4,8



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecka kawa 250 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,55 zł
266,20 zł / 1kg
+ 30,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kawy mielone i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza109,98 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Passalaqua Mexico 250g - Gusto Tondo133,65 zł/1kg
34,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Vergnano Espresso mielone - 100% Arabica - specjalnie do ekspresów do kawy, 250 g139,96 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Suerte 2x250g - Lavazza75,08 zł/1kg
39,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa Eilles mielona 20006 500g
220,76 zł/1kg
110,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Kawa mielona – 250 g
235,88 zł/1kg
58,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

broow – Cold Brew Coffee Fairtrade, mielona kawa palona w torebkach filtrujących DE-ÖKO-006
342,86 zł/1kg
72,00 zł
Sprzedawca: PulsPanda

Pellini No. 42 Traditional Espresso Superior | gemahlen | 250g
103,96 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,24 zł/1kg
75,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mielona kawa arabica wyżynna 500g
88,80 zł/1kg
44,40 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Café Intención 134936002 organic Café CremaKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
249,36 zł/1kg
124,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs - Kawa mielona Krönung - 12x 500g
195,33 zł/1kg
1 171,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Douwe Egberts – Mocca (7) Kawa mielona – 250 g
235,88 zł/1kg
58,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kawa po turecku z mastyksem 250g
239,08 zł/1l
59,77 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Średnie palona, Americano, Espresso, Torba, 500 g
100,34 zł/1kg
50,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalna Turecka Kawa Mielona Mehmet Efendi 100G 100% Arabica
40,39 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Kawa po turecku 250g
239,08 zł/1l
59,77 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kawa Mövenpick El Autentico | mielona | 500g
227,26 zł/1kg
113,63 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Illy 7187, 250 g, Średnie palona, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa mielona JACOBS Master Roast Filter Coffee 12 x 500 g
164,33 zł/1kg
985,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Turecka kawa w puszce 250 g
Wyprodukowana z wysokiej jakości ziaren kawy Arabica.
Kawa ma naturalnie słodki smak, delikatną kwasowość i średnio pełne body.
Zawiera nuty tostowego chleba, przypraw i czekolady.
Turecka kawa Mocca „Mehmet Efendi” uznanej firmy Kurukahveci.
„Mehmet Efendi” jest ulubioną kawą Turków.
Wysokiej klasy kawa arabica poddana prażeniu i bardzo drobnemu zmieleniu. Mieszanka ze 100% ziaren arabiki, pochodzących z najlepszych plantacji dzięki łagodnemu paleniu nadaje tej kawie niepowtarzalny i aksamitny smak.
Parzenie kawy po turecku:
1. Drobno mieloną kawę wsypać do tureckiego tygielka – cezve. Dodać cukier i zalać zimną wodą. Proporcja 2 łyżeczki kawy na 1 małą filiżankę.
2. Zagotować kawę delikatnie mieszając, po czym odstawić na chwilkę z ognia.
3. Ponownie zagotować i wytworzoną pianę zlać do filiżanki.
4. Jeszcze raz zagotować i powoli po ściance filiżanki wlać pozostałość kawy.
5. Czekamy chwilę aż zmielone ziarenka opadną na dno.
6. Podajemy z małą szklaneczkę wody i lokum.
Jesteś ciekawy jaka czeka Cię przyszłość - czytaj z fusów kawy!
Waga: 250 g
- Sposób przygotowania kawy
- Dzbanek do mokki/ekspres do kawy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- można znaleźć w opisie
- Waga
- 250 g
- Region uprawy kawy
- Brazylia
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- Kurukahveci Mehmet Efendi
- Nazwa handlowa
- Kawa Mehmet Efendi turecka 250g
- Producent
- Kurukahveci Mehmet Efendi
- Numer producenta
- 2543
- EAN
- 8690627023401
- Sposób przygotowania kawy
- Dzbanek do mokki/ekspres do kawy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- można znaleźć w opisie
- Waga
- 250 g
- Region uprawy kawy
- Brazylia
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- Kurukahveci Mehmet Efendi
- Nazwa handlowa
- Kawa Mehmet Efendi turecka 250g
- Producent
- Kurukahveci Mehmet Efendi
- Numer producenta
- 2543
- EAN
- 8690627023401
Pasuje również do tego

Pellini No. 42 Traditional Espresso Superior | gemahlen | 250g
103,96 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
112,39 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

broow – Cold Brew Coffee Fairtrade, mielona kawa palona w torebkach filtrujących DE-ÖKO-006
342,86 zł/1kg
72,00 zł
Sprzedawca: PulsPanda

Arzum OK004, Ekspres do kawy po turecku, Kawa mielona, 480 W, Czarny
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecka kawa 500 g
273,32 zł/1kg
136,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kawa Eilles mielona 20006 500g
220,76 zł/1kg
110,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Turecki ekspres do kawy mokka dzbanek do espresso Cezve Dzhesva 350ml w całości wykonany ze stali nierdzewnej 1mm
298,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ekspres do kawy Camry CR4415W, 480 W, 300 ml, elektryczny, podstawa obrotowa 360°, biały
131,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kadzidełka Palo Santo
1 267,00 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 634,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

STARPAK 13701 Świece stołowe STARPAK, 21 mm, bordowe, opakowanie 30 szt
105,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Goobay 41255, Bateria, AAA, 1,5 V, 8,3 cm, 191 mm, 120 g
43,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Uchwyt teleskopowy Leifheit aluminiowy 400 cm
87,10 zł
Sprzedawca: Lumarko

Wózek na zakupy VOUNOT® z funkcją pokonywania schodów, wózek na zakupy typu „hak” z 3 kołami, wodoodporny, pojemność 32 l, kolor czarny
221,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Arzum OK004, Ekspres do kawy po turecku, Kawa mielona, 480 W, Czarny, Szary
526,39 zł
Sprzedawca: Sotel

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Piłka do wąchania dla psów, interaktywna zabawka do wąchania dywanów dla psów Inteligentna zabawka Piłka do jedzenia (czerwona)
85,22 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
139,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH

Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
158,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Fisher-Price 62018, Kosz rowerowy, Czarny, 25 kg
181,80 zł
-29,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,50 zł
Sprzedawca: Sotel

HI LED świeca choinkowa bezprzewodowa, model 406138
173,27 zł
Sprzedawca: Di-Life

Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
151,80 zł/1kg
151,80 zł
Sprzedawca: somnia24

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
373,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała
Ta kawa jest doskonała. Bardzo ją lubię.
Oceniono dnia 25 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łagodna kawa
Dla tych, którzy lubią nieco łagodniejszą kawę, polecam.
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,65 zł/1kg

Kawa filtrowana Jacobs Krönung Signature o pełnym smaku 500 g, opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
666,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Mielona 500g x2 BRAZYLIA / KOLUMBIA 100% ARABICA Świeża 1kg + GRATIS
69,62 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
68 254,90 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 400g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,41 zł/1kg

Illy 7191, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm
48,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
193,48 zł/1kg

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,40 zł/1kg

Kawa mielona Seg Deca 250 g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,22 zł/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,96 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
559,68 zł/1kg

KAWA ZIELONA MIELONA250 g -PLANET
57,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
230,88 zł/1kg

Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
124,96 zł/1kg

Kawa mielona Gran Aroma 500g - Caffe Vergnano
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,29 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Kawa mielona Passalaqua Mexico 250g - Gusto Tondo
34,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,65 zł/1kg

Kawa mielona Macinato Fresco 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
101,75 zł/1kg

Kawa mielona Peru Macinato Arabica 250g - Segafredo
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Kawa mielona bezkofeinowa Decaf 250g - Kimbo
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
111,12 zł/1kg

Kawa Mielona 500g BRAZYLIA 100% ARABICA Świeżo Palona SkimaCoffee + GRATIS
36,29 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
69,79 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, mielona kawa Arabica 100%, organiczna, 250g, przeznaczona do ekspresów przelewowych, kawy americano i french press
59,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,41 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
217,64 zł/1kg

Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,98 zł/1kg

Zabielacz ("śmietanka") do kawy Rioba w saszetka 150szt pakowane pojedynczo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,00 zł/1l