4,5



Na podstawie 8 opinii
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intensywne serum 12x18ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
198,23 zł
11 012,78 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 35m 56s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml495,96 zł/1l
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml4 560,00 zł/1l
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Super Dust 2x7g8 570,71 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml2 459,80 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Serum intensywnie odżywiające 12 x 18 ml
640,32 zł/1l
138,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
1 338,06 zł/1l
289,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dual Senses Just Smooth I-Serum 216ml
12 061,67 zł/1l
217,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, intensywna kuracja dla włosów farbowanych, 200 ml
152,86 zł/1l
152,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Joanna Curls Serum do włosów kręconych, 50 g
348,40 zł/1l
17,42 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
159,58 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Bond Pro – Intensywna kuracja wzmacniająca włosy, 200 ml
395,75 zł/1l
79,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sachajuan Hair Shine Serum 30 ml
2 810,00 zł/1l
97,05 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Keune Serum Style Smooth Defrizz Serum N°17
522,27 zł/100ml
156,68 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray 150ml
563,87 zł/1l
84,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Restrukturyzujące serum do włosów 125 ml
572,08 zł/1l
71,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hair Loss Serum 150 ml
670,67 zł/1l
100,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

1000ml Prohair - BO.TOX Intensywna keratynowa odżywka do włosów
126,13 zł/1l
126,13 zł
Sprzedawca: Sykz

Serum do włosów ARGANICARE, 100 ml
925,80 zł/1l
92,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intensive Serum 12 x 18 ml
Intensywne serum do włosów kręconych i falowanych
Goldwell Dualsenses Curls & Waves to intensywne serum do włosów kręconych i falowanych. Odbudowuje włosy dzięki kompleksowi microPROtec i proteinom mleka. Natychmiast nawilża włosy i pozostawia uczucie miękkości. Poprawia elastyczność włosów nawet do tygodnia. Tworzy idealną podstawę dla wszystkich loków i fal. Idealny po usłudze teksturyzacji.
Stosowanie:
- Dobrze wstrząsnąć i rozprowadzić na mokrych lub osuszonych ręcznikiem włosach.
- Nie spłukiwać.
- Uwaga: Produkt łatwopalny.
Informacje ogólne:
Gama do włosów kręconych, naturalnych i po trwałej ondulacji zapewnia nawilżenie i definicję dla nieobciążającej sprężystości i elastyczności. Najlepszy Dualsenses w historii! Nowy design i technologia oraz jeszcze lepszy efekt. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiast skuteczne rozwiązania.
Woda/Aqua/Eau, Trisiloxane, Alcohol Denat, VP/VA Copolymer, Dimethicone, Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride, Polyquaternium-11, Ceteartrimonium Chloride, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Panthenol, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, Sodium PCA, Styrene/PV Copolymer, Glycerin, Ammonium Hydroxide, Benzophenone-4, Dimethiconol, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Octyldodecyl PCA, Amodimethicone, Benzyl Alcohol, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Glycoproteins, Acetic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool, Green 3/CI 42053, Orange 4/CI 15510, Yellow 5/CI 19140.
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intensiv Serum to odżywcze serum do włosów kręconych i falowanych. Pomaga zmniejszyć puszenie się i niepożądane skręcanie włosów, nadając im połysk i gładkość.
Zalety intensywnego serum Goldwell Dualsenses Curls & Waves:
- Redukuje puszenie się i niepożądane skręcanie włosów
- Nadaje włosom połysk i gładkość
- Wzmacnia i chroni włókna włosów
Sposób użycia intensywnego serum Goldwell Dualsenses Curls & Waves:
- Rozpyl na włosy osuszone ręcznikiem
- Rozprowadzić serum równomiernie na włosach
- Ułóż fryzurę zgodnie z własnymi preferencjami.
Serum jest dostępne w opakowaniu zawierającym 12 buteleczek po 18 ml i jest łatwe w użyciu. Stanowi idealne uzupełnienie codziennej stylizacji i pomaga utrzymać loki i fale w dobrej kondycji.
Serum Goldwell Dualsenses Curly Twist przeznaczone
jest do pielęgnacji włosów falowanych, kręconych
Produkt zapewnia nawilżenie oraz podkreśla loki. Dzięki lekkiej formule gwarantuje lekką sprężystość
i naturalną elastyczność.Doskonale wzmacnia pasma, niweluje problem puszenia oraz uwydatnia naturalne
walory loków.Kosmetyk polecany jest zwłaszcza po trwałej ondulacji.W składzie znajdują się proteiny mleka,
które poprawiają elastyczność włosów i dodają im sprężystości.
W efekcie loki są odżywione i nawilżone
Perfekcyjne loki!
- do włosów naturalnie kręconych i po zabiegu trwałej ondulacji
- zawiera proteiny mleka, która poprawiają elastyczność włosów
- nawilża i odżywia
- niweluje puszenie
- uwydatnia naturalne piękno
Sposób użycia:
Rozprowadzić na umytych szamponem, osuszonych ręcznikiem włosach. Nie spłukiwać
GW DS C&W Intensive Serum 18ml Dualsenses Curles & Wave
/ Do włosów kręconych, naturalnych i po trwałej ondulacji / Zapewnia nawilżenie i definicję / Dla nieobciążającej sprężystości i elastyczności
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 36 g
- Zawartość
- 18 ml
- Składniki
- n/d
- Producent
- Liczba sztuk
- 12
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4021609062233
- Numer producenta
- 206223
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 36 g
- Zawartość
- 18 ml
- Składniki
- n/d
- Producent
- Liczba sztuk
- 12
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4021609062233
- Numer producenta
- 206223
Pasuje również do tego

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Serum intensywnie odżywiające 12 x 18 ml
640,32 zł/1l
138,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
326,60 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml
171,98 zł/1l
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
547,00 zł/1l
54,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.
274,95 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Nawilżająca odżywka do włosów kręconych, 1000 ml
91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
30,67 zł/1l
46,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

SP Luxeoil Olejek do Włosów Eliksir Odbudowujący dla Kobiet 30 - Wella Professionals
1 892,67 zł/1l
56,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Serum do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Buteleczka z pompką
546,10 zł/1l
54,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy po zabiegu, Naprawa, Butelka
74,67 zł/1l
74,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
1 338,06 zł/1l
289,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dual Senses Just Smooth I-Serum 216ml
12 061,67 zł/1l
217,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell StyleSign High-Shine Gel Wax 100 ml
822,40 zł/1kg
82,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 500 ml
179,98 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 651,90 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Style Sign Top Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
173,30 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensive Conditioning Serum serum wygładzające przeciw puszeniu się włosów 12 x 18 ml
617,96 zł/1kg
176,53 zł
-15,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
160,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella ColorMotion+ Structure+ Mask 500 ml
292,64 zł/1l
146,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt i szybka dostawa
Produkt znam już od dłuższego czasu. Bardzo dobrze nawilża włosy, ułatwia ich rozczesywanie i ponowne układanie bez obciążania. Właściwie jest przeznaczony do loków, ale ja mam proste włosy i do nich też jest bardzo dobry. Stosunek ceny do jakości był więcej niż dobry, a dostawa była również bardzo, bardzo szybka. Dziękuję za to
Oceniono dnia 27 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka obsługa
Produkty do pielęgnacji włosów są po prostu świetne, szybkie i łatwe w użyciu
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Myślałem, że zamówiłem 12 x 18 ml
Otrzymałem dwie butelki, ale myślałem, że to 12 sztuk po 18 ml, tak jak podano.
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
208,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
298,56 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
278,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
371,99 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
495,96 zł/1l

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 459,80 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l

HaloGrow, serum do wzrostu włosów, 20 ml – serum do pielęgnacji włosów zawierające biotynę, kofeinę i peptydy
134,07 zł
-12,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,93 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 096,50 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
615,92 zł/1l