4,3



Na podstawie 6 opinii
Alpa Francovka Alkoholowy roztwór ziołowy 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
47,67 zł
47,67 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS1 113,50 zł/1l
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,60 zł/1l
87,33 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
KELO-COTE żel do leczenia blizn, 15 g żelu6 017,20 zł/1kg
150,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Allgäuer Latschenk. Arnika ekstra silny liniment 500 ml96,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Klosterfrau Franzbranntwein Sosna Górska | Na bóle stawów i mięśni | 200 ml | PZN 5360832
110,20 zł/1l
22,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpa Kostival ziołowy żel do masażu 100ml
133,50 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ALPA Lesana ziołowy żel do masażu 100 ml
130,00 zł/1l
13,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Alpa Francovka Arnica ziołowy roztwór alkoholowy 60ml
13,20 zł/1l
7,92 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Olejek eteryczny Doterra ZenGest | 15ml
16 630,67 zł/1l
249,46 zł
Sprzedawca: Fine-experience

Olejek z kadzidłowca 100% Alteya Organics 5 ml
9 490,00 zł/1l
47,45 zł
Sprzedawca: Emerosa

Doterra Zitronella Cymbopogon winterianus 15ml
9 628,00 zł/1l
144,42 zł
Sprzedawca: Fine-experience

Maść z arniki
148,84 zł/1l
37,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Theiss Olejek pod prysznic z wiesiołka 150 ml
341,40 zł/1l
51,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml
159,00 zł/1l
20,99 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Primavera Propolis Extract Allgäu organic 5ml
6 632,00 zł/1l
33,16 zł
Sprzedawca: taleoo

Siddhalepa Ayurvedic Oil 7 ml
4 142,86 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Puressentiel Olejek z arniki 100 ml
1 503,60 zł/1l
150,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Sezamowe Maliny - aromatyczny olejek przeciw rozstępom 100ml
1 256,20 zł/1l
125,62 zł
Sprzedawca: taleoo

ALVA Olejek manuka z czystego dzikiego porostu 10ml
12 090,00 zł/1l
120,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ALPA francja
Roztwór olejków eterycznych, niektóre z ich zawartości (mentol, linalol, nerol itp.), ale także inne olejki aromatyczne.
Zastosowanie: Sprawdzonyý,domowy&środek&na&zmniejszenie&zakresu&drobnych&bóli,na&reumatyzm,stawy&i&mięśnie,na&choroby, Jest świetną pomocą dla pacjentów długotrwale przykutych do łóżka, dla których zapobiega powstawaniu odleżyn, a czasami jest pierwszym wyborem w przypadku bólu zęba lub dyskomfortu żołądkowego,
Alpa Francovka to wypróbowany i przetestowany środek domowy, który zapewnia szybką i mile widzianą ulgę w bólach stawów i mięśni, grypie lub przeziębieniu, otarciach dezynfekujących, masażach, bólach głowy itp. Produkt jest szybki i łatwy w użyciu i powinien znaleźć się w każdej apteczce. Szeroki zakres zastosowań: Bóle stawów Przeziębienia Inhalacje Eliminacja zmęczenia Skręcenia, nadwyrężenia i skaleczenia po aktywności sportowej Do dezynfekcji otarć i ran Do pielęgnacji skóry po goleniu Do masażu refleksologicznego Do reumatycznych bólów mięśni Jako płyn do płukania jamy ustnej Na bóle zębów Na bóle głowy i migreny Na odleżyny Na spocone stopy ... Składniki aktywne: Naturalne roślinne olejki eteryczne, mentol, nerol i inne aromaty w roztworze alkoholowym Stosowanie: w zależności od przeznaczenia - wystarczy zakroplić, wetrzeć lub spłukać.
Alpa Francovka to sprawdzony domowy środek, który zapewni Ci szybką i mile widzianą ulgę w bólach stawów i mięśni, grypie lub przeziębieniu, dezynfekcji otarć, masażach, bólach głowy itp. Stosowanie produktu jest szybkie i proste, a z pewnością nie powinno go zabraknąć w żadnej domowej apteczce.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 8594001771448
- Numer producenta
- 10593
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 8594001771448
- Numer producenta
- 10593
Pasuje również do tego
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Alpa - Uniwersalny krem do masażu zapewniający uczucie odprężenia i świeżości 250ml
28,56 zł/1kg
31,65 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,56 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Alpa - Alpa Francovka Lesana Alcoholic herbal solution 1000ml
56,90 zł/1l
56,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

