4,6



Na podstawie 5 opinii
Model:
Karamell / Caramel- Grüner Apfel
- Himbeere
- Karamell / Caramel
- Kirsche
- Minze
- Transparente / Vanille
Joydivision Warmup - Rozgrzewka Karmelowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,59 zł
0,31 zł / 1kg
+ 12,72 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
KELO-COTE żel do leczenia blizn, 15 g żelu6 015,60 zł/1kg
150,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Laerchenpechs Nervenl Zirb, 90 g SAL422,00 zł/1kg
90,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Weleda Olejek z brzozy na cellulit 100 ml1 140,80 zł/1l
114,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Strepsils Strepherbal propolis i miód
61,02 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,42 zł
Sprzedawca: Scentist

NUEI HOTOIL Bubble Gum - 100ml
683,00 zł/1l
68,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Sotya Aceite Almendras Dulces 250ml
420,00 zł/1l
105,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

#Plantanomelon aromatisiert LUBRICANT 50 ml
1 300,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Maść na przeziębienie Wick VapoRub (50 g)
997,60 zł/1l
49,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Doterra Zitronella Cymbopogon winterianus 15ml
9 628,00 zł/1l
144,42 zł
Sprzedawca: Fine-experience

Naturgreen Olej z awokado 250ml
154,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

FRANZBRANNTWEINGEL, 40 g ŻEL
17,48 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olejek do masażu Kneipp You & Me
186 750,00 zł/1kg
37,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Spearmint 10ml
4 034,00 zł/1l
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Kompozycja zapachowa Baldini. Feelzirbe organic 10ml
8 966,00 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek eteryczny Doterra ZenGest | 15ml
16 630,67 zł/1l
249,46 zł
Sprzedawca: Fine-experience

Krem do masażu sportowego Physiorelax
84,11 zł/100ml
210,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Weleda Arnica olejek do masażu 200ml
94 120,00 zł/1l
94,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny ekstrakt waniliowy Baldini Aroma, olejek 5 ml
11 878,00 zł/1l
59,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek do ciała Kneipp
1 492,40 zł/1l
187,67 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Któż tego nie doświadczył: nie możesz się doczekać masażu, ale jest tak zimno, że dobre samopoczucie szybko znika. Dzięki WARMup nigdy nie będziesz mieć tego problemu. Fascynujący efekt wysokiej jakości receptury odczuwa się natychmiast i z największą przyjemnością. Różnorodne zapachy wprawią Cię również w nastrój pozwalający puścić wodze fantazji. Ponadto WARMup pozwala również jednoznacznie wiedzieć, co ma nadejść.
WARMup – wysokiej jakości olejek do masażu, który rozgrzeje Cię podczas gorących nocy pełnych namiętności!
Wiele zalet WARMup:
- Czysta przyjemność masażu dla obojga partnerów
- Aksamitnie miękka skóra
- Bardzo skuteczny, przy niewielkim wysiłku
- Testowany dermatologicznie i klinicznie
- Podlega stałej kontroli jakości
- Wyprodukowane w Niemczech
Olejek WARMup Caramel, 150 mlJoyDivision
- GPSR Producent: JOYDIVISION international AG
- GPSR Adres: Wiesenauer 11
- GPSR Kod: 30179
- GPSR Miasto: Hannover
- GPSR : [email protected]
Najlepszej jakości żel do masażu na rynku jest dostarczany przez wiodącą na świecie markę JoyDivision. Nadaje się do użytku profesjonalnego i dla entuzjastów, którzy mogą cieszyć się zmysłowym masażem.
Żel do masażu JoyDivision WARMUP Caramel zapewnia wyjątkowe doznania podczas każdego masażu. Efekt rozgrzewający rozchodzi się po całym ciele. Przyjemne uczucie rozgrzania jest aktywowane przy pierwszym kontakcie ze skórą. Efekt ten rozluźnia mięśnie.
Jedną z głównych cech żelu do masażu jest jego wyjątkowy smak i aromat. Zmysłowy zapach i słodki karmelowy aromat unoszą się w całym pomieszczeniu. Zapach nie jest jednak na tyle silny, by był nieprzyjemny. Wręcz przeciwnie, jest w odpowiednim stężeniu, które ma przyjemny wpływ na umysł.
Kolejnym plusem JoyDivision WARMUP Caramel Massage Gel jest jego jadalność. Jego smak jest całkowicie bezcukrowy, z naturalnymi aromatami. Zaprojektowany do stosowania na wszystkich częściach ciała. Dlatego może być również stosowany jako smakowy żel nawilżający. Nie ma ograniczeń dla wyobraźni.
Testowany dermatologicznie i klinicznie, rozpuszczalny w wodzie.
Przyjemne doznania z efektem rozgrzewającym, jakość użytych surowców i satysfakcja są gwarantowane przez niemiecką jakość.
- żel do masażu z efektem rozgrzewającym
- testowany dermatologicznie i klinicznie
- rozgrzewający
- bez cukru
- rozpuszczalny w wodzie
- zmysłowy aromat i doznania smakowe
- z naturalnymi aromatami
- wyprodukowano w Niemczech
Składniki:
Gliceryna, Aqua, Aromat, CI 16035
Joydivision Warmup Caramel rozgrzewający płyn do masażu 150mlJoydivision Präparate
Poznaj innowacyjny płyn do masażu Joydivision Warmup Caramel, który wyróżnia się wyjątkową formułą rozgrzewającą oraz intensywnym, karmelowym aromatem. Stworzony z myślą o osobach ceniących komfort i relaks podczas masażu, ten produkt doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym gabinecie, jak i w domowym zaciszu. Dzięki starannie dobranym składnikom, płyn jest delikatny dla skóry i nie pozostawia tłustych śladów, gwarantując łatwe zmywanie wodą.
Produkt został przebadany dermatologicznie i klinicznie, co zapewnia bezpieczeństwo nawet dla wrażliwej skóry. Pozbawiony cukru oraz olejów, nie powoduje podrażnień i nie klei się, a jego spożywcza jakość sprawia, że jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika. Płyn zapewnia delikatny efekt rozgrzewający, co pozwala na pełen relaks podczas masażu i intensyfikację przyjemnych wrażeń związanych z ciepłem oraz aromatem karmelu.
Najważniejsze cechy produktu:
- Efekt rozgrzewający – zapewnia uczucie ciepła podczas masażu
- Wyjątkowy, karmelowy aromat
- Formuła bez cukru i oleju
- Przebadany dermatologicznie i klinicznie
- Zgodny z normami spożywczymi
- Rozpuszczalny w wodzie – łatwy do zmycia
- Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
- Przyjazny dla skóry wrażliwej
- Pojemność: 150 ml
Zalety:
- Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo stosowania
- Nie powoduje podrażnień
- Naturalny, delikatny zapach
- Łatwa aplikacja i szybkie zmywanie
- Uniwersalny – sprawdzi się zarówno do masażu klasycznego, jak i relaksacyjnego
Parametry techniczne:
- Marka: Joydivision
- Model: Warmup Caramel
- Pojemność: 150 ml
- Kod EAN: 4028403143250
- Typ: płyn do masażu z efektem rozgrzewającym
- Aromat: karmelowy
- Formuła: bezcukrowa, bezolejowa, rozpuszczalna w wodzie
- Czas wysyłki: 5
WARMup Caramel Massage Oil 150ml - Rozgrzej swoje zmysły i ciesz się słodkim masażem o zapachu karmelu
Zapomnij o zimnych wieczorach i daj się ponieść rozgrzewającemu i zmysłowemu masażowi z WARMup Caramel Massage Oil. Ten wysokiej jakości olejek o pysznym karmelowym zapachu został zaprojektowany, aby rozgrzać ciało i umysł, zamieniając każdy masaż w słodkie i niezapomniane doświadczenie.
Dlaczego warto wybrać WARMup Caramel Massage Oil?
- Efekt rozgrzewający.
- Słodki i rozgrzewający zapachkarmelu pobudza zmysły i wywołuje dobre samopoczucie.
- Aksamitnie miękka skóra: Olejek pozostawia skórę miękką, nawilżoną i jedwabistą w dotyku.
- Wysokiej jakości składniki są delikatne dla skóry i zapewniają optymalny poślizg podczas masażu.
- Testowany dermatologicznie i klinicznie: Bezpieczeństwo i jakość olejku są gwarantowane przez testy dermatologiczne i kliniczne.
- Jakość spożywcza: Użyte składniki są jakości spożywczej.
- Wyprodukowano w Niemczech.
Główne zalety:
- Przyjemne uczucie rozgrzewające dla doskonałego relaksu
- Pyszny i rozgrzewający zapach karmelu
- Aksamitnie miękka i nawilżona skóra
- Wysokiej jakości i delikatna formuła
- Testowany dermatologicznie i klinicznie
- Składniki jakości spożywczej
- Wyprodukowano w Niemczech
Sposób użycia:
Niewielką ilość olejku nanieść na skórę i delikatnie wmasować. Olejek szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
150 ml
l
WARMup Caramel 150 ml
Dla zmysłowych chwil masażu!
- Płyn do masażu WARMup Caramel od Joydivision
- Z przyjemnym efektem rozgrzewającym i uwodzicielskim karmelowym smakiem
- Testowany dermatologicznie i klinicznie
- Jakość spożywcza bez cukru i oleju
- Rozpuszczalny w wodzie - łatwy do zmycia
- Zawartość: 150 ml
Rozgrzewający żel do masażu
Kto nie miał szansy doświadczyć tego żelu to zapraszamy do masażu
Niestety ciepło szybko ucieka i przez to przyjemność szybko się rozprasza
Z WARMup, nigdy nie będziecie mieli tego problemu
Dzięki najwyższej jakości składnikom efekt jest odczuwalny natychmiast w najbardziej przyjemny sposób
Daj wolną rękę swojej wyobraźni, próbując innych ch smaków
WARMup to wysokiej jakości olejek do masażu, który jeszcze bardziej rozgrzeje wasze pożądanie
Zalety WARMup: masaż - czysta przyjemność dla obojga partnerów
aksamitnie miękka skóra w dotyku
bardzo skuteczny, wystarczy odrobina na długie przyjemności
testowane klinicznie i dermatologicznie
podlega stałej kontroli jakości
Wykonane W NIEMCZECH
Pojemność 150 ml
Smak: karmel
Do ekscytujących zabaw z masażem!
Rozgrzewający olejek do masażu o pobudzającym karmelowym smaku. Testowany dermatologicznie i klinicznie. Wyprodukowano w Niemczech. butelka 150 ml.
Jadalny olejek do masażu o pobudzającym zapachu i działaniu rozgrzewającym.
Już nigdy nie zmarzniesz podczas masażu!
150ml.
Ważne informacje:
- WYPRODUKOWANO W NIEMCZECH
- Rozgrzewający
- Jadalny
Zalety w pigułce:
- czysta przyjemność masażu dla obojga
- uczucie aksamitnie miękkiej skóry
- wysoce skuteczny i bogaty
- testowany dermatologicznie i klinicznie
- pod stałą kontrolą jakości
Rozgrzewający płyn do masażu 150 ml karmelowy. WOLNY od cukru, rozpuszczalny w wodzie, zmysłowy zapach i doznania smakowe dzięki identycznym z naturalnymi aromatom, bezolejowy, wegański, bez okrucieństwa, testowany dermatologicznie + klinicznie, jakość spożywcza, rozgrzewający, wyprodukowany z miłością w Niemczech
VERPACKUNG VERFÜGBAR IN: /es/en/de/
- Wymiary
- 3,4 cm x 15 cm x 5,7 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Karamell / Caramel
- Waga
- 150000 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Gliceryna; woda; aromat
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Liczba sztuk
- 56
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4028403143250
- Numer producenta
- JOY-MASSAGE-KARAMELL-150
- Wymiary
- 3,4 cm x 15 cm x 5,7 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Karamell / Caramel
- Waga
- 150000 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Gliceryna; woda; aromat
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Liczba sztuk
- 56
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4028403143250
- Numer producenta
- JOY-MASSAGE-KARAMELL-150
Pasuje również do tego

JOYDIVISION JOY116-himbeere, Olejek do masażu, 150 ml, Vegetable Glycerin, Aqua, Aroma, CI 16035, 1 szt., Butelka
0,31 zł/1kg
46,59 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Joydivision Warmup - Olej Wanilowy 150Ml
363,80 zł/1l
54,57 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Joydivision Warmup - Olejek Do Masazu Zielone Jablko - 150 Ml
310,60 zł/1l
46,59 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH

JOYDIVISION JOY116-kirsche, Olejek do masażu, 150 ml, Vegetable Glycerin, Aroma, Aqua, CI 75470, 1 szt., Butelka
310,60 zł/1l
46,59 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Joydivision - Zel Do Masazu Rozgrzewajacego Mietowy 150 Ml
310,60 zł/1l
46,59 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FDSGmbH

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Deleca zestaw sztućców 72 elementy dla 12 osób - sztućce można myć w zmywarce - noże, widelce, łyżki, noże do steków, widelczyki do ciasta - błyszcząca stal nierdzewna
289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaTotZo_Store

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Topchances dywan do salonu, super miękki aksamitny dywan do salonu z wysokim włosiem, antypoślizgowy podkład, dywany z długim włosiem do salonu, maty do sypialni, 80 * 160 cm, biały
123,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop

Komplet pościeli z tuftowanym wzorem, HELTIE, 240 x 220 cm
138,19 zł
-9,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,73 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MALIS

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
299,00 zł
Sprzedawca: Konsimo

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

EDIBAZZAR | Przestronna, elegancka damska torebka na ramię
59,99 zł
Sprzedawca: EDIBAZZAR

Lenovo Ideapad Slim 3 Chromebook Intel N4500 8GB - 128GB SSD - Chrome OS
Używany
884,48 zł
Sprzedawca: preiswertePC

Blumtal Premium Sherpa przytulny koc 150 x 200 cm - ciepły koc z certyfikatem Oeko-TEX® gruby koc na sofę, narzutę lub koc do salonu, szary
106,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Stół jadalny składany marki COSTWAY, drewniany stół kuchenny, stół do jadalni dla 4-7 osób, składany stół wytrzymujący obciążenie do 60 kg, idealny do małych pomieszczeń, wymiary: 163x80x75 cm. Kawa
288,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
40%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Robi to, co obiecuje
Model Transparente / Vanille
Pyszny, słodki, rozgrzewa i robi to, co powinien... Mogę polecić wszystkie olejki rozgrzewające!
Oceniono dnia 15 września 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 kwietnia 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Kirsche
Oceniono dnia 27 marca 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 listopada 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Karamell / Caramel
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg