Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

11,89 zł

39,63 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
10h 08m 40s
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
73,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
65,31 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
36,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakersy serowe 100g - Krokodyl
Krakersy serowe 100g - Krokodyl
59,90 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
136,80 zł/1kg
13,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lajkonik Krakersy Mini O Smaku Ser + Cebulka 100 G
Lajkonik Krakersy Mini O Smaku Ser + Cebulka 100 G
81,10 zł/1kg
8,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mini precel orkiszowy 150g
Mini precel orkiszowy 150g
70,00 zł/1kg
10,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
108,40 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hellma 70103472 Krakersy precle 28 x 35 g
Hellma 70103472 Krakersy precle 28 x 35 g
121,38 zł/1kg
118,95 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kawałki precla z serem cheddar 125g
XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kawałki precla z serem cheddar 125g
64,56 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lubella Paluszki Z Sezamem 70 G
Lubella Paluszki Z Sezamem 70 G
37,14 zł/1kg
2,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Hellma 70101516 Mini ciasteczka precle - ok. 70 saszetek
Hellma 70101516 Mini ciasteczka precle - ok. 70 saszetek
93,51 zł/1kg
98,19 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Axpal - Chrupki Pałeczki Owocowe Z Małego Beskidu 60G
Axpal - Chrupki Pałeczki Owocowe Z Małego Beskidu 60G
151,67 zł/1kg
9,10 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
72,20 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Paluszki Beskidzkie z sezamem 100 g
Paluszki Beskidzkie z sezamem 100 g
159 700,00 zł/1kg
15,97 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Precelki Beskidzkie czosnkowe 120 g
Precelki Beskidzkie czosnkowe 120 g
37,17 zł/1kg
5,42 zł
-17%
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lajkonik Mini-Cracker o smaku bruschetta, 100 g
Lajkonik Mini-Cracker o smaku bruschetta, 100 g
83 500,00 zł/1kg
14,11 zł
-40%
8,35 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Grissini Mini Rubatá, 100 g - Mario Fongo
Grissini Mini Rubatá, 100 g - Mario Fongo
252,40 zł/1kg
25,24 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon

Krakersy Mini Bites Quinoa & Chia 250g od Gullon to idealna propozycja dla osób poszukujących zdrowych, smacznych i lekkich przekąsek. Wykonane z najwyższej jakości składników, krakersy te łączą w sobie doskonały smak oraz liczne korzyści zdrowotne.

Quinoa i chia to superfoods, które dostarczają organizmowi niezbędnych witamin, minerałów oraz błonnika. Dzięki tym składnikom krakersy stanowią doskonałe źródło energii, wspierają trawienie i pomagają w utrzymaniu zdrowej wagi. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów, dlatego jest odpowiedni dla osób dbających o zdrowy styl życia.

Krakersy Mini Bites Quinoa & Chia 250g świetnie sprawdzą się jako przekąska w pracy, w szkole czy podczas podróży. Można je również dodawać do sałatek czy zup, aby nadać im wyjątkowego smaku i chrupkości.

Wybierz krakersy Mini Bites od Gullon i delektuj się zdrową przekąską, która nie tylko zaspokoi Twoje gusta, ale również wesprze Twoje zdrowie!

Lista składników
Składniki: mąka pszenna, wysoko oleinowy olej słonecznikowy 17%, błonnik roślinny, cukier syrop słodowy (jęczmień i pszenica), nasiona chia (Szałwia hiszpańska) 3,5%, siemię lniane, nasiona quinoa 3,5%, sól 2,5%, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, czosnek w proszku, suszone oregano, przeciwutleniacz: disiarczan sodu i ekstrakt bogaty w tokoferole (witamina E)Masa netto: 250gWartości odżywcze w 100g: Energia 2006kj/ 479kcalTłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2gWęglowodany 58g w tym cukry 6,2gBiałko 8,2gSól 2,8gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
300 g
Firma spożywcza
Gullon
Nazwa handlowa
Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
Producent
GULLON
EAN
8410376051940

