4,5



Na podstawie 536 opinii
Lattafa Pure Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg, Jasmine and Sandalwood, Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,50 zł
925,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Vetiver Imperiale Pure Perfumy 100 ml UNISEX10 746,50 zł/1l
1 074,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Initio Oud For Greatness parfémovaná voda unisex 50 ml19 741,00 zł/1l
987,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Musk Wood, unisexowy ekstrakt perfumowy, 100 ml7 474,00 zł/1l
747,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bohoboco Olibanum Gardenia Parfém 50 ml UNISEX11 829,20 zł/1l
591,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
566,00 zł/1l
56,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
579,00 zł/1l
60,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud EDP 100ml
620,60 zł/1l
62,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Ahlam Al Arab edp 80ml + DEO 50ml
1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Perfumy Lattafa - Zestaw upominkowy Mahasin Crystal EDP 100 ml i deospray 75 ml 100ml
710,60 zł/1l
71,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
970,48 zł/1l
101,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Pure oudi Eau de Parfum marki LATTAFA to kremowy zapach, który koncentruje się na białym piżmie. Uzupełniające nuty kokosa i ylang-ylang uzupełniają te perfumy. Zapach ten bez wątpienia zachwyci miłośników czystych, kremowych perfum.
Charakter zapachu: ciepły, białe piżmo, czysty, pudrowy, kremowy
Składniki:
- Góra: cynamon, oudh, gałka muszkatołowa
- Serce: jaśmin, drzewo sandałowe
- Baza: czarne piżmo, wanilia, drewno gwajakowe, bursztyn, cedr
- Rodziny zapachowe: orientalna, owocowa, kwiatowa
Pojemność:100 ML ; 60ML DEO
Kraj pochodzenia: U.A.E
Składniki:
Lista składników może ulec zmianie. Prosimy o zapoznanie się z opakowaniem zakupionego produktu.
O marce El Nabil:
Lattafa, renomowana marka perfum z Dubaju, oddaje bogatą esencję wspaniałego dziedzictwa kultury arabskiej w swoich autentycznych orientalnych zapachach, przybliżając hipnotyzujący świat tych zapachów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ludziom w ponad 60 krajach na całym świecie.
Pomysł stworzenia zapachów, które odzwierciedlają i elegancję kultury arabskiej, został wymyślony w 1980 roku przez szejka Shahida Ahmada i Shoaiba Iqbala. Nadali oni swojej marce nazwę "Lattafa", zainspirowaną arabskimi terminami "Latif", co oznacza "delikatność" i "Lateefa", co tłumaczy się jako "przyjemny". Założyciele mieli wizję opracowania najwyższej klasy i h zapachów dla lokalnych klientów na Bliskim Wschodzie. Jednak ten start-up szybko przekształcił się w szanowaną firmę, która eksportuje swoje produkty na cały świat. Z biegiem czasu trzy pokolenia rodziny Sheikh przyczyniły się do rozwoju i poszerzenia portfolio.
Podaruj sobie kawałek arabskiego luksusu i wypróbuj zapachy od Lattafa. Perfumy tej marki dają możliwość podkreślenia swojej osobowości, pozostawienia niezapomnianych wrażeń i wywołania pozytywnych emocji. Na przykład dzięki zapachom unisex, takim jak urzekający "Lattafa Ana Abiyedh Rouge", pikantny "Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory" lub zmysłowy i pikantny "Lattafa Oud Mood". Woda perfumowana "Lattafa Raghba For Man" oferuje świeżą, cytrusową wersję orientalnych zapachów dla mężczyzn, podczas gdy "Lattafa Velvet Oud" nadaje szczyptę zmysłowości zarówno mężczyznom, jak i kobietom
Wskazówki dotyczące aplikacji:
Aby wydychać perfumy, zalecamy rozpylenie wody perfumowanej na punkty tętna, takie jak nadgarstki, za uszami, dekolt, kark, a nawet tułów. Ponieważ są to obszary, w których koncentruje się ciepło ciała, pozwalają one na lepsze utrwalenie i uwolnienie perfum. Nie zapominaj również o stawach, które uwalniają subtelny zapach przy najmniejszym ruchu.
