4,9



Na podstawie 47 opinii
Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Naturalny ciemny blond - 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,99 zł
433,22 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Tonery włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Light Master 8 Level Prebonded 500G255,98 zł/1kg
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 4 3x50ml2 439,80 zł/1l
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 9.3 2x50ml809,90 zł/1l
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel Majiblond 901S 2x50ml779,80 zł/1l
77,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Light Master 8 Level Powder 500G
338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Farba do włosów Manic Panic Mermaid
669,49 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount

L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0
879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella | Color Touch 60ml - 10/6 - Jasny blond z fioletowymi refleksami - Bez amoniaku - Promienny połysk
508,00 zł/1l
30,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Paris Preference Vivid Colors Trwała farba 8.624 Bright Red
164,84 zł/1l
37,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Montibello Cromatone K 4.60 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/1 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/3 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 88/02 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 8.0 60 g
4 065,83 zł/1l
243,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Paris Preference Vivid Colors Trwała farba do włosów 10.112 Silver Grey
447,70 zł/1l
44,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Alfaparf Colorwear Farba do włosów 9UV Bardzo Jasny Naturalny Blond
3 233,33 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Paris Casting Farba do włosów 518 Orzechowe Mochaccino
614,20 zł/1kg
61,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Montibello Cromatone Recover 6.6 60ml
748,33 zł/1l
44,90 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Montibello Cromatone Recover 8.16 60ml
748,33 zł/1l
44,90 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MatrixSocolor.Beauty | Trwała farba do włosów 6N 90ml
Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o kremowej konsystencji, opracowana z myślą o osobach, które mają więcej niż 50% siwych włosów. Produkt ma żelowo-kremową konsystencję, która doskonale miesza się z aktywatorem. Produkt ma żelowo-kremową konsystencję, która doskonale miesza się z aktywatorem i ułatwia farbowanie włosów, ponieważ kolor nie spływa i doskonale wnika w strukturę włosa. Kolor pozostaje świeży i doskonały przez długi czas. Farba sprawia, że włosy pozostają zdrowe i odżywione, a kolor jest pełen blasku. Kosmetyk nie pachnie amoniakiem, lecz jabłkiem i maliną oraz piżmem i drewnem cedrowym.6 prawdziwych efektów- Zawiera technologię ColorGrip, która wnika we włosy i chroni je oraz kompleks Cera-Oil, który wzmacnia i odżywia - Piękny zapach. - Konsystencja jest łatwa w aplikacji i doskonale przylega do włosów - Odżywia włosy od zewnątrz i od wewnątrz - Zawiera polimery HexaForce, olejek jojoba i kompleks ceramidowy, które gwarantują zdrowe i lśniące włosy - Bogata paleta kolorów SOCOLOR BEAUTY wkrótce przejdzie na SoColor Pre-BondedColour6NZawartość90ml
UWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Uzyskaj żywy, długotrwały kolor dzięki Matrix Socolor Pre-Bonded 90ml: - Trwała farba do włosów stworzona z myślą o bogatych, wielowymiarowych odcieniach, które utrzymują się dłużej i zapewniają gładkie i żywe wykończenie. - Technologia Pre-Bonded chroni i wzmacnia włosy podczas procesu koloryzacji, redukując uszkodzenia i poprawiając ich kondycję. - Zapewnia 100% pokrycie siwych włosów we wszystkich odcieniach, gwarantując równomierny, trwały kolor, który nie blaknie. - Dostępna w szerokiej gamie odcieni, od naturalnych po odważne, idealna do wszystkiego, od subtelnych pasemek po odważne, dramatyczne zmiany koloru.
Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o kremowej konsystencji, opracowana z myślą o osobach, które mają więcej niż 50% siwych włosów. Produkt ma żelowo-kremową konsystencję, która doskonale miesza się z aktywatorem. Produkt ma żelowo-kremową konsystencję, która doskonale miesza się z aktywatorem i ułatwia farbowanie włosów, ponieważ kolor nie spływa i doskonale wnika w strukturę włosa. Kolor pozostaje świeży i doskonały przez długi czas. Farba sprawia, że włosy pozostają zdrowe i odżywione, a kolor jest pełen blasku. Kosmetyk nie pachnie amoniakiem, lecz jabłkiem i maliną oraz piżmem i drewnem cedrowym.6 prawdziwych efektów- Zawiera technologię ColorGrip, która wnika we włosy i chroni je oraz kompleks Cera-Oil, który wzmacnia i odżywia - Piękny zapach. - Konsystencja jest łatwa w aplikacji i doskonale przylega do włosów - Odżywia włosy od zewnątrz i od wewnątrz - Zawiera polimery HexaForce, olejek jojoba i kompleks ceramidowy, które gwarantują zdrowe i lśniące włosy - Bogata paleta kolorów SOCOLOR BEAUTY wkrótce przejdzie na SoColor Pre-BondedColour6NZawartość90ml
UWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Matrix SOCOLOR PRE-BONDED
Kremowy kolor - naturalny ciemny blond (6N)
Matrix wyposażył kolory w nowy design i wstępnie związany koncentrat. Działa to jak tarcza ochronna, chroniąc strukturę włosa przed uszkodzeniem i złamaniem. Ponadto wszystkie odcienie składają się teraz z bazy i odcienia odbijającego światło.
- 100% pokrycia
- łatwa aplikacja (łatwa do rozprowadzenia formuła)
- piękne, wierne kolorowi refleksy
- długotrwały kolor i połysk
- niewielkie przebarwienia skóry głowy
- doskonałe rezultaty przy każdym odcieniu
- doskonałe pokrycie, ze 100% pokryciem siwych włosów
- kompleks pielęgnacyjny Cera-Oil
Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów
Zawartość: 90ml
Uzyskaj żywy, długotrwały kolor dzięki Matrix Socolor Pre-Bonded 90ml: - Trwała farba do włosów stworzona z myślą o bogatych, wielowymiarowych odcieniach, które utrzymują się dłużej i zapewniają gładkie i żywe wykończenie. - Technologia Pre-Bonded chroni i wzmacnia włosy podczas procesu koloryzacji, redukując uszkodzenia i poprawiając ich kondycję. - Zapewnia 100% pokrycie siwych włosów we wszystkich odcieniach, gwarantując równomierny, trwały kolor, który nie blaknie. - Dostępna w szerokiej gamie odcieni, od naturalnych po odważne, idealna do wszystkiego, od subtelnych pasemek po odważne, dramatyczne zmiany koloru.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- aqua
- Farba do włosów
- Ciemny blond
- Producent
- EAN
- 3474636971947
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- aqua
- Farba do włosów
- Ciemny blond
- Producent
- EAN
- 3474636971947
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Light Master 8 Level Prebonded 500G
255,98 zł/1kg
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix SoColor Pre-Bonded Farba do włosów 4N Medium Brown Neutral, 90ml
389,90 zł/1kg
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 5N - Light braun Natur - 90ml
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Light Master 8 Level Powder 500G
338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Wrotki NILS Extreme NA14174 czarno-beżowe rozmiar M(35-38)
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWS_SPORT

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
149,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Biotrade Odorex Antyperspirant Deo Roll-On gegen Schwitzen 40 ml
92,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Męska, Męska, Biały
27,48 zł/1m
54,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
18,89 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,59 zł
Sprzedawca: Retoo

FineBuy Biurko z półką Białe 170x59x143,5 cm Biurko biurowe Nowoczesne biurko na laptopa z 6 półkami Biurko do domowego biura z miejscem do przechowywania
755,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

ORYGINALNA ładowarka sieciowa Apple 20W adapter USB-C iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml
53,33 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

imoshion SH00049961
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hermia Concept, BNIRM24Y2520, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 22 x 22 x 2 cm
597,22 zł
-50,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
546,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podoba mi się
Producent MATRIX
Właśnie farbowane, bardzo ładny połysk, bogaty kolor, gorąco polecam
Oceniono dnia 26 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było super.
Producent MATRIX
Dobry towar, szybka dostawa.
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na górze
Producent MATRIX
Top
Oceniono dnia 5 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
5
Producent MATRIX
Bardzo dobre kolory
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MATRIX
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MATRIX
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MATRIX
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MATRIX
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Light Master 8 Level Prebonded 500G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
255,98 zł/1kg

Loreal Majirel 4 3x50ml
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel 7.12 3x50ml
127,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 3x50ml
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 2x50ml
77,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Farba do włosów Manic Panic Mermaid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount
669,49 zł/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Kobiety, 90 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
422,11 zł/1l

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Naturalny ciemny blond - 90ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,22 zł/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 9 60 g
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
883,17 zł/1l

L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
879,80 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 8.0 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
879,80 zł/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
43,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
399,90 zł/1kg

L'Oréal Majirel 5.0 Farba do włosów Intensywny Jasny Brąz 50ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel Cool Cover profesjonalna permanentna farba do włosów 5 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Balmain Ash Toner, Lakier do włosów, Włosy blond, 200 ml, Aqua, Alcohol Denat., Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Extract, Silk Amino..., 1 szt.
158,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
794,95 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 07.35
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
583,17 zł/1l

Alfaparf Evolution of Colour Cube Harmonizer .03 Violet 60ml
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
533,17 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 010.17
33,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
549,83 zł/1l

Alfaparf Colour Wear 4.66 60ml
39,72 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
412,38 zł/1kg

Colour Wear 6.4 60 ml
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
549,83 zł/1l