Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

66,41 zł

474,36 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Open Food 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Red Beetroot, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Starch, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
Open Food 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Red Beetroot, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Starch, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
39,78 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ricola Original Herbs Elderflower bez cukru opakowanie 75g
Ricola Original Herbs Elderflower bez cukru opakowanie 75g
366,13 zł/1kg
27,46 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
366,13 zł/1kg
27,46 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
408,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
281,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
68,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla STORCK 1.3800.9, Kształt grzyba, 140 g, 1 szt., Karmel, 1,29 g, 1969 kJ
STORCK 1.3800.9, Kształt grzyba, 140 g, 1 szt., Karmel, 1,29 g, 1969 kJ
298,79 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
41,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
431,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
66,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
151,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,40 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,20 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
365,41 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
80,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Werthers Original Soft Eclair extra soft cream toffees 180g
Werthers Original Soft Eclair extra soft cream toffees 180g
61,83 zł/1kg
11,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Roshen Cukierki Galaretki Jelly 1 Kg
Roshen Cukierki Galaretki Jelly 1 Kg
24,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
24,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
163,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
70,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
1 408,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Storck Werther's Original z kremowym nadzieniem 1000 g
Storck Werther's Original z kremowym nadzieniem 1000 g
89,06 zł/1kg
89,06 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
82,88 zł/1kg
6,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Extra® 470104 Extra® mints Bonbons 384 Dragees
Extra® 470104 Extra® mints Bonbons 384 Dragees
167,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
112,48 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Krakuski Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144g
Krakuski Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144g
57,94 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Werthers Original Blissful Caramel Bites Crunchy chrupiące słodkie 140g

Wyjątkowy przysmak dla fanów karmelu

Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy zamieniają każdą chwilę przekąski w wyjątkowe doświadczenie. Lekko słony, chrupiący środek, pokryty delikatnym karmelem Werther's, zapewnia idealną równowagę między słodkim i słonym - smakołyk, który zachwyci zarówno nowych, jak i starych fanów karmelu.

Idealne na każdą okazję

  • Idealne jako słodka przekąska między posiłkami lub do dzielenia się z innymi
  • Chrupiące, karmelowe i lekko słone - dla niezrównanych doznań smakowych
  • Praktyczne opakowanie 140 g - idealne w podróży lub w przytulnych chwilach przyjemności

Werther's Original - jakość i tradycja

  • Wyprodukowane z najlepszych składników dla maksymalnej przyjemności
  • Bez sztucznych barwników i konserwantów dla czystego smaku
  • Idealne dla każdego, kto kocha karmel o chrupiącym, słonym smaku

Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy - idealne połączenie chrupkości, słodyczy i soli!

AUGUST STORCK KGWaldstraße 2713403 Berlin

Tutaj znajdziesz dalsze informacje na temat tego produktu dostarczone przez producenta.
Składniki:
Składniki: tłuszcze roślinne (palmowy, shea, słonecznikowy, kokosowy), cukier, SKIMMED MILK POWDER, WHOLE WHEAT FLOUR (9,8%), brązowy cukier, WHOLE WHEAT MALT FLOUR (2,9%), WHEAT STARCH, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY (1,3%), karmelizowany syrop cukrowy, emulgatory lecytyny (SOJA), sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), mielone ORZECHY JAŁOWE, mielone ALMONY, aromat, dekstroza.#MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ ORZESZKI ZIEMNE I INNE ORZECHY.
Wartości odżywcze na 100 g:
Wartość kaloryczna: 526,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 198,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 29,40 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17,30 Węglowodany: 55,70 Węglowodany, w tym cukier: 45,80 Białko: 9,00 Sól: 0,58
Opis handlowy:
Karmelowe słodycze nadziewane pełnoziarnistym chrupkiem pszennym (21%) ze słodem i nutą soli
Informacje dla alergików:
Zawiera: Mleko i produkty mleczne (łącznie z laktozą), orzechy i produkty z orzechów, orzeszki ziemne i produkty z orzeszków ziemnych, inne zboża zawierające gluten lub jego odmiany hybrydowe, soję i produkty z soi, migdały i produkty z migdałów, orzechy nerkowca i produkty z orzechów nerkowca, Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych, orzechy pekan i produkty z orzechów pekan, orzechy Queensland i produkty z orzechów Queensland, orzechy brazylijskie i produkty z orzechów brazylijskich, pistacje i produkty z pistacji, orzechy włoskie i produkty z orzechów włoskich, pszenica i produkty z pszenicy (zboża zawierające gluten)



Odkryj chrupiący smakołyk dzięki nowym Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy! Te chrupiące kulki zaskakują wyjątkowymi doznaniami smakowymi. Chrupiący zbożowy środek, uszlachetniony słodem i nutą soli, pokryty jest delikatnie rozpływającym się kremem karmelowym, który uwodzi niepowtarzalnym smakiem Werther's Original. Słodki przysmak, który oczaruje każdego łakomczucha.

Składniki
tłuszcze roślinne (palmowy, shea, słonecznikowy, kokosowy), cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, MĄKA PSZENNA (9,8%), brązowy cukier, MĄKA PSZENNA (2,9%), SKROBIA PSZENNA, SKROBIA JĘCZMIENNA, SŁÓD JĘCZMIENNYSKROBIA PSZENNA, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY (1,3%), karmelizowany syrop cukrowy, emulgatory lecytyny (SOJA), sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), mielone ORZECHY JAŁOWE, mielone ALMONY, aromat, dekstroza.
Wartości odżywcze na 100 g
Wartość kaloryczna: 2 198,00 kilodżuli (kJ)
Tłuszcz: 29,40 g
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17,30 g
Węglowodany: 55,70 g
Węglowodany, w tym cukier: 45,80 g
Białko: 9,00 g
Sól: 0,58 g
Wartość kaloryczna: 526,00 kilokalorii (kcal)

Ciesz się nieodpartym smakiem Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy - idealnym na każdą słodką chwilę. Przechowuj je z dala od ciepła i wilgoci, aby zachować ich chrupkość!



W środku chrupiące, na zewnątrz delikatne! Dzięki nowym Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy czeka na Ciebie chrupiąca przekąska, jakiej jeszcze nigdy nie próbowałeś. Te pyszne kulki zawierają chrupiące ziarna zbóż, wzbogacone słodem i odrobiną soli. Przysmaki te otacza delikatnie rozpływający się krem karmelowy, który uwodzi prawdziwym smakiem Werther's. To słodka rozkosz, która zachwyci wszystkich łasuchów.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy.
Lista składników
tłuszcze roślinne (palmowy, shea, słonecznikowy, kokosowy), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna pełnoziarnista (9,8%), cukier brązowy, mąka słodowa pełnoziarnista (2,9%), skrobia pszenna, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY (1,3%), karmelizowany syrop cukrowy, emulgatory lecytyny (SOJA), sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), mielone orzechy laskowe, mielone migdały, aromat, dekstroza.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 2198 kJ / 526 kcal Tłuszcz: 29,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17,3 g Węglowodany: 55,7 g w tym cukier: 45,8 g Białko: 9,0 g Sól: 0,58 g
Waga
140 g
Firma spożywcza
August Storck KGWaldstrasse 27, 13403 Berlin
Nazwa handlowa
Karmelowe słodycze wypełnione pełnoziarnistymi chrupkami pszennymi (21%) ze słodem i nutą soli
Producent
Werther’s® Original
Numer producenta
176049
EAN
4014400933642

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy.
Lista składników
tłuszcze roślinne (palmowy, shea, słonecznikowy, kokosowy), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna pełnoziarnista (9,8%), cukier brązowy, mąka słodowa pełnoziarnista (2,9%), skrobia pszenna, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY (1,3%), karmelizowany syrop cukrowy, emulgatory lecytyny (SOJA), sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), mielone orzechy laskowe, mielone migdały, aromat, dekstroza.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 2198 kJ / 526 kcal Tłuszcz: 29,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 17,3 g Węglowodany: 55,7 g w tym cukier: 45,8 g Białko: 9,0 g Sól: 0,58 g
Waga
140 g
Firma spożywcza
August Storck KGWaldstrasse 27, 13403 Berlin
Nazwa handlowa
Karmelowe słodycze wypełnione pełnoziarnistymi chrupkami pszennymi (21%) ze słodem i nutą soli
Producent
Werther’s® Original
Numer producenta
176049
EAN
4014400933642
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
469,00 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
408,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
80,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
379,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
68,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme  Bonbons 225 g
Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
282,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
63,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
365,50 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,18 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
350,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,60 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
76,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
56,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
14,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ph
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pop Rocks Strawberry 7g
Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg