4,8



Na podstawie 16 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
160,31 zł
213,75 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml728,50 zł/1l
145,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Odżywka do włosów, 500ml267,98 zł/1l
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml138,65 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Just Smooth, Hair Conditioner, Taming, 1000 ml98,99 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kallos Hair Pro-Tox Odżywka do włosów z keratyną kolagenem i kwasem hialuronowym, 250ml
52,64 zł/1l
13,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ARGANICARE Odżywka bez spłukiwania z keratyną do włosów suchych i zniszczonych, 400 ml
189,80 zł/1l
75,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel Serie Expert Regenerująca odżywka, 200ml
60,96 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Wzmacniająca odżywka do włosów łamliwych, 200ml
346,00 zł/1l
71,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Serie Expert Odżywka 200 ml
782,50 zł/1l
156,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
213,80 zł/1l
213,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel Serie Odżywka poprawiająca wygląd włosów, 500ml
354,28 zł/1l
177,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Loreal SE Abs. Rep. Odżywka 200ml Serie Expert Absolut Rep
505,55 zł/1l
101,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel Serie Expert Odżywka do włosów blond, 500ml
234,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
730,68 zł/1l
182,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Odżywka do włosów koloryzowanych, 500ml
143,57 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Série Expert Odżywka Silver dla kobiet 200 - L'Oréal Professionnel
471,55 zł/1l
94,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Care Anti-deposit Protector balsam oczyszczający dla ochrony i blasku włosów 500 ml
237,98 zł/1l
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf BC Bonacure Odżywka do włosów w sprayu, 200ml
185,45 zł/1l
37,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ta profesjonalna odżywka naprawcza została opracowana specjalnie dla włosów zniszczonych, suchych i zestresowanych. Formuła z naprawczymi proteinami i odżywczymi Omega-9 intensywnie odżywia włókno włosa bez jego obciążania. Odżywka pomaga wygładzić powierzchnię włosa, natychmiast rozplątuje włosy i zauważalnie poprawia ich rozczesywalność. Włosy są gładsze, wyglądają na mocniejsze i mają zdrowy połysk.
- Intensywna pielęgnacja włosów zniszczonych
- Proteiny + Omega-9: wzmacniają i odżywiają włókno włosa
- Ułatwia rozczesywanie i poprawia podatność na rozczesywanie
- Wygładza powierzchnię włosów, zwiększając ich elastyczność
- Nadaje połysk i sprawia, że włosy są zadbane
- Lekka, nieobciążająca konsystencja
[Aplikacja]
Po umyciu włosów szamponem, nałożyć odpowiednią ilość odżywki na długości i końce osuszonych ręcznikiem włosów. pozostawić na 1-3 minuty, a następnie dokładnie spłukać. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosować w połączeniu z szamponem i maską Absolut Repair.
Składniki
Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dicetyldimonium Chloride, Dimethicone, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Linalool, Trideceth-10, Tartaric Acid, Hexyl Cinnamal, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Peg-100 Stearate, Steareth-6, Trideceth-3, Phenoxyethanol, Oleic Acid, Ci 19140 / Yellow 5, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Trisodium Hedta, Ci 17200 / Red 33, Parfum / Fragrance
L'oréal ProfessionnelAbsolut Repair | Odżywka regenerująca 750ml.
Odżywka Loreal Absolut Repair oferuje najwyższy poziom profesjonalnej regeneracji dla zniszczonych i suchych włosów z natychmiastowym nawilżeniem. Nowe opakowanie, ta sama wspaniała formuła!
Odżywka pomaga widocznie zregenerować zniszczone włosy, odżywia je i rozczesuje bez obciążania.
Co zyskujesz dzięki Absolut Repair Conditioner?
-natychmiastową pielęgnację i ochronę;
-Odbudowę włosów na całej długości;
-łatwiejsze rozczesywanie bez obciążania włosów
-włosy łatwiej się rozczesują
Objętość:
750ml
-Rozprowadzić równomiernie na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach
-Rozczesać włosy na całej długości
-Dokładnie spłucz
- Rozczesz włosy, aby usunąć sploty.
- Podziel włosy na sekcje, aby ułatwić ich układanie.
- Używaj szczotki podczas suszenia, kierując strumień powietrza w dół, aby uzyskać gładkie wykończenie.
- Delikatnie obracaj szczotkę podczas suszenia, aby nadać włosom objętość i kształt.
L'Oréal Serie Expert Absolut Repair Odżywka 750ml
Intensywna pielęgnacja regenerująca do włosów zniszczonych
Odżywka L'Oréal Serie Expert Absolut Repair to idealne rozwiązanie dla włosów zniszczonych i zestresowanych. Dzięki innowacyjnej formule z lipidami i białkiem quinoa włosy są intensywnie zregenerowane, wzmocnione i jedwabiście gładkie.
Zalety odżywki Absolut Repair
- Głęboko skuteczna regeneracja: naprawia zniszczone włosy od wewnątrz.
- Jedwabista miękkość: ułatwia rozczesywanie włosów i pozostawia je miękkie i lśniące.
- Wzmacnia strukturę włosów: białko quinoa wzmacnia włosy i chroni je przed przyszłymi uszkodzeniami.
- Dla wszystkich rodzajów włosów: Szczególnie polecany do włosów mocno zniszczonych.
Stosowanie
Po umyciu włosów szamponem nałóż niewielką ilość odżywki na wilgotne włosy, szczególnie na długości i końce. pozostawić na 2-3 minuty, a następnie dokładnie spłukać. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosuj w połączeniu z szamponem L'Oréal Serie Expert Absolut Repair.
Składniki
Odżywka wzbogacona ekstraktem ze złotej komosy ryżowej i kompleksem protein zapewnia dogłębną naprawę i ochronę włosów bez ich obciążania.
Dlaczego L'Oréal Serie Expert Absolut Repair?
Polegaj na sprawdzonej jakości L'Oréal Professionnel, aby zapewnić swoim włosom dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługują. Odżywka Absolut Repair zapewnia profesjonalne rezultaty i widoczną poprawę po każdym użyciu.
Zamów teraz!
Przywróć swoim włosom blask i siłę z odżywką L'Oréal Serie Expert Absolut Repair 750ml. teraz i doświadcz widocznych rezultatów!
Odżywka Absolute Repair została opracowana specjalnie z myślą o włosach zniszczonych. Odżywka posiada właściwości regenerujące. Produkt został wzbogacony między innymi o złotą quinoę i proteiny. Składniki te
Odżywka odbudowująca * do włosów bardzo zniszczonych.
Absolut Repair Conditioner to odbudowująca odżywka do włosów zniszczonych, która intensywnie odżywia i wzmacnia włosy. Włosy natychmiast stają się zdrowsze, bardziej miękkie i lśniące. Włosy pozostają przewiewne.
Odkryj inne produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert tutaj.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Odżywki marki L´Oréal Professionnel z kolekcji Série Expert zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy suche.
Składniki: aqua / woda / eau - cetearyl alcohol - dicetyldimonium chloride - cetrimonium chloride - dimethicone - cetyl ester - sodium benzoate - isopropyl alcohol - amodimethicone - linalool - trideceth-10 - tartaric acid - hexylcinnamal - chlorhexidine digluconate -.. Limonene - Peg-100 stearate - phenoxyethanol - steareth-6 - trideceth-3 - chenopodium quinoa seed extract - ci 19140 / yellow 5 - acetic acid - hydroxypropyltrimonium hydrolysed wheat protein - trisodium hedta - ci 17200 / red 33 - parfum / fragrance (f.i.l. c228937/2).
Odżywka De Absolute Repair została opracowana specjalnie dla włosów zniszczonych. Odżywka posiada właściwości odbudowujące. Produkt został wzbogacony między innymi o komosę ryżową i proteiny. Składniki te zapewniają intensywną odbudowę bez obciążania włosów. Produkt zawiera również małe cząsteczki. Cząsteczki te wnikają we włókno włosa, aby dotrzeć do ch części. Włosy stają się jedwabiście miękkie i gładkie. Włosy mają wspaniały, piękny połysk.
- Model
- Serie Expert Absolut Repair
- Waga
- 895 g
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474636975471
- Numer producenta
- 43028
- Model
- Serie Expert Absolut Repair
- Waga
- 895 g
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474636975471
- Numer producenta
- 43028
Pasuje również do tego

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
833,22 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml
88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml
138,65 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Odżywka do włosów, 500ml
267,98 zł/1l
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Expert Absolute Repair Masc 500Ml
368,60 zł/1l
184,30 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
303,48 zł/1l
151,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml
187,98 zł/1l
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
125,32 zł/1l
99,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzających się 1500 ml
136,97 zł/1l
205,45 zł
Sprzedawca: Scentist

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,19 zł/1l
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia ochronna na aparat szkło pancerne 2 szt
38,35 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Zagęszczona magiczna ściereczka czyszcząca z mikrofibry, ściereczki czyszczące z mikrofibry, cudowna ściereczka bez smug do domu, kuchni, szyb samochodowych, 30*30 cm, 10 sztuk
90,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Wzmacniająca odżywka do włosów łamliwych, 200ml
346,00 zł/1l
71,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml
378,89 zł/1l
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

SE Abs. Rep. Szampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
388,80 zł/1l
194,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

ARGANICARE Odżywka bez spłukiwania z keratyną do włosów suchych i zniszczonych, 400 ml
189,80 zł/1l
75,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Szampon chroniący kolor z resweratrolem, do włosów farbowanych, Vitamino Colour, 500 ml
246,56 zł/1l
123,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,92 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały
Zawartość 0,75 l
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 19 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dobrze
Zawartość 0,75 l
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l