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 100 ml
- Model:
- Perfumy w płynie
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Jasmine and Sandalwood
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
- Typ dozownika:
- Butelka
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
png Lattafa Pure Oudi 100ml + Deo 50ml Lattafa 6426185651068
Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana + dezodorant
Pojemność : 100ml + 50ml
Khalis Oudi (Pure Oudi) marki Lattafa Perfumes to bursztynowe perfumy dla kobiet i mężczyzn.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: Agar (oud), Cynamon i Gałka muszkatołowa;
Nuty serca: Jaśmin i Drzewo sandałowe;
Nuty bazy: Bursztyn, Drzewo gwajakowe, Wanilia, Piżmo i Cedr.
Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Lalique Encre Noir
- Tom Ford Black Orchid
Pure Oudi to wyrazisty, mocny zapach, który zwraca uwagę i nie da o sobie zapomnieć.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: agar (oud), cynamon, gałka muszkatołowa
Nuta serca: jaśmin, drzewo sandałowe
Nuta bazy: bursztyn, drzewo gwajakowe, wanilia, piżmo, cedr
Zestaw upominkowy EDP UNISEX
drzewo agarowe (oud), cynamon, gałka muszkatołowa
jaśmin, drzewo sandałowe
bursztyn, drewno gwajakowe, wanilia, piżmo, cedr
Pure Oudi rozpoczyna się mocnymi nutami cynamonu, oudu i gałki muszkatołowej. Serce jest miękkie dzięki jaśminowi i drzewu sandałowemu. Baza jest przyjemnie kremowa, drzewna i kojąca z czarnym piżmem łączącym wanilię, drewno gwajakowe, ambrę i cedr. Pure Oudi to przyjemna, lekko słodka orientalna woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn. W zestawie znajduje się również dezodorant w sprayu, ale może to być inny rodzaj zapachu.
- Marka: Lattafa
- Typ: Woda perfumowana
- Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
- Nuty głowy: Drzewo agarowe, Cynamon, Gałka muszkatołowa
- Nuty serca: Jaśmin, Drzewo sandałowe
- Nuty bazy: Bursztyn, drzewo cedrowe, drewno gwajakowe, piżmo, wanilia.
- Ilość: 100 ml perfum + 50 ml dezodorantu
- Miejsce pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Zawiera alkohol denaturowany (halal)
Gałka muszkatołowa, cynamon, drzewo orle, oud, jaśmin, drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo, wanilia, cedr, drewno gwajakowe
Lattafa Perfumes - Pure Oudi Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml Gift Set. Unisex.
