Neutrogena Hydro Boost Aqua Cleansing Wipes Hialuronowe chusteczki do demakijażu 6x25 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny do demakijażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek oczyszczający Medik8 Lipid Balance1 183,93 zł/1l
165,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
SKIN79 Olejek do demakijażu Cleanest Coconut Cleansing Oil 150ml393,33 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Mizellar Mousse 150ml777,33 zł/1l
116,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jeanne Piaubert Gelée Cristalline Płyn do demakijażu oczu 200ml75,81 zł/100ml
151,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Byphasse Micellar Solution Chusteczki do demakijażu 25 U
115 823,53 zł/1kg
19,69 zł
Sprzedawca: Scentist

ACNESTIL oczyszczający żel myjący 200ml
501,30 zł/1l
100,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Cettua Chusteczki do demakijażu, 15 sztuk
186,40 zł/1kg
23,22 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,64 zł
Sprzedawca: Katomix

Payot Gelée Démaquillante D'Tox, Żel oczyszczający do demakijażu, Kobiety, 150 ml
502,87 zł/1l
75,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Micelarna woda oczyszczająca C+ C Vitamin ( Micellar Cleansing Water) 200 ml
995,77 zł/1kg
298,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Clarins, Demaquillant Doucer, Makeup Remover Lotion, 125 ml
885,76 zł/1l
110,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

DIADERMINE 4015000503136, Chusteczka oczyszczająca, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Nawilżający
16,52 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dermika Luxury Caviar Kawiorowa woda micelarna, 400ml
44,95 zł/1l
17,98 zł
Sprzedawca: Indizio

Erborian Centella Cleansing Oil 180 ml
759,39 zł/1l
136,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rilastil Aqua Face Cleanser 200ml
712,15 zł/1l
142,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Collistar Dwufazowy plyn do demakijazu oczu i ust, 200ml
324,50 zł/1l
64,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermacol Aqua Dwufazowy olejek do demakijażu 200 ml
161,10 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: VISO

Talika Nawilżający płyn micelarny Pflegelotion 200ml
405,10 zł/1l
81,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Diadermine - Wodoodporny płyn do demakijażu oczu 125ml
22,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Balsam oczyszczający CALM IN BALM 50ml
2 638,60 zł/1l
131,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Roztwór micelarny Martiderm 3 w 1 (75 ml)
259,20 zł/1l
19,44 zł
Sprzedawca: Glampact
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chusteczki oczyszczające Neutrogena Hydro Boost Aqua są wyjątkowo miękkie i nasączone odświeżającym balsamem oczyszczającym. Natychmiast usuwają zanieczyszczenia i makijaż, nawet wodoodporny tusz do rzęs, jednocześnie nawilżając skórę.
- Model
- Hydro Boost Aqua Reinigungstücher
- Waga
- 1400 g
- Składniki
- Aqua, Isostearyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isononyl Isonanoate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Hexylene Glycol, Sucrose Cocoate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Etyloheksylogliceryna, PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe, PEG-4 laurynian, karbomer, wodorotlenek sodu, tokoferol, fenoksyetanol, kwas benzoesowy, kwas dehydrooctowy, butylokarbaminian jodopropionylu, perfumy
- Producent
- Liczba sztuk
- 150
- EAN
- 3574661317038
- Numer producenta
- 89984
- Model
- Hydro Boost Aqua Reinigungstücher
- Waga
- 1400 g
- Składniki
- Aqua, Isostearyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isononyl Isonanoate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Hexylene Glycol, Sucrose Cocoate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Etyloheksylogliceryna, PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe, PEG-4 laurynian, karbomer, wodorotlenek sodu, tokoferol, fenoksyetanol, kwas benzoesowy, kwas dehydrooctowy, butylokarbaminian jodopropionylu, perfumy
- Producent
- Liczba sztuk
- 150
- EAN
- 3574661317038
- Numer producenta
- 89984
Pasuje również do tego

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

NEUTROGENA Hydro Boost Aqua – żel oczyszczający, 6 sztuk po 200 ml
215,00 zł
Sprzedawca: THAR

Neutrogena 6874906, Chusteczka oczyszczająca, Kobiety, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie, Nawilżający, 25, 1
19,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

SONGMICS Kosz na śmieci z metalową nóżką, kosz na śmieci, 30L, ergonomiczny, stalowy
339,00 zł
Sprzedawca: homerci

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
139,99 zł
Sprzedawca: FANEO

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Czarny, Stal nierdzewna
503,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
1 114,30 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

SONGMICS Pojemnik na odpady kuchenne, 2 x 15 litrów, system segregacji odpadów 2 komory, w tym 15 wkładów do pojemników, pojemnik na odpady, pojemnik na pedały, na odpady nadające się do recyklingu, odpady organiczne
443,01 zł
Sprzedawca: Lumarko

Saeco Automatyczny ekspres do kawy GranAroma SM6580/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4 656,65 zł
-826,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3 830,23 zł
Sprzedawca: evomag

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,04 zł
Sprzedawca: potz-tech

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

SONGMICS Szafa składana z drążkami na ubrania
437,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 412,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bio CLEANER do rzęs LEMONGRASS by Monica Zet 12ml
61,00 zł
Sprzedawca: ProjectLashes

Sisley Eau Efficace, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, 300 ml, Butelka



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
346,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 153,83 zł/1l

Płyn do demakijażu oczu Mary Kay - bezolejowy i do makijażu wodoodpornego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

SKIN79 Olejek do demakijażu Cleanest Coconut Cleansing Oil 150ml
59,00 zł
Sprzedawca: Skin79
393,33 zł/1l

Farmona pure icon olejek do demakija??u twarzy i oczu 250 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
83,30 zł/1kg

Jeanne Piaubert Gelée Cristalline Płyn do demakijażu oczu 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
75,81 zł/100ml

Erborian Centella Cleansing Oil 180 ml
136,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
759,39 zł/1l

Derma toCLEAN (płyn micelarny do demakijażu oczu) 125ml
74,95 zł
Sprzedawca: apohealth
599,60 zł/1l

Balsam do demakijażu - 45 g - Nawilżający - Z aloesem - Delikatne oczyszczanie
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
222,00 zł/1l

Avon Olejek i płyn micelarny do demakijażu 2 w 1
23,99 zł
Sprzedawca: TinaBeauty
119,95 zł/1l

AHAVA 81315165, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra wrażliwa, Odżywiający, Kojąca, 125 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
566,40 zł/1l