4,8



Na podstawie 50 opinii
Zawartość:
1500 ml- 300 ml
- 500 ml
- 1500 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
124,97 zł
83,31 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ0,27 zł/1l
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Vitamino Color Szampon 1500ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 750ml NEU102,22 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml474,50 zł/1l
711,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream szampon oczyszczający dla połysku i ochrony farbowanych włosów 1500 ml103,99 zł/1l
155,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml
88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Szampon do włosów zniszczonych, 500ml
296,54 zł/1l
148,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oréal Serie Expert Absolut Repair Gold Szampon z chinowcem i proteinami 0,3l
1 409,97 zł/1l
422,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
833,22 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml
88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów 1500 ml
136,90 zł/1l
205,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
311,98 zł/1kg
155,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai Polyphenols, Hair Shampoo, 1500 ml
124,41 zł/1l
186,62 zł
Sprzedawca: Scentist

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów 500 ml
309,40 zł/1kg
169,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oréal Shampoo L'Oréal Série Expert Absolut Repair Shampoo Refill 500ml
205,36 zł/1l
102,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Szampon do włosów koloryzowanych, 500ml
181,98 zł/1l
94,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
83,89 zł/1l
125,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System szampon do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
182,32 zł/1l
273,48 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzających się 1500 ml
126,23 zł/1l
189,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon LOreal Serie Expert Silver
1 419,97 zł/1l
425,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wzbogacony o proteiny Golden Quinoa, szampon Absolut Repair Gold zapewnia doskonałą odbudowę włosów bez ich obciążania dzięki nowej technologii ko-emulsji.
W połączeniu z Absolut Repair Serum lub Absolut Repair maskami do włosów, szampon od L'Oréal Professionnel nadaje włosom natychmiastowy połysk i elastyczność.
[Rodzaj włosów]
- Włosy bardzo zniszczone
[Rezultat]
- Lśniące i gładkie włosy
- Bez obciążania włosów
- Naprawione i mniej zniszczone włosy
[Składniki]
- Quinoa i białko
[Złote białko quinoa]
Oparte na złocistej quinoa i proteinach produkty do pielęgnacji włosów z gamy Absolut Repair od L'Oréal Professionnel redukują uszkodzenia powierzchni włosa o 77%**. Zapewniają 7 razy więcej blasku*** bez obciążania włosów.
**Absolut Repair Instant Resurfacing Shampoo + Absolut Repair Instant Resurfacing Masque po 5 aplikacjach
***Absolut Repair Instant Resurfacing Shampoo + Absolut Repair Resurfacing Golden Masque w porównaniu do klasycznego szamponu
Składniki
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, AMODIMETHICONE, CARBOMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, GLYCOL DISTEARATE, LINALOOL, MICA, PEG-100 STEARATE, HEXYL CINNAMAL, PHENOXYETHANOL, STEARETH-6, COCO-BETAINE, TRIDECETH-3, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, LIMONENE, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, ACETIC ACID, FUMARIC ACID, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CI 19140 / YELLOW 5, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CI 17200 / RED 33, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. N290278/1).
L'orealAbsolut Repair | Szampon regenerujący 1500ml
Szampon Loreal Absolut Repair to kultowy kosmetyk, który doskonale regeneruje włosy zniszczone, łamliwe i problematyczne.Loreal Absolut Repair bazuje na dwóch składnikach aktywnych. Quinoa odpowiada za intensywną i głęboką regenerację włosów zniszczonych, łamliwych i problematycznych. Z kolei proteiny pszenicy uelastyczniają pasma, nadają im lepszy wygląd i większą wytrzymałość. Powlekają pasma i chronią je przed łamaniem, czego efektem są widocznie gładsze, bardziej jedwabiste i zdrowsze włosy. Skrajnie zniszczone, szorstkie i matowe pasma odzyskują witalność, łatwo się rozczesują, są sypkie, łatwe do rozczesania, nie plączą się i nie puszą.Co zyskujesz stosując szampon Loreal Absolut Repair?- odbudowę włosów od nasady aż po same końce; - brak obciążenia włosów - łatwe rozczesywanie i układanie; - piękne, zdrowe i stale nawilżone włosy.Pojemność1500ml
- Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy;
- Wmasować do uzyskania piany;
- Dokładnie spłukać letnią wodą.
Szampon Absolute Repair został opracowany specjalnie dla włosów zniszczonych. Odbudowujący szampon oczyszcza, odżywia i wzmacnia włosy. Szampon jest między innymi wzbogacony o małe cząsteczki. Te małe cząsteczki wnikają we włókno włosa, aby dotrzeć do ch obszarów. Szampon tworzy na włosach warstwę ochronną, nie obciążając ich. Produkt jest również wzbogacony złotą komosą ryżową i proteinami z tych składników
Ten szampon restrukturyzujący zapewnia natychmiastową transformację. Jest wzbogacony złotą komosą ryżową i białkiem. Profesjonalna formuła szamponu naprawczego natychmiast oczyszcza i restrukturyzuje zniszczone włosy, zachowując jednocześnie przewiewność.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki L´Oréal Professionnel z kolekcji Série Expert zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
Zutaten: aqua / woda / eau - sodium laureth sulfate - sodium chloride - cocamidopropyl betaine - dimethicone - citric acid - hexylene glycol - sodium benzoate - sodium hydroxide - amodimethicone - carbomer - guar hydroxypropyltrimonium chloride - trideceth-10 - Glycerin - Salicylsäure - Glycoldistearat - Linalool - mica - Peg-..100 stearate - hexyl cinnamal - phenoxyethanol - steareth-6 - coco-betaine - trideceth-3 - ci 77891 / titanium dioxide - limonene - chenopodium quinoa seed extract - acetic acid - fumaric acid - hydrolyzed wheat protein - ci 19140 / yellow 5 - hydrolyzed corn protein - hydrolyzed soy protein - ci 17200 / red 33 - parfum / fragrance.
Wzmocnienie i pielęgnacja bardzo zniszczonych włosów - Złote białko quinoa zapewnia do 77% mniej uszkodzeń włosów i 7-krotnie bardziej lśniące włosy - Wygładzenie łuski włosa i jedwabisty połysk - Łatwe rozczesywanie i wysoka elastyczność
Loreal SE Abs. Rep. Szampon 1500ml Serie Expert Absolut Rep
- Wymiary
- 1500 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 1500 ml
- Składniki
- WODA / WATER / EAU, LAURYLOSIARCZAN SODU, CHLOREK SODU, BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, DIMETIKON, KWAS CYTRYNOWY, GLIKOL HEKSYLENOWY, BENZOESAN SODU, WODOROTLENEK SODU, AMODIMETIKON, KARBOMER, CHLOREK GUAR HYDROKSYPROPYLOTRIMONIUM, TRIDECETH-10, GLICERYNA, SOLE
- Producent
- L'Oréal
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474636975938
- Numer producenta
- 131372
- Wymiary
- 1500 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 1500 ml
- Składniki
- WODA / WATER / EAU, LAURYLOSIARCZAN SODU, CHLOREK SODU, BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, DIMETIKON, KWAS CYTRYNOWY, GLIKOL HEKSYLENOWY, BENZOESAN SODU, WODOROTLENEK SODU, AMODIMETIKON, KARBOMER, CHLOREK GUAR HYDROKSYPROPYLOTRIMONIUM, TRIDECETH-10, GLICERYNA, SOLE
- Producent
- L'Oréal
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474636975938
- Numer producenta
- 131372
Pasuje również do tego

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
203,07 zł/1l
152,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
302,34 zł/1l
151,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Odżywka do włosów, 500ml
267,98 zł/1l
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
833,22 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Expert Absolute Repair Masc 500Ml
256,78 zł/1l
128,39 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml
88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml
187,98 zł/1l
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
210,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
157,98 zł/1l
78,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Milk_Shake Spray Natural Care Odżywka bez spłukiwania
331,43 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml
88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
83,89 zł/1l
125,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 728,00 zł/1l
272,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,65 zł/1l
208,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 500 ml
170,34 zł/1l
85,17 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
131,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hulajnoga balansowa vento unicorn kidwell
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
125,32 zł/1l
99,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena, dobra dostawa.
Zawartość 1,5 l
Dobrze odżywia włosy. Używamy tego szamponu jako naszego głównego szamponu od 6 lat. Dzisiaj kupiłem opakowanie uzupełniające. Zdekantowany. Zrobione.
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Profesjonalny szampon
Zawartość 1,5 l
Używam tego szamponu od wielu lat i został mi polecony przez mojego fryzjera.
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super sprawa
Zawartość 0,3 l
idealne dla moich włosów
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 1,5 l
Tak, jestem zadowolony
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa w uczciwej cenie.
Zawartość 1,5 l
Używam tego produktu od lat.
Oceniono dnia 14 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt kosmetyczny
Zawartość 0,5 l
Jakość bez zarzutu.
Oceniono dnia 14 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu dobrze powiedzieć
Zawartość 1,5 l
Poważnie dobry
Oceniono dnia 17 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 1,5 l
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(615)Liczba wystawionych ocen: 615
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l