Zawartość:

0.725 l

Flying Goose słodki sos chilli Słodki sos chilli idealny do kurczaka 725ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

21,31 zł

29,39 zł / 1l

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
24,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
24,06 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cholimex sos chilli słodko-kwaśny finezyjnie owocowy łagodny 250ml
Cholimex sos chilli słodko-kwaśny finezyjnie owocowy łagodny 250ml
36,20 zł/1l
9,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
53,91 zł/1l
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,81 zł
-3%
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
53,31 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Kimchi (chilli 55%) 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Kimchi (chilli 55%) 455ml - Flying Goose
128,77 zł/1l
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha sos chilli bez glutaminianu sodu bardzo ostry 455ml
Flying Goose Sriracha sos chilli bez glutaminianu sodu bardzo ostry 455ml
64,18 zł/1l
29,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
44,66 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
32,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha z czarnym pieprzem 200ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha z czarnym pieprzem 200ml - Flying Goose
74,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha z kolendrą (chili 61%) 200ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha z kolendrą (chili 61%) 200ml - Flying Goose
72,45 zł/1l
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili ostry wędzony Sriracha 200ml - Flying Goose
Sos chili ostry wędzony Sriracha 200ml - Flying Goose
73,45 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos słodkie chilli 250ml - Exotic Food
Sos słodkie chilli 250ml - Exotic Food
50,36 zł/1l
12,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FLYING GOOSE Sriracha Hot Chilli Sauce YUZU 455 ml | Ostry sos chili Sriracha z yuzu
FLYING GOOSE Sriracha Hot Chilli Sauce YUZU 455 ml | Ostry sos chili Sriracha z yuzu
118,46 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
53,90 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Flying Goose słodki sos chilli Słodki sos chilli idealny do kurczaka 725ml

Słodki sos chilli to idealny dodatek do dań z kurczaka. Niezależnie od tego, czy jest to kurczak grillowany, pieczony czy smażony w głębokim tłuszczu, sos ten nadaje mięsu wyjątkowy smak.

Producent / Dystrybutor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf

Flying Goose Słodki sos chilli do kurczaka 725ml
Słodki sos chilli do kurczaka

Pasuje nie tylko do kurczaka, ale do wszystkich dań kuchni azjatyckiej i nie tylko.

Składniki: Syrop cukrowy, chili 22%, czosnek, ocet spirytusowy, woda, sól, modyfikowana skrobia z tapioki, regulator kwasowości: E330, E260, stabilizator: E415.

Uwaga: Może zawierać śladowe ilości pszenicy, ryb, orzeszków ziemnych, soi i sezamu.

Można przechowywać w lodówce przez maksymalnie 4 tygodnie po otwarciu.

Zawartość: 725ml

Pochodzenie: Tajlandia


Producent: Exotic Food Co, Ltd, Sriracha, Tajlandia

Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandia

Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100ml / Średnie wartości odżywcze na 100 ml:

Wartość opałowa / Energia 959 kJ / 229 kcal

Tłuszcz <0,5g

w tym nasycone kwasy tłuszczowe /

w tym kwasy tłuszczowe nasycone < 0,1g

Węglowodany / Carbohydrates 55g

davon Zucker / w tym cukier 53g

Eiweiß / Białko 0,5g

Salz / Sól 3g



Sos Hoi Sin Flying Goose:

  • Pyszny sos przyprawowy z Tajlandii, składający się z soi i mieszanki wybranych przypraw
  • Sos przyprawowy Hoi Sin nadaje każdej potrawie intensywny smak z lekko słodką nutą, dzięki czemu każdy posiłek staje się wyjątkowym doznaniem smakowym
  • Poznaj smak Azji dzięki słodko-pikantnemu sosowi Hoi Sin marki Flying Goose – idealnemu do przyprawiania, maczania lub marynowania
  • Znany z azjatyckich restauracji sos doskonale nadaje się również do dań mięsnych, smażonych warzyw, letnich rolek i wielu innych potraw
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Zawartość
0.725 l
Lista składników
Syrop cukrowy, chili 22%, czosnek, ocet spirytusowy, woda, sól, modyfikowana skrobia z tapioki, regulatory kwasowości: E330, E260, stabilizator: E415
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 959 kj Energia kcal 229 kcal Tłuszcz 0,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 55 gM Węglowodany, w tym cukier 53 gM Białko 0,5 gM Sól 3 gM
Alergeny
Brak alergenów
Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
Firma spożywcza
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
Nazwa handlowa
Słodki sos chili
Producent
Heuschen & Schrouff
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
Chili 22%
Numer producenta
2306-A1
EAN
8853662056883

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Zawartość
0.725 l
Lista składników
Syrop cukrowy, chili 22%, czosnek, ocet spirytusowy, woda, sól, modyfikowana skrobia z tapioki, regulatory kwasowości: E330, E260, stabilizator: E415
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 959 kj Energia kcal 229 kcal Tłuszcz 0,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 55 gM Węglowodany, w tym cukier 53 gM Białko 0,5 gM Sól 3 gM
Alergeny
Brak alergenów
Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
Firma spożywcza
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
Nazwa handlowa
Słodki sos chili
Producent
Heuschen & Schrouff
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
Chili 22%
Numer producenta
2306-A1
EAN
8853662056883
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla zestaw 6 misek Niebieski Niebieskie miski na owoce, płatki śniadaniowe i zupę 650 ml porcelanowa zastawa stołowa
zestaw 6 misek Niebieski Niebieskie miski na owoce, płatki śniadaniowe i zupę 650 ml porcelanowa zastawa stołowa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
151,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1956
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
28,99 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cholimex sos chilli słodko-kwaśny finezyjnie owocowy łagodny 250ml
Cholimex sos chilli słodko-kwaśny finezyjnie owocowy łagodny 250ml
36,20 zł/1l
9,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cholimex sos chili i ananasowy na gorąco do maczania i przyprawiania 250ml
Cholimex sos chili i ananasowy na gorąco do maczania i przyprawiania 250ml
35,84 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
51,41 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,81 zł
-3%
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos Callowfit
Sos Callowfit
192,37 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bens Oryginalny sos kantoński sojowy pikantny o pysznym smaku 400g
Bens Oryginalny sos kantoński sojowy pikantny o pysznym smaku 400g
36,55 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla [FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli cream pikantno-ostry
[FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli cream pikantno-ostry
48,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,44 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy Dek Som Boon sos śliwkowy słodko-kwaśny 700ml
Healthy Boy Dek Som Boon sos śliwkowy słodko-kwaśny 700ml
38,46 zł/1l
26,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tajski sos imbirowy Thai Dancer do marynowania i zanurzania 300 ml
Tajski sos imbirowy Thai Dancer do marynowania i zanurzania 300 ml
41,67 zł/1l
12,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Callowfit
Sos Callowfit
192,37 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Lukull Sos Bernaise kremowy o smaku pikantnych ziół 250ml
Lukull Sos Bernaise kremowy o smaku pikantnych ziół 250ml
65,88 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
16,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tabasco Habanero Sauce Ostry sos w stylu jamajskim 60ml
Tabasco Habanero Sauce Ostry sos w stylu jamajskim 60ml
82,76 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l