Woda perfumowana Pure Oudi marki Lattafa została stworzona specjalnie unisex. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml. td {border: 1px solid #ccc
Zestaw Lattafa Parfum Pure Oudi Eau de Parfum 100 ml + dezodorant łączy fascynujący, głęboki zapach oudu z praktyczną pielęgnacją. Perfumy otwierają się mocnymi nutami drzewnymi, które delikatnie łączą się z intensywną bazą oudu. Zapach jest egzotyczny i uderzający, idealny dla osób poszukujących luksusowego, długotrwałego zapachu. Dezodorant w zestawie zapewnia świeży i długotrwały zapach przez cały dzień. Doskonale uzupełnia perfumy i jednocześnie chroni przed nieprzyjemnymi zapachami. Połączenie wody perfumowanej Lattafa Parfum Pure Oudi i dezodorantu to nie tylko funkcjonalność, ale także doznanie dla zmysłów. Z tym zestawem otrzymujesz luksusowe doznania zapachowe, które będą podziwiane zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach. Stylowe flakony są idealne do codziennego użytku, a także stanowią doskonały pomysł na prezent dla miłośników perfum. Nuty głowy: drzewo orłowe, cynamon, gałka muszkatołowa. Nuty serca: jaśmin, drzewo sandałowe. Nuty bazy: piżmo, wanilia, drzewo gwajakowe, bursztyn, cedr
Edp Spray 100ml/Deo Spray 50ml Zestaw upominkowy Lattafa Pure Oudi
- Model
- Pure Oudi
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Ambra
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Pure Oudi Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźniKobiety
- EAN
- 6426185651068
- Numer producenta
- https://www.brasty.pl/images/w320/130331-1.jpg
- Model
- Pure Oudi
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Ambra
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Pure Oudi Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźniKobiety
- EAN
- 6426185651068
- Numer producenta
- https://www.brasty.pl/images/w320/130331-1.jpg
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
566,00 zł/1l
56,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
579,00 zł/1l
60,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ekhtiari, Kobiety, 100 ml
599,90 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
558,50 zł/1l
55,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
699,80 zł/1l
69,98 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ard Al Zaafaran Ahlam Al Arab edp 80ml + DEO 50ml
1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud EDP 100ml
620,60 zł/1l
62,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
797,22 zł/1l
71,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Raghba Wood Intense, Kobiety, 100 ml
556,50 zł/1l
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa 6456874097129, Kobiety, 100 ml
539,30 zł/1l
55,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Blue Oud EDP 100ml
1 092,50 zł/1l
109,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Perfumy Lattafa - Zestaw upominkowy Mahasin Crystal EDP 100 ml i deospray 75 ml 100ml
710,60 zł/1l
71,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
816,00 zł/1l
81,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre i wyjątkowo przystępne perfumy
Zapach nieco orientalny, ale o dziwo nuta utrzymuje się dłużej. Jak na egzotyczny zapach, który nie jest dostępny wszędzie i w tej cenie, na co można narzekać? Lubię kupować go ponownie i ponownie do codziennego użytku.
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu świetny.
Kto po prostu chce ładnie pachnieć, ten nie popełni tu błędu. Wszystkie pozytywne recenzje są słuszne. Mogę się tylko zgodzić. Koniecznie kupcie. Słodki, ale dyskretny. Elegancki, bez żadnych irytujących nut.
Oceniono dnia 3 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu sexy
Bardzo ciepły, bardzo słodki i z klasą. Pachnie niezwykle luksusowo dla jednego lub drugiego nosa, nieco zbyt orientalnie na początku, ale po 30 minutach zapach jest tylko seksowny. Trwałość i projekcja są niewiarygodnie mocne, idealne na zimne pory roku.
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Interesujący zapach. Orientalny i drzewny zapach, bardzo dominujący. Wyróżniają się nuty cynamonu i wanilii. Perfumy rozwijają się cały czas po aplikacji....
Oceniono dnia 17 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oud
Pachnie bardzo dobrze i co ważne bez bólu głowy. Pierwszy raz zaproponowano mi w Egyptem na lotnisku. Dla mnie pachnie dobrze, przyjemnie. Nie tak ostry jak inne oudy. I cena super. Dziękuję
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach za bezkonkurencyjną cenę
Bardzo przyjemny zapach, a jednocześnie imponujący. Bardzo wielowarstwowy. Świetny na jesień i zimę. Po prostu dobry zapach z odrobiną seksownego klimatu.
Oceniono dnia 27 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wow!
Cóż za piękny, intensywny zapach. Pachnie po prostu cudownie, nawet nie wiem, jak to opisać. Jeden z moich najlepszych zakupów w ciemno!
Oceniono dnia 18 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe perfumy!
Dostawa jest szybka. Starannie i bezpiecznie zapakowane. Pudełko na perfumy jest piękne i świetnie nadaje się na prezent. A aromat jest nie do pochwały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l