4,7



Na podstawie 3 opinii
Waga:
1000 g- 30 g
- 100 g
- 500 g
- 250 g
- 1000 g
Guayusa Pachamama 1 kg - produkt ekologiczny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
168,99 zł
168,99 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbaty sypane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Campesino Fitness 0,5kg42,40 zł/1kg
21,20 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Campesino Menta Cedron 500g49 180,00 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Hibiskus całe kwiaty pięknie sekundowane świeże 100g Royal Brand0,13 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Mateine Ashwagandha Orangeade 500 g29,68 zł/1kg
29,68 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Pachamama – Herbata GuayusaEnergy Guarana 500 g – trawa cytrynowa, grejpfrut – długotrwała energia, łagodny smak – Ekwador
211,58 zł/1kg
105,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Soul Mate Orgánica Guayusa 0,5 kg (z certyfikatem)
66,38 zł/1kg
33,19 zł
Sprzedawca: MateMundo

Pachamama – herbata GuayusaCitrus 250 g – mięta, hibiskus z olejkiem pomarańczowym – harmonijna i pobudzająca, łagodny smak – skupienie, witalność – z Ekwadoru
232,76 zł/1kg
58,19 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional (Klasyczna!) 1kg 1000g
40 809,09 zł/1kg
44,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Yaguar – próbka herbaty mate Hierbas Pampeanas 50 g – mięta, anyż – suszona na powietrzu – łagodna, mało pylista – yerba mate z Brazylii – dojrzewająca przez 18 miesięcy
397,80 zł/1kg
19,89 zł
Sprzedawca: MateMundo

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 1kg
47,79 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Pajarito Premium Despalada 0,5 kg
79 780,00 zł/1kg
39,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Yaguar Hierbas Pampeanas 0,5 kg
66,38 zł/1kg
33,19 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerbera- Guarani Katuava 0,5 kg w puszce
97,98 zł/1kg
58,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Guarani Eucalypto 0,5 kg
68,18 zł/1kg
34,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Organiczna Yerba Mate Pajarito 0,5 kg
75,00 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerbera-Guarani Premium 0,5 kg w puszce
98,82 zł/1kg
59,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Puszka Soul Mate Guayusa 0,5 kg
116,18 zł/1kg
58,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata z pokrzywy Zonnatura 100% ekologiczna (20 sztuk)
126,10 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pajarito Seleccion Especial 0,5kg
50,44 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Enisay
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ilex Guayusa - co to właściwie jest?
Nadchodzi rewolucja na rynku naparów! Ilex guayusa to nieco mniej znana siostra ilex paraguariensis, czyli herbaty mate. Nie mamy jednak wątpliwości, że wkrótce stanie się sławna! Wszystko dzięki mnogości cennych dla zdrowia składników, wysokiemu stężeniu naturalnej kofeiny i doskonałemu, łagodnemu smakowi! Podobnie jak herbata mate, roślina ta należy do rodziny ostrokrzewowatych i pochodzi z tropikalnych lasów równikowych Ekwadoru. Od wieków wykorzystywana jest jako składnik ceremonialnych naparów przez rdzennych mieszkańców plemion Jiwaro i Kichawa. Tradycyjnie Indianie piją guayusę w obliczu wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej, np. przed polowaniem, podczas wojen lub w trakcie rytuałów religijnych. Dopiero niedawno guayusa zaczęła przenikać do szerszej świadomości konsumentów poza obszarem naturalnego występowania rośliny.
Pachamama to jedna z pionierskich marek w naszym kraju i jednocześnie pierwsza organiczna guayusa z certyfikowanej plantacji dostępna na rynku! Nazwa produktu jest formą uhonorowania legendarnej inkaskiej bogini, będącej patronką żyznej południowoamerykańskiej ziemi, z której pochodzi życiodajna ilex guayusa.
Guayusa Pachamama - jak działa? Jakie ma właściwości? Dlaczego warto wypróbować Guayusę?
Gwarantuje doskonały efekt naturalnej stymulacji. Każda porcja zawiera średnio do 3% czystej kofeiny, co czyni ją jednym z najbardziej energetyzujących naturalnych naparów!
Nieoceniony wpływ na profilaktykę antynowotworową i wsparcie układu krwionośnego. Wszystko dzięki ogromnej zawartości antyoksydantów.
Jest ich średnio dwa razy więcej niż w zielonej herbacie, która słynie ze swoich właściwości antyoksydacyjnych!
Jest doskonałym źródłem L-teaniny, która ma wpływ na poprawę koncentracji i stabilizację nastroju.
Jest bogata w witaminy C i D oraz wapń, magnez, cynk, potas i chrom.
Wspomaga i stymuluje procesy metaboliczne. Może wspomagać odchudzanie.
W kulturze Indian ekwadorskich i peruwiańskich guayusa utożsamiana jest z odczuwaniem świadomych snów.
Moc dobroczynnych właściwości ilex guayusa sprawia, że coraz więcej osób, szczególnie tych narażonych na wzmożoną aktywność umysłową i fizyczną, włącza ją do swojej diety. Po guayusę chętnie sięgają sportowcy, biznesmeni i osoby z branży kreatywnej.
Guayusa Pachamama. Organiczna ilex guayusa najwyższej jakości!
Pachamama to jedna z pionierskich marek naparów na bazie ilex guayusa na rynku. Jej nazwa jest formą uhonorowania legendarnej inkaskiej bogini, patronki żyznej południowoamerykańskiej ziemi. Warto podkreślić, że Pachamama to pierwsza organiczna guayusa z certyfikowanej plantacji dostępna na rynku! Oznacza to, że produkt został wyprodukowany w całkowicie naturalny sposób, bez użycia pestycydów i innych chemicznych środków ochrony roślin. Producentem Pachamama jest niewielkie gospodarstwo ekologiczne z ekwadorskiej prowincji Napo. Zgodność z surowymi normami jakości podlega rygorystycznym kontrolom. Gwarantuje to absolutnie najwyższą klasę suszonych liści. Nic więc dziwnego, że liście guayusy zbierane są ręcznie i każdorazowo przechodzą rygorystyczny proces selekcji. Dzięki temu mamy pewność, że do opakowań trafiają wyłącznie najzdrowsze i najpiękniejsze z nich. Wysokie walory jakościowe produktu idą w parze z odpowiedzialnością społeczną producenta. Firma jest ważnym pracodawcą dla mieszkańców okolicznych wiosek i chętnie angażuje się w działania prospołeczne na szczeblu lokalnym.
Napo, Ekwador. Zbiory guayusy odbywają się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.
Guayusa Pachamama - jak przygotować napar?
Napar można przygotować na dwa sposoby:
2-4 łyżeczki suszonych liści Pachamama Terere wsypać do naczynia o pojemności 200-300 ml. Całość zalewamy wrzątkiem. Napar jest gotowy do zaparzenia po około 5 minutach.
Wsyp 2-4 łyżki suszonych liści (na około 500 ml) do wrzącej wody. Napar jest gotowy po około 3 minutach gotowania.
Ze względu na łagodny roślinny smak, guayusa dobrze komponuje się z owocami, sokami, cukrem i innymi ziołami, a także z herbatą mate. Może być podawana na ciepło lub gorąco.
Guayusa Pachamama - Składniki:
ilex guayusa bez patyczków i innych dodatków.
Dodatkowe informacje :
Herbata guayusa Pachamama pochodzi z upraw ekologicznych. Certyfikaty: PL-EKO-02 (Rolnictwo poza Unią Europejską).
Produkty z: Orzechy pakowane są na terenie zakładu. Staramy się pakować alergeny tak długo, jak to możliwe, ale nie możemy zagwarantować w 100%, że zapakowane produkty nie zawierają śladowych ilości alergenów.
- Lista składników
- guayusa
- Waga
- 1000 g
- Zawartość kofeiny w 100 ml
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Pachamama
- Nazwa handlowa
- guayusa
- Producent
- Pachamama
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5902701427214
- Lista składników
- guayusa
- Waga
- 1000 g
- Zawartość kofeiny w 100 ml
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Pachamama
- Nazwa handlowa
- guayusa
- Producent
- Pachamama
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5902701427214
Pasuje również do tego

Pachamama – Herbata GuayusaEnergy Guarana 500 g – trawa cytrynowa, grejpfrut – długotrwała energia, łagodny smak – Ekwador
211,58 zł/1kg
105,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional (Klasyczna!) 1kg 1000g
40 809,09 zł/1kg
44,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Mary Rose - Hibiskus (płatki) 50 g
501,80 zł/1kg
25,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Guayusa Pachamama 500g Organiczna certyfikowana
177,98 zł/1kg
88,99 zł
Sprzedawca: MateMundo

Guayusa Pachamama 250g Organiczna certyfikowana
230,76 zł/1kg
57,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

Guayusa Pachamama Energia 250g
233,56 zł/1kg
58,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Amanda Elaborated With Traditional Palo 0,5 kg
80,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
36 158,33 zł/1kg
43,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Guayusa Pachamama Lavanda 100g Certyfikat ekologiczny
453,90 zł/1kg
45,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 1kg
47,79 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [ 80 g ] VINH TIEN Gohyah Tea / Herbata z gorzkiego melona / Herbata z gorzkiego melona z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/472a9acbb8fc0fa7806008f8b401fd40.webp)
[ 80 g ] VINH TIEN Gohyah Tea / Herbata z gorzkiego melona / Herbata z gorzkiego melona z Wietnamu
581,63 zł/1kg
46,53 zł
Sprzedawca: BioCare

Mary Rose - Magic Strawberry Tea - 50 g
527,80 zł/1kg
26,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata zielona Teapot Tea 5772 250g
600,60 zł/1kg
150,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg
81,00 zł/1kg
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Oryginalna Cejlońska Herbata Czarna Liściasta Mevlana Goran Tee 1000G
83,00 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

KRAUS Mate Tea Yerba Mate Organica 500g
63,28 zł/1kg
31,64 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Kurupi Compuesta Menta y Limon 500g (Cytryna i Mięta)
43 183,33 zł/1kg
25,91 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

HERBATA ZIELONA MATCHA CODZIENNA JAPOŃSKA30 g - MOYA MATCHA
1 851,00 zł/1kg
58,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Mary Rose - Zielona herbata matcha - 100 g
260,90 zł/1kg
26,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny
634,20 zł/1kg
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei

HERBATKA DETOX(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
1 198,71 zł/1kg
37,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Morwa biała liść EKO 50g DARY NATURY
126,00 zł/1kg
8,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Herbata czarna Ahmad Tea English Breakfast 500g - mocna pełna do mleka
64,78 zł/1kg
32,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Open Food 0658564703983, 398 ml, 28 ml, vanilla (2%), coconut oil, emulsifier (soy lecithin), black tea powder (4%), stabilizer..., 130 kcal, 5 g, 21 g
1 051,50 zł/1kg
105,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
49 960,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Matea24

ETS - Czarna herbata bezkofeinowa, herbata bezkofeinowa, organiczna, 20 torebek
638,00 zł/1kg
25,52 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
...wszystko dobrze, chętnie jeszcze raz...
Waga 1 kg
...wszystko dobrze, szybka dostawa, towar bez zarzutu...
Oceniono dnia 5 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata Guayusa
Waga 1 kg
Bardzo dobra herbata.
Oceniono dnia 21 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kwiaty Jadalne Kwiat Chryzantemy Białej - 1kg
199,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
198 999,99 zł/1kg

Liść Limonki Cięty Kaffir Suszony - 1kg Kaffir Jadalne Liście Limonka
150,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
149 999,99 zł/1kg

H&S Herbatka lecznicza nr 51 żołądkowo-jelitowa na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, 20 saszetek Saszetki
29,21 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: apohealth
307,54 zł/1kg

Matcha„Midori” – Premium Zielona Herbata w Proszku | Bogata w Antyoksydanty, 500g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
130,05 zł
Sprzedawca: Goodwei
250,10 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kuro" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
148,49 zł/1kg

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,20 zł/1kg

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,21 zł/1kg

Zestaw matcha "Black Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
118,69 zł/1kg

Zestaw matcha "White Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
117,84 zł/1kg

Yerba Mate Tea MATE GREEN SET 20x50g - Różne odmiany brazylijskiej yerba mate z ziołami, kwiatami i owocami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,10 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
72,10 zł/1kg

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
81,00 zł/1kg

Zestaw matcha latte "Menouseki Spout" z czarka z dzióbkiem, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – zestaw do latte i ceremonii herbaty



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
159,92 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Yogan" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
149,28 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Minto" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
142,71 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sakura" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,76 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Pink Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
140,45 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Miyuki" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
141,32 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "White Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
118,90 zł
Sprzedawca: Goodwei
158,11 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Burashi" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
127,51 zł
Sprzedawca: Goodwei
135,94 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kori" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,32 zł/1kg