A.S. Création tapeta New England 2, niebieski, zielony, biały, 10,05 m x 0,53 m, 855077, 8550-77
15,17 zł/1m²
80,79 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

Przybory kuchenne 12-częściowy zestaw nieprzywierających przyborów kuchennych Silikonowe przybory kuchenne Zestawy przyborów kuchennych
106,67 zł
-2,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Klosterfrau Franzbranntwein Sosna Górska | Na bóle stawów i mięśni | 200 ml | PZN 5360832
110,20 zł/1l
22,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpa Francovka Alkoholowy roztwór ziołowy 60ml
10,12 zł/100ml
6,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Alpa Francovka Lesana Alkoholowy roztwór ziołowy 160ml
7,64 zł/100ml
12,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Alpa Francovka Lesana Alkoholowy roztwór ziołowy 60ml
32,80 zł/100ml
19,68 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

ALPA Lesana ziołowy żel do masażu 100 ml
130,00 zł/1l
13,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Alpa Goździk Ziołowy Żel do Masażu 100ml
17,73 zł/100ml
17,73 zł
Sprzedawca: VISO

Bosch MUM58720, 3,9 l, Szary, Czerwony, Stal nierdzewna, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Stal nierdzewna
1 262,47 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Alpa Kostival ziołowy żel do masażu 100ml
133,50 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Keter skrzynia na poduszki Garden Bench ławka ogrodowa / uniwersalna skrzynia z funkcją siedziska, antracytowa
688,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Zabójca owadów Elektryczna lampa USB na komary Lampy na owady Zabójca komarów do wnętrz, na zewnątrz, kemping, biała
120,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Alpa Francovka Alkoholowy roztwór ziołowy 160ml
6,98 zł/100ml
11,17 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Akumulatorowa kosiarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo
559,18 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Alpa Francovka alkoholowy roztwór ziołowy z kasztanowca 60ml
1,23 zł/100ml
7,36 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stół ogrodowy VG-4871, składany, stół kempingowy, rattanowy, 61,5 x 61,5 x 73 cm
231,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Umywalka LuxeBath Kwadratowa umywalka nablatowa, 60,5x36,5x13 cm, biała, ceramiczna
331,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

Trampolina Ogrodowa Z Siatką Zabezpieczającą – Trampolina Dla Dzieci – 138 x 160 cm, Do 45 kg
508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Krups F60814, Mikser ręczny, Biały, 500 W, 224 mm, 110 mm, 213 mm
296,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Philips Sonicare DiamondClean 9000 series DiamondClean 9000 HX9914/57 Zestaw szczoteczek sonicznych z aplikacją, Dorosły, Soniczna szczoteczka do zębów, Pielęgnacja dziąseł, Wybielający, 62000 ruchów na minutę, Czarny, iPhone with Bluetooth 4.0 and above ; Android phones with Bluetooth 4.0 and above
1 157,03 zł/1kg
1 029,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Blat, Kuchenka mikrofalowa kombinowana, 20 l, 800 W, obrotowy, Czarny, Szary
457,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nadmuchiwana łódź Intex Łódź wędkarska Łódź wiosłowa Challenger dla 2 osób, zestaw z wiosłem i pompką, 236x114x41cm Maksymalne obciążenie: 200 kg
299,00 zł
Sprzedawca: TVPRODUCTS

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
4 820,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mięśnie
Leki rewitalizujące
Oceniono dnia 26 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alpa
Bardzo dobry na skurcze mięśni
Oceniono dnia 10 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,74 zł
Sprzedawca: apohealth
165,48 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Creed Love In White Perfumy olejkowe 75 ml
543,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 242,93 zł/1l

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg