4,9



Na podstawie 21 opinii
Preparat Przeciw Grzybom I Pleśni 500 Ml Savo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,66 zł
25,32 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jadore Intense – perfumy dla kobiet10,56 zł/1l
527,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
PERFECT ABSOLUTE EDP Vapo 100 ml5 216,00 zł/1l
521,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yodeyma Tayda woda perfumowana 50 ml1 819,80 zł/1l
90,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Więcej informacji o reklamie
Arabiyat Prestige Bedour woda perfumowana spray 100 ml1 422,20 zł/1l
142,22 zł
Sprzedawca: BEBELUC

GYLDA, woda toaletowa, spray, 500 ml
284,04 zł/1l
142,02 zł
Sprzedawca: somnia24

CHICCO_Odplamiacz w sprayu 500ml
26 530,00 zł/1l
26,53 zł
Sprzedawca: VISO

Kavalier, woda perfumowana, dla mężczyzn, 100 ml
1 157,40 zł/1l
115,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Peregrina ekstrakt perfumy spray 100ml
10 898,00 zł/1l
1 089,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Nusuk Johra czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 364,60 zł/1l
136,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hamidi Gulnar Olejek perfumowany unisex 20 ml
2 655,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TO JEST ON! ETUCHE 2 sztuki
196 704,99 zł/1l
393,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Naseem Burhan EDT U 30 ml
947,33 zł/1l
28,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

79 Women woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Esprit Pure – woda perfumowana dla kobiet, 20 ml
3 065,50 zł/1l
61,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

96 Women woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Dolce Magnolia – woda perfumowana
6 120,00 zł/1l
324,33 zł
-18,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
306,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

La Perla Peony Blossom woda toaletowa spray 30ml
4 741,67 zł/1l
142,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Benecos, olejek do ciała z wyciągiem z nagietka, 100 ml (2 sztuki)
87,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Lolita Lempicka Edp Spray 100 Ml Zestawy
2 752,00 zł/1l
275,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Savo spray przeciw pleśni i grzybom 500ml
Savo spray to płyn przeciw pleśni i grzybom, doskonały sposób na szybkie i skuteczne pozbycie się czarnych nalotów pleśni oraz grzybów z każdej powierzchni.
Świetnie sprawdzi się w słabo wentylowanych pomieszczeniach oraz tych o podwyższonej wilgotności powietrza, jakimi są: łazienka, kuchnia oraz pralnia. Preparat o wysokich właściwościach bakteriobójczych, doskonale odświeża wszelkie powierzchnia, natychmiast rozwiązując zaistniały problem. Zapewnij pomieszczeniom olśniewającą czystość.
Cechy produktu:
- Likwiduje pleśń, glony i grzyby
- Łatwy w stosowaniu
- Zaletą produktu jest szybkie działanie
- Działa na prawie wszystkich powierzchniach
- Preparat jest skuteczny przeciw mikroskopijnym włóknistym grzybom i glonom
Można go stosować na różnego rodzaju powierzchniach, m.in. na:
- ścianach, kafelkach
- ceramice, fugach
- tynku, kamieniu
- emalii
- plastiku akrylu
- silikonie, gumie
- nierdzewnej stali
Sposób użycia:
Spryskaj zabrudzoną powierzchnię z odległości 3-5cm, pozostawiając na niej preparat na 15-20 minut. Po minionym czasie, dane miejsce zmyj wodą lub pozostaw do całkowitego wyschnięcia.Nie należy przed spryskaniem powierzchni skrobać lub zmywać ślady pleśni lub grzybów, gdyż może dojść do rozprzestrzenienia niebezpiecznych zarodników.
Produkt ma działanie wybielające, nie stosować na anodyzowanym aluminium i linoleum. W przypadku wątpliwości lub nowych, nietypowych kolorach, malowanych powierzchniach, marmurze, winylu, galwanizowanym lub chromowanym metalu (niskiej jakości lub zniszczonym) i zniszczonych powierzchniach sprawdzić produkt najpierw w mało widocznym miejscu.
Pojemność: 500ml
Preparat do natychmiastowej likwidacji pleśni i grzybów, bez skrobania wybiela, bez malowania do ścian i łazienek, czarnych nalotów na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp.
Gotowy do użycia, wygodna aplikacja, stosowany jest do likwidacji pleśni, czarnych osadów na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp.
Nie czekaj, zamów już dziś! teraz Savo Spray i pozbądź się pleśni raz na zawsze!
SAVO SPRAY PRZECIW PLEŚNI 500ML
Bardzo skuteczny środek dezynfekcyjny do likwidacji pleśni, glonów i grzybów.
Odpowiedni do zastosowania na drewno, tynki i malowanie ścian zewnętrznych i wnętrz.
Środek ma działanie natychmiastowe.
Stosowany jest do likwidacji pleśni na ścianach, czarnych nalotów (pleśni) w szczelinach, fugach między kafelkami, w łazienkach, koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp.
Preparat jest skuteczny przeciw mikroskopijnym włóknistym grzybom, algom i mchom, ma wysokie właściwości bakteriobójcze.
Znajdzie wykorzystanie w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością i skłonnością do powstawania pleśni, w łazienkach, pralniach, łaźniach, saunach, basenach, w higienie komunalnej, magazynach żywności itp.
Pojemność: 500ml
Nadaje się do tynku, muru, kamienia, marmuru, granitu, naturalnego drewna, ceramiki, płytek, ceramiki szklanej, emalii, szkła, plastiku, laminatu, akrylu, winylu, silikonu, gumy, teflonu, stali nierdzewnej, powierzchni chromowanych.
Nr 1 na rynku*
Eliminuje pleśń już po pierwszym użyciu
Skuteczna formuła
Płynny środek dezynfekujący w sprayu
Dezynfekuje i pięknie wybiela powierzchnię
SAVO na pleśń
* Numer 1 na rynku czeskim pod względem liczby sprzedanych sztuk środków do usuwania pleśni według danych AC Nielsen za okres od marca 2015 r. do marca 2016 r.
Spray czyszczący Savo przeciw pleśni to wysoce skuteczny i sprawdzony środek dezynfekujący w sprayu, który usuwa wszystkie rodzaje pleśni i grzybów. Dzięki dyszy rozpylającej jest łatwy do zastosowania nawet w trudno ch miejscach, a efekt jest widoczny natychmiast po aplikacji. Doskonale usuwa pleśń z fug w ramach okiennych, kafelkach, płytkach ściennych i szafkach kuchennych. Nadaje się do różnych powierzchni: ceramiki, płytek i fug, tynku, muru, kamienia, emalii, tworzyw sztucznych, powierzchni akrylowych, silikonu, gumy, stali nierdzewnej.
Skoncentrowany płynny środek grzybobójczy na bazie aktywnego chloru do stosowania na powierzchniach zaatakowanych przez pleśń. Skuteczny na glony, pleśń, porosty i bakterie na ścianach, drewnie i płytkach. Bakteriobójczy, nierozcieńczalny.
środek dezynfekujący skutecznie usuwa bakterie, pleśń i drożdże, dezynfekuje powierzchnię i pięknie ją wybiela, można go stosować na różnych powierzchniach: ściany, ceramika, płytki i fugi, tynk, mur, kamień, emalia, plastik, powierzchnie akrylowe, silikon, guma, stal nierdzewna
Savo antypleśniowy spray czyszczący 500 ml
Savo anti-mould 0,5 l - płyn dezynfekujący, który skutecznie usuwa wszystkie rodzaje pleśni, drożdży, glonów i grzybów w każdym domu. Dezynfekuje wszystkie powierzchnie i pozostawia je pięknie wybielone. Nadaje się do różnych powierzchni, takich jak fugi, mur, tynk, płytki, ściany, ceramika, tworzywa sztuczne, silikon i powierzchnie ze stali nierdzewnej.
Savo anti-mould 0,5 l - skuteczny środek dezynfekujący, który skutecznie usuwa pleśń, drożdże, glony i grzyby. Idealny do dezynfekcji i wybielania różnych powierzchni, takich jak fugi, mur, płytki i ceramika. Utrzymuje dom w czystości i higienie.
- Wymiary
- 500 ml
- Waga
- 0.52 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- W składzie tego produktu znajdziesz: octan metylu, chlorek alkilbenzylowy, kwaski organiczne, alkohol etylowy, chloropikryna, woda utleniona, związki powierzchniowo czynne, kwasy organiczne, substancje zapachowe, barwniki spożywcze, substancje konserwujące, środki powierzchniowo czynne.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8594005390225
- Numer producenta
- GSHB_unimet_8594005390225
- Wymiary
- 500 ml
- Waga
- 0.52 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- W składzie tego produktu znajdziesz: octan metylu, chlorek alkilbenzylowy, kwaski organiczne, alkohol etylowy, chloropikryna, woda utleniona, związki powierzchniowo czynne, kwasy organiczne, substancje zapachowe, barwniki spożywcze, substancje konserwujące, środki powierzchniowo czynne.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8594005390225
- Numer producenta
- GSHB_unimet_8594005390225
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Savo, Preparat do usuwania pleśni, 500 ml
41,18 zł/1kg
22,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
82,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Materac dwustronny
284,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Stolik boczny VASAGLE, na kółkach, w kształcie litery C, mobilny stolik kawowy, vintage brązowy
113,06 zł
Sprzedawca: Houseland

KONSIMO VICTO Nowoczesny kombinowany serwis obiadowy 6 osób (24 elementy) beżowy mat
399,00 zł
Sprzedawca: Konsimo

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Fisher-Price 62018, Kosz rowerowy, Czarny, 25 kg
202,98 zł
Sprzedawca: Green_Country

Cichy Osuszacz Climative DH-035 Luxe UV 1200ml UV + LED Cichy Wydajny Biały Pochłaniacz Wilgoci do Domu Higrometr Termometr Dezynfekuje Powietrze
199,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Wentsystem

Zgrzewarka próżniowa do jedzenia – pakowanie, oszczędność, świeżość, smak
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Paradiso Toys zestaw muszli do piaskownicy niebieski
115,52 zł
Sprzedawca: Eoshop

Lionelo Sven Plus 2w1 kojec dla dziecka do 15 kg mata do przewijania przewiewne ścianki boczne z bocznym wejściem - szary
501,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

EDIBAZZAR | Duża skórzana torebka damska na ramię, pojemna, w formacie A4
90,99 zł
Sprzedawca: EDIBAZZAR

Akumulatorowy klucz udarowy PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V "PPDSSA 20-Li A1", bez akumulatora i ładowarki
556,99 zł
-43,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
513,81 zł
Sprzedawca: Axshop

Namiot dziecięcy Teepee biało-szary 160x120x120cm
276,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Kärcher WD 3 V-15/4/20, 1000 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 15 l, Czarny, Żółty
440,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mjmjaroszynscy_pl

Hulajnoga dziecięca 24622, z kołami XXL, nóżką, hamulcem ciernym tylnego koła, niebieska
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Bioderma Sensibio Żel oczyszczający, 500 ml
17,86 zł/100ml
89,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
14,59 zł/1l
72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plecak podróżny Delgeo dla mężczyzn i kobiet, duży plecak na bagaż podręczny, rozszerzana torba na bagaż podręczny, 17-calowy plecak na laptopa do podróży, beżowy
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Urządzenie do usuwania woskowiny z uszu, czyścik do uszu - EARSIO
47,45 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry efekt
Pachnie intensywnie, ale działa bardzo dobrze, skuteczny przeciw pleśni. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Dostawa była bardzo szybka. Bardzo dobrze zapakowane.
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Naprawdę świetny produkt, jestem bardzo zadowolony !!!
Oceniono dnia 21 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Savo
Wszystko jest w porządku. Dziękuję
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 919,33 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Zestawy Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
564,70 zł
Sprzedawca: pttonline
5 647,00 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Moschino Cheap & Chic I Love Love Giftset Edt Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 003,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 062,00 zł/1l

Paco Rabanne Invictus Platinum woda perfumowana 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
372,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 459,40 zł/1l