4,7



Na podstawie 3 opinii
Zawartość:
238 ml- 200 ml
- 238 ml
Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Suchy szampon do włosów zwiększający objętość, 238ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,90 zł
156,33 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Szampon do włosów blond i rozjaśnianych, 1000ml344,04 zł/1l
344,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
LIMBA COSMETICS VOLUME SZAMPOO 300 ml266,63 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
TRESemme Silky&Smooth Szampon wygładzający 828ml - Dla włosów pozbawionych puszystości48,30 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Smooth.Again.Wash Szampon wygładzający 1000 ml308,33 zł/1l
308,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tigi Bed Head Dirty Secret Dry Shampoo suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się 300 ml
152,07 zł/1l
45,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Batiste Hydrate Dry Shampoo 200 ml
145,00 zł/1l
29,00 zł
Sprzedawca: VISO

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Szampon, Włosy łamliwe, Ochrona koloru, Wzmacniający, Butelka, 1 szt.
96,00 zł/1l
72,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
200,49 zł/1l
300,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
528,35 zł/1l
528,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tigi Bed Head Resurrection Regenerujący szampon do włosów zniszczonych, 400 ml
142,50 zł/1l
57,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tigi Nawilżający szampon do włosów suchych i zniszczonych, 400ml
132,75 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Szampon do włosów suchych, 100ml
239,80 zł/1l
48,91 zł
-50%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,98 zł
Sprzedawca: TR8

Tigi Bed Head Colour Goddess Oil Infused Shampoo 750 ml
70,80 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Shampoo 750ml
100,32 zł/1l
75,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Bed Head Colour goddess Szampon do włosów farbowanych, 400 ml
153,05 zł/1l
61,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Tigi Bed Head Dumb Blonde Szampon, 750 ml + Odżywka, 750 ml
86,57 zł/1kg
138,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Framesi For-Me 103 Refresh Me – suchy szampon, 150 ml – dodaje objętości
600,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Aussie Oh My Gloss – nawilżający szampon bez siarczanów, 200 ml
200,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tigi Bed Head Resurrection Super Repair Shampoo 750ml
44,37 zł/1l
34,06 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aussie Oh My Gloss Odżywka nawilżająca 200 ml
271,30 zł/1l
54,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suchy szampon Bed Head Oh Bee Hive: nowy wygląd, ta sama fantastyczna zawartość. Silnie oczyszczająca i zwiększająca objętość formuła, która nie tylko została opracowana we współpracy z profesjonalnymi fryzjerami, ale jest również przez nich używana. Rezultaty w salonie fryzjerskim i doświadczenie w domu. Bed Head Oh Bee Hive to fantastyczny suchy szampon dodający objętości! Profesjonalny suchy szampon oczyszcza włosy i pochłania nadmiar olejków, które sprawiają, że włosy wyglądają na tłuste i obciążają je. Odświeża włosy i dodaje im objętości bezpośrednio u nasady. Suchy szampon zapewnia lekkie, matowe wykończenie i jest idealny dla brunetek, ponieważ nie pozostawia białego osadu. Wskazówka: Jeśli używasz suchego szamponu jako alternatywy dla szamponu, chronisz swój kolor, ponieważ rzadziej myjesz włosy wodą. Idealny do wszystkich rodzajów i kolorów włosów. Przed użyciem dobrze wstrząśnij Oh Bee Hive i nanieś na linię włosów krótkimi strumieniami z odległości około 25-30 cm. Wmasuj dłońmi w skórę głowy, a następnie wyszczotkuj. Dzięki formule z hydrofobowo modyfikowaną skrobią kukurydzianą suchy szampon pochłania oleje, które sprawiają, że włosy wyglądają na tłuste i nieładne. Włosy są oczyszczone, odświeżone i zyskują większą objętość. Specjalna technologia współczynnika załamania światła zapewnia wyraźne, równomierne i półprzezroczyste wykończenie. Ten profesjonalny produkt do pielęgnacji włosów zawiera 238 ml i ma cudownie owocowy zapach.
Odkryj nowy suchy szampon Oh Bee Hive od Bed Head!
Na zewnątrz, tylko od wewnątrz Epic.
Dzień 2 (lub 3, nie mówimy) nie musi oznaczać wiotkich i pozbawionych życia włosów. Ten suchy szampon nie obciąża włosów dzięki bardzo drobnemu proszkowi, który pochłania nadmiar oleju i dodaje włosom objętości.
Dla kogo: Idealny do wszystkich rodzajów i kolorów włosów.
Zapach: Pysznie owocowy.
Główne korzyści:
- Oczyszczone i odświeżone włosy.
- Włosy pełne objętości
- Jasne, matowe wykończenie.
Jak stosować suchy szampon Oh Bee Hive, aby oczyścić włosy i dodać im objętości?
Krok 1Dobrze wstrząśnij Oh Bee Hive | Krok 2Podnieś włosy i lekko spryskaj je u nasady w krótkich odstępach 25,4-30,5 cm. | Krok 3Rozprowadź produkt dłońmi na włosach i skórze głowy, a następnie wyszczotkuj. |
Oh Bee Hive to suchy szampon, który doskonale odświeża i absorbuje nadmiar sebum, jednocześnie zapewniając włosom uniesienie u nasady. Daje matowe wykończenie i doskonale nadaje się dla brunetek, ponieważ nie pozostawia białych śladów na włosach. Jego formuła zawiera hydrofobowo modyfikowaną skrobię kukurydzianą, która pochłania nadmiar sebum, oczyszcza i zwiększa objętość włosów.
Zapach: owocowy
Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Suchy szampon 238 ml
Dzięki silnej, oczyszczającej i zwiększającej objętość formule ten suchy szampon jest idealny do opóźniania mycia szamponem. Odświeża włosy i nadaje im natychmiastową objętość. Nie pozostawia białego filmu na włosach. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu włosy wyglądają na mniej tłuste.
Tigi Bed Head Oh Bee Hive! Matte Dry Shampoo 238ml
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 238 ml
- Składniki
- Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Suchy szampon do włosów zwiększający objętość, 238ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 6159084312920615908431292
- Numer producenta
- 300545
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 238 ml
- Składniki
- Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Suchy szampon do włosów zwiększający objętość, 238ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 6159084312920615908431292
- Numer producenta
- 300545
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Szampon, Włosy łamliwe, Ochrona koloru, Wzmacniający, Butelka, 1 szt.
96,00 zł/1l
72,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
233,05 zł/1kg
46,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Vileda 146576, Ścierki, Biały, Tkanina, Mikrofibra, Vileda 100°C Hot Spray Vileda Steam, 167 mm, 23 mm
57,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tigi Bed Head Some Like It Hot Heat Protection Spray spray ochronny do termicznej obróbki włosów 100 ml
493,40 zł/1l
49,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tigi Bed Head Dirty Secret Dry Shampoo suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się 300 ml
152,07 zł/1l
45,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Bed Head Dumb Blonde Szampon, 750 ml + Odżywka, 750 ml
86,57 zł/1kg
138,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tigi Recovery, 750 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy farbowane, Martwe włosy, Naprawa, Świecący
167,89 zł/1l
125,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tigi - Bed Head Volume Small Talk (Energizer) 200 ml 240ml
229,13 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: ISEI

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Heilmetz lusterko do makijażu Φ48cm Okrągłe lusterko do makijażu LED z 3 kolorami światła Lusterko stołowe z przełącznikiem dotykowym Biały
338,99 zł
-59,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heilmetz

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Tigi Bed Head Bigger The Better Volume Foam Shampoo 200 ml
404,35 zł/1l
80,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
528,35 zł/1l
528,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
200,49 zł/1l
300,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
211,12 zł/1l
84,45 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion Intense Repair Szampon intensywnie regenerujący do włosów, 250ml
193,41 zł/1kg
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,30 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
436,10 zł/1l
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cool BLonde Wella Invigo - Blonde Recharge Colour Refr. Shampoo
171,70 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Wella Professionals SP Color Save Shampoo szampon do włosów farbowanych 1000 ml
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Colour Goddess, 750 ml, Szampon, Kobiety, Włosy suche, Butelka
100,45 zł/1l
75,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
131,97 zł/1l
131,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Tigi Urban Antidotes 1 Re-energize, 750 ml, Szampon, Kobiety, Włosy normalne
100,00 zł/1l
75,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To świetny produkt, dzięki któremu nie trzeba tak często myć włosów
Zawartość 0,238 l
Suchy szampon ma bardzo przyjemny zapach i jest łatwy w użyciu
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,238 l
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,238 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l