4,6



Na podstawie 7 opinii
Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,94 zł
85,25 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Octy owocowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ocet jabłkowy beczkowany 250 ml - Due Vittorie71,88 zł/1l
19,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wiberg AcetoPlus Raspberry rafinowany preparat owocowy z octem 500ml175,32 zł/1l
87,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Didden sos malinowy pikantny i orzeźwiający 240ml opakowanie 6 sztuk82,57 zł/1l
118,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne ocet winno-korzenny z 5% kwasowością 750ml14,11 zł/1l
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet ziołowy Hengstenberg w praktycznej butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet jabłkowy Hengstenberg wegański w butelce PET, o łagodnym, owocowym smaku, 750 ml
17,15 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Esencja octowa Hengstenberg naturalnie fermentowana 20% kwasowości 2000 ml
15,53 zł/1l
31,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinowy świeży owocowy delikatny w butelce 500ml
39,22 zł/1l
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet jabłkowy naturalnie mętny - 250ml
71,60 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

OCET JABŁKOWY 5 % NIEFILTROWANY500 ml - ALCE NERO
40,20 zł/1l
20,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Öz Nature | Ocet z głogu (Alic) 500ml
110,94 zł/1l
55,47 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Hensel ocet jabłkowy z acerolą, 750 ml
20,47 zł/1l
15,35 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

OCET JABŁKOWY 5 % NIEFILTROWANY DEMETER750 ml - BEUTELSBACHER
28,15 zł/1l
21,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ocet jabłkowy naturalnie mętny 0,75l
14,21 zł/1l
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Vinberg Verjus, delikatny i owocowy, 500 ml
178,36 zł/1l
89,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Öz Nature | Syrop z granatów 350g
158,49 zł/1l
59,77 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,47 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Ocet jabłkowy Kühne
47,84 zł/1l
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MUTTI Ocet pomidorowy 6% 500ml
36,38 zł/1l
18,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ocet ziołowy Hengstenberg Altmeister w butelce PET 750 ml
Marka octów Altmeister to uniwersalne i aromatyczne octy, które cieszą się popularnością od pokoleń. Aromat ziół i przypraw łączy się z wyselekcjonowanymi winami i najlepszymi składnikami. W ten sposób powstaje wyjątkowy ocet ziołowy Altmeister. Ten przyprawiony, ziołowy i solony ocet ziołowy Altmeister idealnie nadaje się do szybkiego przyrządzania klasycznych sałatek. Ocet ziołowy Altmeister doskonale sprawdza się również do marynowania ogórków i warzyw w sosie słodko-kwaśnym.
HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109
73728 Esslingen
Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.75 l
- Lista składników
- Ocet z białego wina, naturalny aromat orzechowy z innymi naturalnymi aromatami (zawiera jęczmień), przeciwutleniacz - pirosiarczyn potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 76 kJ (18 kcal) Tłuszcz 0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g Węglowodany 0 g w tym cukier 0 g Białko 0 g Sól 3,7 g
- Firma spożywcza
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGHENGSTENBERG GMBH & CO. KG
- Nazwa handlowa
- Ocet ziołowy
- Producent
- Hengstenberg
- Numer producenta
- 29318
- EAN
- 4008100126152
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.75 l
- Lista składników
- Ocet z białego wina, naturalny aromat orzechowy z innymi naturalnymi aromatami (zawiera jęczmień), przeciwutleniacz - pirosiarczyn potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 76 kJ (18 kcal) Tłuszcz 0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g Węglowodany 0 g w tym cukier 0 g Białko 0 g Sól 3,7 g
- Firma spożywcza
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGHENGSTENBERG GMBH & CO. KG
- Nazwa handlowa
- Ocet ziołowy
- Producent
- Hengstenberg
- Numer producenta
- 29318
- EAN
- 4008100126152
Pasuje również do tego

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
27,62 zł/1kg
27,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mielona kawa arabica wyżynna 500g
88,80 zł/1kg
44,40 zł
Sprzedawca: Zyrafka

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 8000850210422, Oliwa z oliwek, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
88,58 zł/1kg
44,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,15 zł/1kg
55,78 zł
Sprzedawca: somnia24

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

blend-a-dent 8006540314913 blend-a-dent Original Haftcreme 47,0 g
339,06 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Miracoli macaroni sos pomidorowy naturalny i pyszny makaron 360g
49,94 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena Italian classic 500ml
39,34 zł/1l
19,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet ziołowy Hengstenberg w praktycznej butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne kiszone buraki w plastrach 370 ml opakowanie 10 sztuk
229,43 zł/1l
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,44 zł/1l
52,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Thomy Czysty olej rzepakowy naturalnie bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3 750ml
28,35 zł/1l
21,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Schwäbische Frischei Spätzle PGI semolina z pszenicy durum 2500g
39,35 zł/1kg
98,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Biała przyprawa balsamiczna śródziemnomorska Kräuter 250 ml
51,44 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kluski ziemniaczane Pfanni pół na pół klasyczne 12 klusek 400g
28,92 zł/1kg
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinowy świeży owocowy delikatny w butelce 500ml
39,22 zł/1l
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Open Food 8000850210446, Oliwa z oliwek, 500 ml, D, Olej palmowy, 823 kcal, 91 g
88,58 zł/1l
44,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Palmolive, Płyn do mycia naczyń, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
18,09 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hakle 871613 Hakle Toilettenpapier Klassich 3-lagig, 24 Rollen
113,35 zł
Sprzedawca: somnia24

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 1,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
5,41 zł/1l
7,12 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 57% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
57%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 43% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
43%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Korniszony
Ocet Altmeister jest najlepszy. Tylko z tym octem domowe korniszony smakują jak te od mamy.
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
to ulubiony ocet mojej mamy, niestety już niedostępny u nas. będzie zachwycona
doskonały!
Oceniono dnia 12 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy jak zawsze
Szybki i bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 21 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



















Culinaria ocet szampański delikatesowy do ryb i sałatek liściastych 250ml
46,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,80 zł/1l

Didden sos malinowy pikantny i orzeźwiający 240ml opakowanie 6 sztuk
118,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,57 zł/1l

Hengstenberg 219915005 Hengstenberg Altmeister Der Klassiker Essig 10,0 l



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
95,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,56 zł/1l

Wiberg AcetoPlus ocet wiśniowy preparat owocowy butelka 500ml
102,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
204,78 zł/1l

Wiberg AcetoPlus Raspberry rafinowany preparat owocowy z octem 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
87,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
175,32 zł/1l

Wiberg Aceto Plus ocet z czarnego bzu preparat owocowy tarta 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
159,98 zł/1l

Ocet jabłkowy beczkowany 250 ml - Due Vittorie



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
19,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,88 zł/1l

Kotanyi organiczny ocet z granatów słodki cierpki łagodny owocowy 500ml
58,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,64 zł/1l

Kotanyi ekologiczny ocet Zweigelt mocny ocet balsamiczny z czerwonego wina 500ml
51,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,96 zł/1l

Kotanyi ekologiczny ocet jabłkowy balsamiczny żurawinowy owocowy słodko cierpki 500ml
49,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,78 zł/1l

Wiberg AcetoPlus ocet morelowy preparat owocowy butelka 500ml
88,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
176,88 zł/1l

Hengstenberg ocet malinowy świeży owocowy delikatny w butelce 500ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,22 zł/1l

Organiczny ocet z dojrzałych owoców granatu Wiberg 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,44 zł/1l

Esencja octowa Hengstenberg naturalnie fermentowana 20% kwasowości 2000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
31,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,53 zł/1l

Hengstenberg ocet winny czerwony mocny korzenny smak 500ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,58 zł/1l

Ocet winny z czerwonego wina Hengstenberg o mocnym korzennym smaku 2000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
37,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,76 zł/1l

Hengstenberg Ocet orzechowy Nutty Classic Szklana butelka 500ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,22 zł/1l

Ocet ziołowy Hengstenberg w praktycznej butelce 500 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,58 zł/1l

OCET JABŁKOWY 6 % NIEFILTROWANY750 ml - OCTIM
20,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
27,15 zł/1l