5,0



Na podstawie 6 opinii
Clean, Classic The Original, Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
140,59 zł
4 686,33 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
V Canto Mandragola Extrait de Parfum 100 ml UNISEX4 333,50 zł/1l
433,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Uèrmì Eau de Parfum OR?AMASK Eau de Parfum8 387,00 zł/1l
838,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sospiro Farsa Eau De Parfum 75 ml (unisex)7 630,00 zł/1l
572,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Orange esque, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml5 603,50 zł/1l
560,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clean Classic Rain woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 145,67 zł/1l
124,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clean, Redesign Skin, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
7 561,67 zł/1l
226,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Fresh Linens, Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
4 188,00 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Cool Bawełna, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
4 686,33 zł/1l
140,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean Classic Warm Bawełna EDP 30ml
4 839,33 zł/1l
145,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Rain, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
2 891,67 zł/1l
173,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clean, Classic Flower Fresh, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
2 603,67 zł/1l
156,22 zł
Sprzedawca: Glampact

Clean, Redesign Skin, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
3 346,00 zł/1l
200,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean Classic Flower Fresh Woda perfumowana, 30ml
4 018,67 zł/1l
120,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clean, Shower Fresh, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
5 916,33 zł/1l
177,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Reserve - Lush Fleur, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
5 227,00 zł/1l
261,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Clean, Reserve - Sueded Oud, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 506,60 zł/1l
250,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rua29, Ipazia Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 702,80 zł/1l
170,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Clean, Classic Nordic Light, Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
4 145,67 zł/1l
124,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ajmal, Hatkora Wood, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
3 429,20 zł/1l
342,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Clean Classic The Original EDP 30ml Clean 874034011055
Classic The Original to woda perfumowana od marki Clean. Onieśmielający zapach dedykowany radosnym kobietom.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: aldehydy, pieprz, nuty aromatyczne
Nuta serca: jaśmin, geranium, piwonia
Nuta bazy: kwiat pomarańczy, piżmo, drzewo sandałowe
- 40072506
Clean, Classic The Original, Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
Woda perfumowana Classic The Original marki Clean została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Classic The Original marki Clean została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Clean Classic The Original Edp Spray 30 mlThe Original marki Clean to niesamowita reinterpretacja klasycznych i oryginalnych perfum The Original. Ten piękny zapach ma świeżą nutę, która doskonale dopełnia zapach i dodaje mu odrobinę ekstra. Ma subtelne kobiece i nowoczesne nuty i symbolizuje najpiękniejszy i najbardziej pachnący bukiet kwiatów, jaki można znaleźć, gdy tylko zaświeci słońce. Wreszcie jest pyszne i atrakcyjne ciepło. Wspaniały zapach, który nie jest ciężki, ale daje świeży zapach, który wkracza w pyszne słońce w piękny wiosenny dzień po zbyt wielu godzinach spędzonych w zamkniętym i ciepłym pomieszczeniu.Aldehyd, ziarna pieprzu, akord aromatyczny, jaśmin, geranium, piwonia, kwiat pomarańczy, piżmo i drzewo sandałowe
Clean Classic The Original Edp Spray
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Waga
- 0.118 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobietyUnisex
- EAN
- 8740340110550874034011055
- Numer producenta
- 170530
- Waga
- 0.118 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobietyUnisex
- EAN
- 8740340110550874034011055
- Numer producenta
- 170530
Pasuje również do tego

Clean, Cool Bawełna, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
4 686,33 zł/1l
140,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Redesign Skin, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
7 561,67 zł/1l
226,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean Classic Pure Soap Woda perfumowana, 30 ml
12 276,67 zł/1l
368,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byredo Blanche Edp Spray 100ml
11 020,00 zł/1l
1 102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Clean Classic Cool Bawełna EDP 60ml
2 667,33 zł/1l
160,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Clean, Fresh Linens, Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
4 188,00 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean Classic Warm Bawełna EDP 30ml
4 839,33 zł/1l
145,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Rain, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
2 891,67 zł/1l
173,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clean Classic Rain woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 145,67 zł/1l
124,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 441,20 zł/1l
444,12 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 029,00 zł/1l
102,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clean, Redesign Skin, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
3 346,00 zł/1l
200,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clean, Classic Flower Fresh, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
2 603,67 zł/1l
156,22 zł
Sprzedawca: Glampact

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 221,83 zł/1l
73,31 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Clean Classic Flower Fresh Woda perfumowana, 30ml
4 018,67 zł/1l
120,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clean, Shower Fresh, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
5 916,33 zł/1l
177,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
87,19 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Clean Classic Warm Bawełna EDP 60ml
2 278,67 zł/1l
187,49 zł
-50,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui EDP 50 ml M
3 006,20 zł/1l
150,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l