STORCK 1.3800.9, Kształt grzyba, 140 g, 1 szt., Karmel, 1,29 g, 1969 kJ

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

41,83 zł

298,79 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – czw. 15 października
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
29,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Słodkie, stojące woreczki Daim
Słodkie, stojące woreczki Daim
345,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Open Food 4002590706757, 75 g, C, 1571 kJ, 370 kcal, 69 g, 0,3 g
Open Food 4002590706757, 75 g, C, 1571 kJ, 370 kcal, 69 g, 0,3 g
147,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
77,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
473,86 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
281,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
68,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
408,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
62,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Werthers Original Soft Eclair extra soft cream toffees 180g
Werthers Original Soft Eclair extra soft cream toffees 180g
61,83 zł/1kg
11,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
407,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
153,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
65,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
197,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
64,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Storck Werther's Original z kremowym nadzieniem 1000 g
Storck Werther's Original z kremowym nadzieniem 1000 g
89,06 zł/1kg
89,06 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sperlari Galatine, 125 g, Mleko, 1 szt., 1673 kJ, 395 kcal, 4 g
Sperlari Galatine, 125 g, Mleko, 1 szt., 1673 kJ, 395 kcal, 4 g
127,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
63,28 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hellma 70000149 Słodycze w kształcie serca
Hellma 70000149 Słodycze w kształcie serca
223,78 zł/1kg
152,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
310,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
242,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kształt:
Kształt grzyba
Waga produktu:
140 g
Test mikrofali:
Nie
Liczba dołączonych produktów:
1 szt.
Smak:
Karmel
Zawartość soli (na 100 g):
1,29 g
Wartość energetyczna (na 100 g):
1969 kJ
Wartość energetyczna (na 100 g):
468 kcal
Zawartość tłuszczu (/100 g):
15,8 g
Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych (w 100g):
10,3 g
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
76,7 g
Zawartość cukru (100 g):
53,4 g
Zawartość białka ( na 100 g):
3,3 g


Zanurz się w słodkim świecie Werther's Original Caramel Popcorn Classic! Ten wyjątkowo chrupiący popcorn jest obficie pokryty wyjątkowym kremowo-karmelowym smakiem Werther's - dla nieodparcie pysznej przekąski.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wieczór filmowy, słodką przerwę czy dzielenie się z przyjaciółmi - klasyczny popcorn karmelowy od Werther's to idealna chrupiąca przekąska na co dzień.

Chrupiący popcorn pokryty prawdziwym oryginalnym karmelem Werther's - nigdy wcześniej nie doświadczyłeś takiego popcornu!

Składniki:
Składniki: Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, OLEJ Z MASŁA, MĄKA PSZENNA (6,7%), SKONDENSOWANE SŁODKIE MLEKO, MASŁO, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator - lecytyny (SOJA), aromat #MOGĄ ZAWIERAĆ TAKŻE CZĘŚCI ORZECHÓW JAŁOWCOWYCH, ALMONU, INNYCH ORZECHÓW I PSZENICY.
Wartości odżywcze na 100 g:
Wartość kaloryczna: 456,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 914,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 16,10 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 10,20 Węglowodany: 72,90 Węglowodany, w tym cukier: 53,20 Białko: 2,90 Sól: 1,30
Popcorn z polewą śmietankowo-karmelową (74%)
Producent: August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 Berlin (D )

Składniki / Ingredients

Składniki: Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, BUTTER PURE FAT, WHEY (6,7%), CONDENSED SWEET WHEY, BUTTER, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat.#MOŻE ZAWIERAĆ TAKŻE CZĘŚCI ORZECHÓW JAŁOWYCH, ALMONDS, INNYCH ORZECHÓW I PSZENICY.#Pomimo największej staranności, mogą być obecne niełuskane ziarna kukurydzy lub ich części.#Prosimy o wyrozumiałość.

Alergeny: Zawiera: Mleko, orzechy, gluten, soję, migdały, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę

Producent: August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 Berlin (D)

Informacja żywieniowa:
Wielkość porcji: 100g
Energia (kcal): 456kcal
Tłuszcz: 16,1g
w tym: - kwasy tłuszczowe nasycone: 10,2g
Węglowodany: 72,9g
w tym: - cukier: 53,2
Białko: 2,9g
Sól: 1,29g




Werthers Original Caramel Popcorn 140g - Popcorn z kremową polewą karmelową (74%) - Producent: AUGUST STORCK KG Waldstraße 27, 13403 Berlin 1 opakowanie Składniki: Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, OLEJ Z MASŁA, KREM (6,7%), SKONDENSOWANA SŁODKA JĘCZMIEŃ, MASŁO, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów, innych orzechów i pszenicy. Pomimo zachowania najwyższej ostrożności mogą być obecne niełuskane ziarna kukurydzy lub ich części. Prosimy o wyrozumiałość - Wartości odżywcze: Energia kj 1969 kj Energia kcal 468 kcal Tłuszcz 15,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10,3 gM Węglowodany 76,7 gM Węglowodany, w tym cukier 53,4 gM Białko 3,3 gM Sól 1,29 gM - Alergeny: MLEKO i produkty pochodne, SOJA i produkty pochodne - Alergeny: MLEKO i produkty pochodne, SOJA i produkty pochodne

Składniki
Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, MASŁO, ŚMIETANA (6,7%), skondensowana SERWATKA, MASŁO, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator lecytyna (SOJA), aromat. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów, innych orzechów i pszenicy.
Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna:456,00 kilokalorii (kcal) / 1914,00 kilodżuli (kJ)
Tłuszcz:16,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:10,20 g
Węglowodany:72,90 g
w tym cukry:53,20 g
Białko:2,90 g
Sól:1,30 g
Informacje dotyczące alergii
Zawiera: mleko i produkty mleczne (w tym laktozę), orzechy i produkty z orzechów, zboża zawierające gluten i produkty zbożowe zawierające gluten, soję i produkty sojowe, migdały i produkty z migdałów, orzechy nerkowca i produkty z orzechów nerkowca, orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych, orzechy pekan i produkty z orzechów pekan, orzechy makadamia i produkty z orzechów makadamia, orzechy brazylijskie i produkty z orzechów brazylijskich, pistacje i produkty z pistacji, orzechy włoskie i produkty z orzechów włoskich, pszenica i produkty pszeniczne (zboża zawierające gluten)


Werthers Original Popcorn Caramel Classic (140g Beutel)

Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje odżywcze na 100genergia 1914/456 kJ/kctłuszcz 16,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 10,2 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 72,9 gw tym cukry 53,2 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 2,9 gsól 1,3 gWitaminy i minerały -
Lista składników
Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, OLEJ Z MASŁA, ŚMIETANA (6,7%), SKONDENSOWANE SŁODKIE MIÓD, MASŁO, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów, innych orzechów i pszenicy. Pomimo najwyższej staranności, mogą być obecne niełuskane ziarna kukurydzy lub ich części. Prosimy o wyrozumiałość
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1969 kj Energia kcal 468 kcal Tłuszcz 15,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10,3 gM Węglowodany 76,7 gM Węglowodany, w tym cukier 53,4 gM Białko 3,3 gM Sól 1,29 gM
Waga
140 g
Firma spożywcza
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Nazwa handlowa
Popcorn z polewą śmietankowo-karmelową (74%)
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
1.3800.9
EAN
4014400925319

Lista składników
Cukier, kukurydza, syrop glukozowy, OLEJ Z MASŁA, ŚMIETANA (6,7%), SKONDENSOWANE SŁODKIE MIÓD, MASŁO, sól, syrop z cukru trzcinowego, olej słonecznikowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów, innych orzechów i pszenicy. Pomimo najwyższej staranności, mogą być obecne niełuskane ziarna kukurydzy lub ich części. Prosimy o wyrozumiałość
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1969 kj Energia kcal 468 kcal Tłuszcz 15,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10,3 gM Węglowodany 76,7 gM Węglowodany, w tym cukier 53,4 gM Białko 3,3 gM Sól 1,29 gM
Waga
140 g
Firma spożywcza
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Nazwa handlowa
Popcorn z polewą śmietankowo-karmelową (74%)
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
1.3800.9
EAN
4014400925319
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
247,68 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
61,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
365,50 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Chio 11701 Chio Toffee Karamell Popcorn 120,0 g
Chio 11701 Chio Toffee Karamell Popcorn 120,0 g
519,50 zł/1kg
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
56,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
100,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Candy Pop Popcorn M&M's minis 149g
Candy Pop Popcorn M&M's minis 149g
14,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,25 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 138542-00 Werther’s® Original SALTED CARAMEL Popcorn 140,0 g
Werther’s® Original 138542-00 Werther’s® Original SALTED CARAMEL Popcorn 140,0 g
298,79 zł/1kg
41,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,22 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
440,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
66,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
465,90 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
72,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
81,21 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
56,85 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
459,80 zł/1kg
68,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
69,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Haribo Balla Stixx Raspberry and Blackberry Veggie Fruit Gum 200g
Haribo Balla Stixx Raspberry and Blackberry Veggie Fruit Gum 200g
299,75 zł/1kg
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
37,12 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 1 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Sper, moja rekomendacja dla innych.
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Złożyłem zamówienie i do tej pory otrzymałem już trzy przesyłki o różnej zawartości.
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
292,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
488,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pop Rocks Strawberry 7g
Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding
Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g
Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg