Loacker Thins, Kruchy wafel, Czekolada, 150 g, Czekolada, 150 g, 1 szt.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,99 zł

93,27 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Złóż zamówienie w ciągu
11h 33m 49s
Łap promocję, póki trwa!
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ciemna czekolada w pastylkach Callebaut 811, 400 g
ciemna czekolada w pastylkach Callebaut 811, 400 g
413,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
206,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Batony Daim, czekolada, 36 sztuk
Batony Daim, czekolada, 36 sztuk
408,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
411,95 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
A box of Ferrero Rondnoir chocolates.
Ferrero Rocher Rondnoir praliny z ciemnej czekolady 138 g, opakowanie 3 szt
703,77 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
97,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Loacker Classic Double Choc wafle kakaowe z kremem czekoladowym 135g
Loacker Classic Double Choc wafle kakaowe z kremem czekoladowym 135g
107,85 zł/1kg
14,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
96,60 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Manner Mozartkugeln Czekoladki z nadzieniem 231 g
Manner Mozartkugeln Czekoladki z nadzieniem 231 g
161,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
37,24 zł
Sprzedawca: LAVONIO
CZEKOLADA MLECZNA BIO 80 g - VIVANI
CZEKOLADA MLECZNA80 g - VIVANI
170,13 zł/1kg
13,61 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla Wawel Czekolada Extra Gorzka 90 % Cocoa 90 G
Wawel Czekolada Extra Gorzka 90 % Cocoa 90 G
244,44 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Wawel Czekolada Mleczna 90 G
Wawel Czekolada Mleczna 90 G
126,78 zł/1kg
11,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CZEKOLADA GORZKA Z MIGDAŁAMI100 g - VIVANI
CZEKOLADA GORZKA Z MIGDAŁAMI100 g - VIVANI
125,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo
A package of Kinkartz Mandel-Printen.
Kinkartz Almond Printen oblany mleczną czekoladą 100g
239,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
127,20 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wawel Czekoladki Kasztanki 1kg
Wawel Czekoladki Kasztanki 1kg
65,12 zł/1kg
67,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
148,10 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,81 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
238,70 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CZEKOLADA GORZKA 85 %80 g - VIVANI
CZEKOLADA GORZKA 85 %80 g - VIVANI
15,48 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla Rapunzel Vollmilch Schokolade Crispy 100g
Rapunzel Vollmilch Schokolade Crispy 100g
92,70 zł/1kg
11,05 zł
-16%
9,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Wafelki Fondente Thins 150g - Loacker

Wafelki Wafer Fondente Thins 150g - Loacker super cienkie

Rozpływający się w ustach smak, który przeniesie Cię w świat wyjątkowych przyjemności - oto nasze wafelki Wafer Fondente Thins 150g! To połączenie delikatnego kruchego wafelka i intensywnego smaku fondentowego nadzienia sprawia, że każdy kęs to prawdziwa uczta dla podniebienia. Idealne, gdy masz ochotę na coś wyjątkowego i słodkiego!

Wafelki Wafer Fondente Thins 150g to produkt renomowanej marki Loacker, która od lat inspiruje się tradycyjnymi włoskimi przepisami. Każdy wafel jest starannie przygotowywany z najwyższą dbałością o smak i jakość. To połączenie pasji, tradycji i wysokich standardów sprawiają, że nasze produkty są niezrównane.

Co wyróżnia nasze wafelki Wafer Fondente Thins 150g? Przede wszystkim niesamowicie cienkie plastry czekolady, które są idealnym dopełnieniem słodkiego nadzienia. To połączenie sprawia, że każdy kęs to harmonia smaków. Ciesz się intensywnym, aksamitnym fondentem i chrupiącym wafelkiem, które tworzą niezapomniane doznania kulinarne.

Nie przegap okazji spróbowania naszych wafelków Wafer Fondente Thins 150g - to wyjątkowe smaki, które rozpieścią Twoje podniebienie! Idealne jako przekąska do herbaty, deser po obiedzie lub upominek dla bliskiej osoby. Zamów już teraz i odkryj prawdziwe rarytasy smakowe w jednym produkcie!

**Waga netto**: 150g **Producent**: Loacker **Smak**: Fondente **Rodzaj wafelków**: Cienkie

Przygotuj się na prawdziwą eksplozję smaków! Zamów nasze wafelki Wafer Fondente Thins 150g i daj się skusić wyjątkowym delicjom. Każdy wafel to połączenie starannie wyselekcjonowanych składników i niepowtarzalnego smaku, które sprawią, że Twoje podniebienie zatańczy z radości. Nie czekaj, zamów już dzisiaj i rozkoszuj się najwyższą jakością w jednym kęsie!

Składniki: mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier) 8% (w nadzieniu), mąka sojowa, serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt słodu jęczmiennego, wodorowęglan sodu, difosforan disodu, orzechy laskowe, sól, emulgator lecytyny sojowej, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, ziarna wanilii Bourbon. Może zawierać orzeszki arachidowe i migdały. masa netto: 150g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 2091 kj/ 500 kcal Tłuszcz 25 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21 g Węglowodany 58 g w tym cukry 25 g Białko 8,2 g Sól 0,35 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Typ produktu:
Kruchy wafel
Smak:
Czekolada
Pojemność:
150 g
Kolor produktu:
Czekolada
Waga produktu:
150 g
Ilość na paczkę:
1 szt.


Loacker Thins Fondente Dark Noir wafle z ciemną czekoladą 150g

Chrupiące wafelki z kremem z ciemnej czekolady.

Loacker Germany GmbHObere Straße 787700 Memmingen
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Składniki: mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier) 8% (w nadzieniu), mąka sojowa, serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt słodu jęczmiennego, wodorowęglan sodu, difosforan disodu, orzechy laskowe, sól, emulgator lecytyny sojowej, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, ziarna wanilii Bourbon. Może zawierać orzeszki arachidowe i migdały. masa netto: 150g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 2091 kj/ 500 kcal Tłuszcz 25 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21 g Węglowodany 58 g w tym cukry 25 g Białko 8,2 g Sól 0,35 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Loacker
Nazwa handlowa
Wafelki Fondente Thins 150g - Loacker
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
10690-097
EAN
8000380141548

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Składniki: mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier) 8% (w nadzieniu), mąka sojowa, serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt słodu jęczmiennego, wodorowęglan sodu, difosforan disodu, orzechy laskowe, sól, emulgator lecytyny sojowej, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, ziarna wanilii Bourbon. Może zawierać orzeszki arachidowe i migdały. masa netto: 150g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 2091 kj/ 500 kcal Tłuszcz 25 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21 g Węglowodany 58 g w tym cukry 25 g Białko 8,2 g Sól 0,35 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Loacker
Nazwa handlowa
Wafelki Fondente Thins 150g - Loacker
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
10690-097
EAN
8000380141548
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Loacker malinowy wafel jogurtowy z malinowym kremem jogurtowym 150g
Loacker malinowy wafel jogurtowy z malinowym kremem jogurtowym 150g
115,53 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Loacker Wafelki jogurtowe Mirtillo Nero 150 g
Loacker Wafelki jogurtowe Mirtillo Nero 150 g
63,11 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wafelki Wafer Napolitaner 180g - Loacker
Wafelki Wafer Napolitaner 180g - Loacker
78,17 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker Lody cytrynowe w rożku chrupiące wafelki z kremem cytrynowym 150g
Loacker Lody cytrynowe w rożku chrupiące wafelki z kremem cytrynowym 150g
115,53 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Loacker Wafelki mleczne 175 g
Loacker Wafelki mleczne 175 g
56,04 zł/1kg
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker Classic Double Choc wafle kakaowe z kremem czekoladowym 135g
Loacker Classic Double Choc wafle kakaowe z kremem czekoladowym 135g
107,85 zł/1kg
14,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
47,78 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker Peanut Butter, Kruchy wafel, Masło orzechowe, 175 g, Pomarańczowy, 175 g, 1 szt.
Loacker Peanut Butter, Kruchy wafel, Masło orzechowe, 175 g, Pomarańczowy, 175 g, 1 szt.
62,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker 101101, Kruchy wafel, Orzech laskowy, 175 g, Czerwony, 175 g, 1 szt.
Loacker 101101, Kruchy wafel, Orzech laskowy, 175 g, Czerwony, 175 g, 1 szt.
71,37 zł/1kg
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker Classic Vanilla, Kruchy wafel, Wanilina, 175 g, Niebieski, 175 g, 1 szt.
Loacker Classic Vanilla, Kruchy wafel, Wanilina, 175 g, Niebieski, 175 g, 1 szt.
74,23 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
62,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,99 zł
-16%
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Loacker GRAN PASTICCERIA wafle z kremem orzechowym 100 G
Loacker GRAN PASTICCERIA wafle z kremem orzechowym 100 G
144,00 zł/1kg
18,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lindt Nut Deluxe Whole Hazelnut Milk Bar 35g
Lindt Nut Deluxe Whole Hazelnut Milk Bar 35g
273,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero | 24x Kinder Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24x Kinder Creamy, Milky & Crunchy
4 894,74 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
93,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Lindt Excellence Extra Creamy Milk 100g
Baton czekoladowy Lindt Excellence Extra Creamy Milk 100g
106,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wafle Manner Mignon z kremem z orzechów laskowych i polewą czekoladową 400g
Wafle Manner Mignon z kremem z orzechów laskowych i polewą czekoladową 400g
123,40 zł/1kg
49,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla kinder Kartki Rodzina 10x2 indywidualnie pakowane wafelki specjalne 256g
kinder Kartki Rodzina 10x2 indywidualnie pakowane wafelki specjalne 256g
110,55 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
28,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Florentine - 2 sztuki 80g
Florentine - 2 sztuki 80g
223,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Lindt 3046920029759, Czekolada czarna, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
Lindt 3046920029759, Czekolada czarna, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
235,00 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka Gratulacje
Milka Gratulacje
246,45 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
27,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder Mini Friends mleczna czekolada z kremem 122g
kinder Mini Friends mleczna czekolada z kremem 122g
218,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Vivani 285913, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 2521 kJ, 607 kcal, 45,2 g
Vivani 285913, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 2521 kJ, 607 kcal, 45,2 g
116,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Eszet pełnomleczne plastry orzechowe z posiekanymi orzeszkami ziemnymi 75g
Eszet pełnomleczne plastry orzechowe z posiekanymi orzeszkami ziemnymi 75g
124,80 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MILKY WAY Riegel 623253 43g 28St
MILKY WAY Riegel 623253 43g 28St
134,68 zł/1kg
180,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Milka Mmmax Schoko & Keks, Czekolada mleczna, 300 g, Czekolada, Mleko, 2327 kJ, 558 kcal, 34 g
Milka Mmmax Schoko & Keks, Czekolada mleczna, 300 g, Czekolada, Mleko, 2327 kJ, 558 kcal, 34 g
85,33 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Klene – Duże pieniądze – 8 x 210 g
Klene – Duże pieniądze – 8 x 210 g
1 037,86 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
217,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Celebrations - Chocolate Celebration Flip Box 272gr | Box A 272 gram | 10 sztuk
Celebrations - Chocolate Celebration Flip Box 272gr | Box A 272 gram | 10 sztuk
140,69 zł/1kg
393,93 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport White Whole Hazelnut z całymi orzechami laskowymi i chipsami 100g
Ritter Sport White Whole Hazelnut z całymi orzechami laskowymi i chipsami 100g
160,50 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lusogourmet Dubai Style Chocolate 200g (Türkei)
Lusogourmet Dubai Style Chocolate 200g (Türkei)
235,45 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
47,09 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
269,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg