10000 mAh, latarka LED, alarm SOS, wytrzymałe i przenośne, zielone
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Relaxdays składany taboret L do 120kg siedzisko taboret podnóżek stopień szary
70,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Budka dla ptaków z brązowymi gontami drewnianymi, typ 37
222,77 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - brązowy/zielony
257,90 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
244,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,72 zł
Sprzedawca: Green_Country

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
176,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny stosunek jakości do ceny i dobry uczynek
Kupiłem domek dla ptaków dla siebie i syna. Montaż był bardzo prosty! Oczywiście mam również wiedzę techniczną, więc łatwo było mi wstępnie wywiercić otwory. Zaimpregnowaliśmy go i pomalowaliśmy farbą olejną, aby kolor utrzymywał się przez długi czas. Jak powiedziałem, świetne wykonanie, dobrze wyjaśnione, dobra jakość!
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidne budki dla ptaków
Materiał dobrej jakości, instrukcja ogólnie niekompletna, np. mocowanie dachu wymagało uzupełnienia/wzmocnienia. Konieczne użycie kleju bitumicznego – trudny w użyciu
Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny!
Dobra, solidna konstrukcja. Nienaganna jakość. Możliwość dokładnego montażu. Wycięcia na okna nie za duże. Szybka dostawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zestaw domków dla ptaków
Super stabilna jakość, łatwy montaż. Szkoda, że w zestawie nie ma kleju bitumicznego do gontów Zdecydowanie polecam.
Oceniono dnia 28 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny domek dla ptaków
Wszystkie części dokładnie pasują. Drewno jest bardzo dobrej jakości. Przy odrobinie wprawy w wierceniu i wkręcaniu mamy w ogrodzie małą perełkę, którą możemy się opiekować zimą i obserwować nasze ptaki.
Oceniono dnia 7 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest idealne!
Zestaw jest świetny do złożenia po malowaniu. Muszę powiedzieć, że jest świetnej jakości. Ptaki będą mogły cieszyć się nasionami i innym pożywieniem tej zimy.
Oceniono dnia 13 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój nowy Vigelhaus
Praca z zestawem była łatwa. Wszystkie części były idealnie dopasowane. Sugestie dotyczące ochrony i wykonania były precyzyjne. Wspaniały dom.
Oceniono dnia 5 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super.
Dobre instrukcje i łatwy montaż dzięki prefabrykowanym elementom. Ładny mały domek po pomalowaniu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Karmnik dla wiewiórek WISFOR, z przezroczystą powierzchnią akrylową, drewniana stacja dokarmiania wiewiórek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
128,52 zł
Sprzedawca: WISFOR

Relaxdays 10033858, 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
197,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Pudełko na sowy płomykówki Esschert Design; NK43



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
782,55 zł
Sprzedawca: Cactula

Karmnik dla ptaków Relaxdays z podstawą, dach odporny na warunki atmosferyczne, drewniany karmnik, wymiary: 120 x 62 x 55 cm, karmnik dla dzikich ptaków, brązowy



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
175,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Domki dla ptaków Karmnik dla ptaków na balkon, odporny na warunki atmosferyczne, ręcznie robiony karmnik dla ptaków, karmnik z naturalnego drewna, brązowy, 20x25x20 cm
129,90 zł
Sprzedawca: Alinco

Karmnik XXL z podstawką 67 x 45 cm, czarny, typ 5.1



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76
504,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Domek dla ptaków z podstawą i panelem słonecznym, czarny, typ 4



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Klatka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, czerwona, typ 4



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Duża budka dla ptaków z podstawką, 58 x 38 cm, czarna, typ 5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Gniazdo nietoperzy na fasadzie
701,45 zł
Sprzedawca: Shoproither

VidaXL 3294912, Srebrny, Stal galwanizowana, 1950 mm, 2300 mm
1 350,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Klatka dla ptaków, klatki dla ptaków, klatka dla ptaków z podstawką, zielona, typ 23



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76
338,84 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

Karmnik Drewniany 30 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
167,39 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Szyba Pleksi Karma 0,5 kg



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
74,23 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(171)Liczba wystawionych ocen: 171
261,90 zł
Sprzedawca: Mucola

SCHWEGLER kula lęgowa dla strzyżyka Wymiary: Ø 18,5 cm, drewno-beton



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
239,16 zł
Sprzedawca: Shoproither

Karmnik dla ptaków, drewniany karmnik w kolorze brązowym, typ 21



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
204,91 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen

KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany 21,5 X 23,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli do Zawieszenia Biały Szary Karma 0,5 kg



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
114,93 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Karmnik dla ptaków Relaxdays z podstawą, karmnik dla dzikich ptaków, wymiary: 139 x 70 x 60 cm, dach odporny na warunki atmosferyczne, drewno, kolor szaro-zielony



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
197,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

KOTARBAU® Karmnik Drewniany 28,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Sześciokątnym Karmnik z Dozownikiem Karmy Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,25 zł
Sprzedawca: KOTARBAU