Lista składników
Składniki: mąka pszenna, wysoko oleinowy olej słonecznikowy 17%, błonnik roślinny, cukier syrop słodowy (jęczmień i pszenica), nasiona chia (Szałwia hiszpańska) 3,5%, siemię lniane, nasiona quinoa 3,5%, sól 2,5%, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, czosnek w proszku, suszone oregano, przeciwutleniacz: disiarczan sodu i ekstrakt bogaty w tokoferole (witamina E)Masa netto: 250gWartości odżywcze w 100g: Energia 2006kj/ 479kcalTłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2gWęglowodany 58g w tym cukry 6,2gBiałko 8,2gSól 2,8gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
300 g
Firma spożywcza
Gullon
Nazwa handlowa
Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
Producent
GULLON
EAN
8410376051940
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
36,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Madeleine Senza Glutine 200gr opk - Cereal
Madeleine Senza Glutine 200gr opk - Cereal
20,99 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Herbatniki Gullon Digestive bez cukru 400 g
Herbatniki Gullon Digestive bez cukru 400 g
22,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,37 zł
-3%
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Herbatniki bezglutenowe Gusto Della 200 g
Herbatniki bezglutenowe Gusto Della 200 g
67,68 zł/1kg
16,00 zł
-6%
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
58,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Werz Ryż Krasnoludki organiczny 125g
Werz Ryż Krasnoludki organiczny 125g
119,20 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kuchenmeister Koala kakaowe kruche słodkie ciasteczka w kształcie misia 75g
Kuchenmeister Koala kakaowe kruche słodkie ciasteczka w kształcie misia 75g
114,67 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Mini Madeleines z czekoladą 175g - St Michel
Ciastka Mini Madeleines z czekoladą 175g - St Michel
76,06 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTKA JAGLANKI Z CZEKOLADĄ 175 g - NATURAVENA
CIASTKA JAGLANKI Z CZEKOLADĄ 175 g - NATURAVENA
121,66 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
85,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gullón Sharkies ciasteczka bezglutenowe 250 g
Gullón Sharkies ciasteczka bezglutenowe 250 g
91,52 zł/1kg
23,73 zł
-3%
22,88 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
65,45 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lambertz - Exquisit - 750g
Lambertz - Exquisit - 750g
74,65 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kringel - owsiano-cytrynowy bezglutenowy 125g
Kringel - owsiano-cytrynowy bezglutenowy 125g
92,72 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809576635, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, 466 kcal, 1955 kJ
Mulino Bianco 8076809576635, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, 466 kcal, 1955 kJ
37,11 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schulte Our Festive 9 ręcznie robionych pierników 250g
Schulte Our Festive 9 ręcznie robionych pierników 250g
126,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gran Pavesi 8013355999679, Słone krakersy, Sól, 560 g, Kwadrat, 18 szt., 1842 kcal
Gran Pavesi 8013355999679, Słone krakersy, Sól, 560 g, Kwadrat, 18 szt., 1842 kcal
26,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filipinos Biała czekolada 128 g
Filipinos Biała czekolada 128 g
131,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,75 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
80,50 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Divella Ottimini Integrali, Ciasteczkowy, 400 g, 13,5 g, May contain traces of milk, soy, mustard, almonds and hazelnuts., Wholemeal wheat flour 63%, sugar, sunflower oil, fresh eggs 9%, wheat starch, raising agents..., 468 kcal
Divella Ottimini Integrali, Ciasteczkowy, 400 g, 13,5 g, May contain traces of milk, soy, mustard, almonds and hazelnuts., Wholemeal wheat flour 63%, sugar, sunflower oil, fresh eggs 9%, wheat starch, raising agents..., 468 kcal
26,22 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schulte orzechowe bułeczki nugatowe Bułki waflowe z orzechowym kremem nugatowym 175g
Schulte orzechowe bułeczki nugatowe Bułki waflowe z orzechowym kremem nugatowym 175g
68,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
38,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Gadeschi Amaretti z pestkami moreli, duże 1000g
Biszkopty Gadeschi Amaretti z pestkami moreli, duże 1000g
49,56 zł/1kg
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk
Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g
funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Salz
Granforno Grissini Salz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g
Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g
Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g
TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g
XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g
XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g
XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Pretzels & Stixx 88784 300g
XOX Pretzels & Stixx 88784 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g
XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,64 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g
XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g
XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 zł/1kg