5,0



Na podstawie 3 opinii
Maltesers Teasers (24 x 35g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
131,09 zł
131,09 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)184,33 zł/1kg
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)108,69 zł/1kg
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g136,87 zł/1kg
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er136,28 zł/1kg
2,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
139,18 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,18 zł/1kg
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Knoppers, Czekolada mleczna, 200 g, Orzech laskowy, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
345,25 zł/1kg
69,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
170,63 zł/1kg
64,50 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
88,25 zł/1kg
589,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
185,56 zł/1kg
187,42 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nestlé KitKat ChunKy
165,25 zł/1kg
6,61 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
147,39 zł/1kg
201,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Cacao Hazelnut Wafer - Kakao Haselnuss Waffelschnitte 30g | BETT'R
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
380,84 zł/1kg
95,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
55,63 zł/1kg
20,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maltesers Teasers (24 x 35g)
Maltesers Teaser to baton czekoladowy wykonany z pysznej mlecznej czekolady z lekkim i chrupiącym nadzieniem.
Maltesers Teaser to baton czekoladowy wykonany z pysznej mlecznej czekolady z lekkim i chrupiącym nadzieniem.
- Lista składników
- Zucker, Kakaobutter, Magermilchpulver, Kakaomasse, Molkenpermeat (Milch), Glukosesirup, Palmfett, Gerstenmalzextrakt, Milchfett, Emulgator (Sojalecithin), Weizenmehl, Backtriebmittel (E341, E500), Kaliumcarbonate, Weizengluten, Süßmolkenpulver (Milch), Salz. Vollmilchschokolade zawiera mindestens 14% Milchfeststoffe i mindestens 25% Kakaofeststoffe. Vollmilchschokolade zawiera oprócz masła kakaowego również składniki roślinne.
- Informacja o wartościach odżywczych
- pro 100gEnergia2222kJ / 531kcalFett30gGesättigtes Fett18gKohlenhydrate57gZucker53gEiweiß 7.7gSalz0,4g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Nazwa handlowa
- Maltesers Teasers
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 5000159462136
- Lista składników
- Zucker, Kakaobutter, Magermilchpulver, Kakaomasse, Molkenpermeat (Milch), Glukosesirup, Palmfett, Gerstenmalzextrakt, Milchfett, Emulgator (Sojalecithin), Weizenmehl, Backtriebmittel (E341, E500), Kaliumcarbonate, Weizengluten, Süßmolkenpulver (Milch), Salz. Vollmilchschokolade zawiera mindestens 14% Milchfeststoffe i mindestens 25% Kakaofeststoffe. Vollmilchschokolade zawiera oprócz masła kakaowego również składniki roślinne.
- Informacja o wartościach odżywczych
- pro 100gEnergia2222kJ / 531kcalFett30gGesättigtes Fett18gKohlenhydrate57gZucker53gEiweiß 7.7gSalz0,4g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Nazwa handlowa
- Maltesers Teasers
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 5000159462136
Pasuje również do tego

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
139,18 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
136,28 zł/1kg
2,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
67,53 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolina 305 cm Czarna + siatka zabezpieczająca + drabinka
719,49 zł
Sprzedawca: Aga24

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Milk Bar 180gr | Stück 180 Gramm
223,44 zł/1kg
40,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw 10 ręczników dla gości, bawełna, 30x50 cm, biały
267,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple MKHT3FD/A Apple Watch S7 Alu 41mm Green (Bracelet Clover) LTE iOS
Odnowiony
843,48 zł
Sprzedawca: JANADO

Werthers Original Soft Eclair extra soft cream toffees 180g
61,83 zł/1kg
11,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Mikołajki z czekolady mlecznej 813g
125,02 zł/1kg
101,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Yum Yum Insant zupa warzywna z makaronem, 30 saszetek
65,93 zł/1kg
118,67 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Bramka Do Piłki Nożnej Piłkarska Składana Treningowa 90cm Składana Dunlop
121,31 zł
-12,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,00 zł
Sprzedawca: Aktro

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
141,02 zł/1kg
134,33 zł
-3,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Steinborg 3 w 1 mini piekarnik z rusztem | 20 litrów | piec do pizzy | piec konwekcyjny | 1300 W
296,58 zł
Sprzedawca: Enstore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg

SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg

Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg

Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg

Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg

Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Waffelini Milk 5s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg

Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,54 zł/1kg

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg

Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg

Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg

Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg

KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg