4,6



Na podstawie 32 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Vivienne Sabo - Tusz do rzęs Artistic Volume Cabaret Premiere, 06 Grün
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
399,99 zł
44 443,34 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Tusze do rzęs i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.






4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(96)Liczba wystawionych ocen: 96




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Więcej informacji o reklamie
Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs59 763,33 zł/1l
179,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tusz do rzęs Dior Diorshow Iconic Overcurl Volume Mascara17 755,00 zł/1l
213,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume26 697,14 zł/1l
186,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tusz do rzęs Mary Kay Lash Intensity 9 g11 662,00 zł/1l
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Vivienne Sabo - Tusz do rzęs Artistic Volume Cabaret Premiere - czarny
44 443,34 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szampon do włosów w odcieniu niebieskim, 18 ml
10 771,14 zł/1kg
376,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vivienne Sabo - Wodoodporny tusz do rzęs zwiększający objętość Cabaret Premiere, kolor: czarny
44 443,34 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vivienne Sabo - Wodoodporny tusz do rzęs Cabaret Latex
37 554,45 zł/1l
337,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

IDC Institute Magic Studio Curling Diamond tusz do rzęs 15ml
11 124,00 zł/1l
55,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Eveline Cosmetics Variete Wydłużający tusz do rzęs Black, 10 ml
2 474,00 zł/1l
24,74 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Extension Volume – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja
2 474,00 zł/1l
24,74 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wzrost rzęs, 3ml
62 246,67 zł/1l
186,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

NUTRALASH maskara - 5 ml
18 240,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash

Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara (Very Black) 7,2 ml
4 958,33 zł/1l
35,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Tusz do rzęs Hair 16 ml 26 mahagoni
3 404,37 zł/1l
54,47 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Maybelline The Falsies Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs Black, 10ml
9 461,00 zł/1kg
94,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Eveline Cosmetics Big Volume – tusz do rzęs, długotrwały efekt, wodoodporność
3 798,89 zł/1l
34,19 zł
Sprzedawca: MANADA

L'Oreal Paris, Paradise Extatic, Waterproof, Volumizing, Mascara, Black, 6.4 ml
9 100,00 zł/1l
54,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wibo Romantic Lashes Mascara Tusz do rzes, 8g
3 013,00 zł/1kg
30,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dior Diorshow Ironic Overcurl Volume & Corl tusz do rzęs 2x6g
27 090,83 zł/1kg
325,09 zł
Sprzedawca: BeautyShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tusz do rzęs Artistic Volume tworzy uwodzicielski i nieodparty wygląd oczu z efektem wow! Genialna konsystencja nadaje rzęsom intensywną objętość aż po same końce, bez sklejania. Dzięki elastycznej szczoteczce poszczególne włoski rzęs są precyzyjnie rozdzielone i równomiernie pokryte tuszem. Stosowanie: Przyłóż szczoteczkę do linii rzęs i pociągnij w górę lekkimi zygzakowatymi ruchami.
- Kolor
- Zielony
- Waga
- 25.5 g
- Zawartość
- 9 ml
- Składniki
- Izododekan, woda (Aqua), dimetikon, krosspolimer dimetikon/winylodimetikon, polimetakrylan metylu, dimetikon cetylowy PEG/PPG-10/1, disteardimonium hectorite, talk, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Aluminum Hydroxide, Tropolone, CI 77891 , CI 77492, CI 77491, CI 77499
- Producent
- EAN
- 3700971355440
- Numer producenta
- VG00110106
- Kolor
- Zielony
- Waga
- 25.5 g
- Zawartość
- 9 ml
- Składniki
- Izododekan, woda (Aqua), dimetikon, krosspolimer dimetikon/winylodimetikon, polimetakrylan metylu, dimetikon cetylowy PEG/PPG-10/1, disteardimonium hectorite, talk, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Aluminum Hydroxide, Tropolone, CI 77891 , CI 77492, CI 77491, CI 77499
- Producent
- EAN
- 3700971355440
- Numer producenta
- VG00110106
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341Rabat 4% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(96)Liczba wystawionych ocen: 96




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
Rabat 2% od 3 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 4% od 2 szt.





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4


Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 763,33 zł/1l
179,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revitalash - RevitaLash Advanced Conditioner - Odżywka zwiększająca gęstość i wzrost rzęs z algami 3ml
88 000,00 zł/1l
352,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Clarins Wonder Perfect tusz do rzęs 4D (01 Perfect Black) 8 ml
9 518,75 zł/1l
115,88 zł
-39,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wzrost rzęs, 3ml
62 246,67 zł/1l
186,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Tusz do rzęs La Roche-Posay Toleriane Make-Up Mascara Multi-Dimensions Noir
12 393,06 zł/1l
89,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Heimish Dailism Smudge Stop Mascara Volume New 8 g - Maskara zwiększająca objętość
4 862,50 zł/1l
44,90 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Max Factor Lash Revival, Czarny, Black, Wzmacniający, Zwiększanie objętości, 11 ml
2 990,91 zł/1l
32,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Clinique Lash Power Mascara Long-Wearing Formula, Czarny, Black onyx, Wydłużanie, Kobiety, 24 h, Paraben
9 486,00 zł/1l
94,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wibo Growing Lashes Stimulator Pogrubiająco-wydłużający tusz Black, 8g
4 970,00 zł/1kg
49,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml
15 900,50 zł/1kg
318,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Waterproof wodoodporna mascara wydłużająca i pogrubiająca rzęsy 01 Charcoal Black 6,9 ml
8 962,00 zł/1kg
179,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 5N - Light braun Natur - 90ml
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Maybelline, The Classic Volum Express, Extra Volume, Mascara, Black, 10 ml
5 994,00 zł/1l
59,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

L'Oreal Paris Telescopic Classic Gold Wydłużający tusz do rzęs 01 Noir 8ml
5 736,25 zł/1l
45,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Marion Szampon koloryzujący 57 Ciemna Wiśnia, 40 ml
72,86 zł/1kg
5,77 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Paese, Maskara zwiększająca objętość Black, 10,5 ml
5 657,00 zł/1l
56,57 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Naj-Oleari Click On Me, Black, wydłużający, nadający objętość, 12 ml, dla kobiet, AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM,...
9 679,17 zł/1l
116,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Korres Volcanic Minerals Pogrubiający tusz do rzęs 01 Black, 8ml
6 116,36 zł/1l
69,63 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,28 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

milk_shake Smoothies Półtrwały kolor 100 ml 6 / 6N - CIEMNY BLOND
263,90 zł/1l
27,09 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wodoodporny tusz do rzęs 4D zwiększający objętość, czarny, 24 ml
1 625,00 zł/1l
45,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Tusz do rzęs med volume, 1 sztyft
2 823,67 zł/1kg
90,97 zł
-6,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,71 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

ARTDECO All In One, Brązowy, Brown, Wydłużanie, Kręcone, Zwiększanie objętości, Odżywiający, Elastyczność, 10 ml, AQUA (WATER), COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), STEARIC ACID, PVP,..., 1 szt.
4 347,00 zł/1l
43,47 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Mascara, Extra Black, 9 ml
6 256,67 zł/1l
56,31 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tusz do rzęs Mary Kay Lash Intensity 9 g
11 662,00 zł/1l
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Benefit - They're Real! Magnet Mascara Duo 9 g
22 098,00 zł/1kg
220,98 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Celia Tusz pogrubiająco-wydłużający do uzupełnienia Czarny, 5g
6,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge, Czarny, Black, Kolorujący, Wydłużanie, 6 ml, Kobiety, 15 h
21 196,67 zł/1l
127,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Maskara do rzęs z efektem objętości Maybelline Green Edition Black (9,5 ml)
1 076,25 zł/1kg
25,83 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Montibello Decode Volume Roots Up pianka do włosów nadająca objętość 300ml
146,63 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
9%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Nie chciałam w to wierzyć, ale ten tusz do rzęs jest na wagę złota. Kiedyś zamówiłam jedną z D......s i zapłaciłam za nią 39,90€! Nigdy więcej, dla mnie teraz tylko ten wchodzi w grę za tę doskonałą cenę! Dziękuję Kaufland...
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rekomendacja
Bardzo zadowolony. Rekomendacja
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Bardzo zadowolony. Polecam
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Vivienne Sabo
Bardzo dobry
Oceniono dnia 31 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny, jasny kolor
Brak reakcji alergicznej, bardzo ładny jasny kolor.
Oceniono dnia 13 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy tusz do rzęs
Wszystko jest super, najlepszy tusz do rzęs, którego używam od lat! Dziękuję.
Oceniono dnia 4 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ocena produktu i dostawy
Produkt zgodny z zamówieniem! Szybka dostawa! Z przyjemnością ponownie!
Oceniono dnia 5 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tusz do rzęs Vivienne Sabo
Idealny!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eveline Cosmetics Wonder Show – tusz do rzęs, długotrwały efekt, krycie – Karton 30 szt.
1 499,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
7 141,10 zł/1l

Eveline Cosmetics Volume Celebrities – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja, pielęgnacja – Karton 48 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 079,40 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
2 810,94 zł/1l

Eveline Cosmetics Celebrity – tusz do rzęs, długotrwały efekt, precyzyjna aplikacja – Karton 30 szt.
899,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
4 283,95 zł/1l

Eveline Cosmetics Revelashes – tusz do rzęs, długotrwały efekt – Karton 30 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
890,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
2 968,77 zł/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
268,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
268,99 zł/1kg

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341
179,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
59 763,33 zł/1l

Eveline Cosmetics Extension Volume – tusz do rzęs – Karton 24 szt.
449,70 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
1 873,75 zł/1l

LiLash Purified Eyelash Serum 2 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
446 169,98 zł/1l

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
318,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 900,50 zł/1kg

Tusz do rzęs Mary Kay Lash Intensity 9 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 662,00 zł/1l

Collistar Mascara Volume Unico, Czarny, Intense Black, Zagęszczający, Zwiększanie objętości, 13 ml, Kobiety, 1 szt.
198,15 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 242,31 zł/1l

Tusz do rzęs Mary Kay Lash Love Fanorama, czarny
112,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
22 424,00 zł/1l

Mary Kay Great Heights Waterproof Mascara - CZARNY
103,11 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - wodoodporny tusz nadający rzęsom objętość



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
231,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
38 520,00 zł/1l

Tusz do rzęs Dior Diorshow Iconic Overcurl Volume Mascara
213,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 755,00 zł/1l

Tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
186,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
26 697,14 zł/1l

Orphica Creative Up Mascara Tusz do rzęs, 7.5ml
188,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
26 952,86 zł/1l

Estee Lauder, Sumptuous Extreme, Waterproof, Volumizing, Mascara, Black, 8 ml
174,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 815,00 zł/1l

Kalendarz adwentowy z kosmetykami, 39 kolorów, wielofunkcyjny zestaw prezentowy, kosmetyczka zawierająca: cienie do powiek, szminki, róż do policzków, tusz do rzęs
546,87 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
628,59 zł/1kg

Zestaw prezentowy kosmetyków do makijażu, 57 kolorów, do twarzy, oczu i ust, zawierający cienie do powiek, szminkę, róż, tusz do rzęs i pędzle
358,87 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
618,74 zł/1kg