4,7



Na podstawie 24 opinii
Armaf Niche Oud Woda perfumowana, 90 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
154,51 zł
1 716,78 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml1 005,50 zł/1l
100,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml9 068,50 zł/1l
906,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml1 477,14 zł/1l
155,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf Craze for Men EDP 100 ml M
793,80 zł/1l
79,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Oros Pure Twist Debois EDP 100ml
3 013,40 zł/1l
301,34 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
177,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 233,85 zł/1l
246,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
1 047,62 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Homme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
872,60 zł/1l
87,26 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition Woda perfumowana, 60 ml
2 744,00 zł/1l
164,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,50 zł/1l
102,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Oros Pure Cloisonne woda perfumowana unisex 100 ml
4 593,00 zł/1l
459,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png Armaf Niche OUD EDP 90ml Armaf 6085010041773
Producent: Armaf
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Oud marki Armaf to orientalno - fougere kompozycja dla kobiet i mężczyzn.
Nuty zapachowe :
Nuty głowy: Nuty przyprawowe, Kminek, Szałwia i Bergamotka;
Nuty serca: Czarny pieprz, Cedr i Irys;
Nuty podstawy: Bursztyn, Wanilia, Skóra i Paczula.
Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Ambre Sultan Serge Lutens
Elegancki strój i niesamowita chwila - wspaniały zapach może uczynić ten moment jeszcze bardziej niezapomnianym. Perfumy Armaf Niche Oud to idealny wybór, aby podkreślić wyjątkowość każdej okazji.
UNISEX Eau de Parfum
nuty korzenne, kminek, szałwia, bergamotka
czarny pieprz, cedr, irys
bursztyn, wanilia, skóra, paczula
Wspaniały zapach dla niej i dla niego. Wprowadzony na rynek przez dom projektowy Armaf. Orientalny zapach fougère to mieszanka kminku, szałwii, bergamotki, cedru, irysa, czarnego pieprzu, skóry, paczuli, wanilii i bursztynu.
Woda perfumowana Niche Oud marki Armaf została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Opakowanie zawiera 90 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Armaf Niche Oud Woda perfumowana, 90 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6085010041773
- Numer producenta
- 5010041773
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Armaf Niche Oud Woda perfumowana, 90 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6085010041773
- Numer producenta
- 5010041773
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
915,90 zł/1l
91,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
832,50 zł/1l
83,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 005,50 zł/1l
100,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
164,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq EDP 75 ml UNISEX
2 671,60 zł/1l
200,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Rue Broca - Theoreme Pour Homme EDP 90ml
849,44 zł/1l
76,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
850,10 zł/1l
85,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 233,85 zł/1l
246,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Maison Alhambra Winsome edp 90ml
897,22 zł/1l
80,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 286,33 zł/1l
205,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Glacier Ultra edp 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
177,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 260,40 zł/1l
126,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Młotek cena/jakość
Bardzo męski zapach z długim terminem przydatności. Nie ma w nim oudu, ale pachnie jak on i wciąż ma w sobie coś świeżego
Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę bardzo ładny i wyjątkowy.
Bardzo mi się podoba. Zamówiłam ją tylko na podstawie rekomendacji...
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ciepły zapach
Zapach jest przyjemnie ciepły i pochlebny. Idealny na chłodniejsze dni. Kupiłbym go ponownie.
Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Mogę polecić, szczególnie zimą.
Oceniono dnia 11 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Nie pachnie jak oud, ale bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 22 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Bardzo dobry orientalny zapach. Zalecany zakup.
Oceniono dnia 5 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze najlepszy
Najwyższa jakość Dziękuję
Oceniono dnia 8 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super zapach...
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders