5,0



Na podstawie 2 opinii
Ryor Skin Care Comedone Gel Emollient 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,60 zł-8%
22,24 zł / 100ml
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum1 952,60 zł/100ml
585,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Novexpert Clear Skin Foaming Gel 150 g1 075,00 zł/1kg
161,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
ENDOCARE RADIANCE C FERULIC Serum 30 ml1 009,83 zł/100ml
302,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Serum do ciała z kwasem salicylowym 0,5%70,42 zł/100ml
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Ryor krem z wodorostów z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi 50ml
102,96 zł/100ml
51,48 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Apis - Lifting Peptide - Żel do ultradźwięków liftingująco-napinający z peptydem SNAP-8 200ml
21,50 zł/100ml
48,40 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Krem regenerujący SKIN EMULSION 50 ml
156,48 zł/100ml
78,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Farmona skin genic genoaktywny krem odmładzający 150 ml
43,12 zł/100ml
64,68 zł
Sprzedawca: Premium-Beauty

The Ordinary Retinal 0,2% emulsja
146,16 zł
-27,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Murad Invisiscar Resurfacing Treatment
1 097,80 zł/100ml
164,67 zł
Sprzedawca: MANADA

COSRX The Hyaluronsä ure 3 20 ml
515,55 zł/100ml
103,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Medisco Peelieve Cica Cream
222,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Vitalizing Cream Rich
388,00 zł/100ml
194,00 zł
Sprzedawca: VISO

Isdin Fotoprotector Gel Cream Wet Skin Lsf 50 100 ml
53,00 zł/100ml
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

MEDIPEEL Cytotoksyczna emulsja Dermajour
78,41 zł/100ml
117,62 zł
Sprzedawca: somnia24

A-Derma Dermalibour+ Cica, Krem regenerujący, 100 ml
84,64 zł/100ml
84,64 zł
Sprzedawca: VISO

Synchroline Terproline Cream 50 ml
10 847,00 zł/100ml
108,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Postquam Ceramid-Nachtcreme 50 Ml
302,32 zł/100ml
151,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

Coxir Ultra Hyaluronic Emulsion 100 ml
156,71 zł/100ml
156,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Isntree C-Niacin Toning Ampoule
113,30 zł/100ml
56,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ryor Skin Care Comedone Gel z wyciągiem z aloesu i skrzypu polnego skutecznie zmiękcza i wygładza skórę po zastosowaniu, aby rozpuścić korki łojowe. Właściwości: szczególnie dla skóry tłustej, problematycznej i mieszanej odpowiedni również dla skóry, która nie toleruje bezpośredniego nacisku zmiękcza skórę i ułatwia oczyszczanie porów rozpuszcza czopy łojowe nie podrażnia skóry Składniki aktywne: wyciąg z aloesu i skrzypu - zmiękcza i koi skórę Stosowanie: nanieść równomiernie na skórę i przykryć folią, aby zintensyfikować efekt. Czas stosowania jest indywidualny - w zależności od stanu skóry, ale maksymalnie przez 15 minut.
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Ryor
- EAN
- 8594007970074
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Ryor
- EAN
- 8594007970074
Pasuje również do tego

Ryor Aknestop Tonik ziołowy do skóry z problemami 200ml
28,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Przenośny Fotel Kosmetyczny, , 185 X 78 X 76 Cm, Biały Lumarko!
805,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Bielenda Professional Kontakt-żel do zabiegów z ultradźwiękami, 500g
41,65 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ryor Intensive Care Rozjaśniający krem pod oczy z peptydami 30ml
174,30 zł/100ml
57,41 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ryor Aknestop krem z fitosfingozyną i irysem 50ml
72,22 zł/100ml
36,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ryor Kaolin Mask 250ml
43,17 zł/100ml
107,92 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Ryor krem z wodorostów z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi 50ml
102,96 zł/100ml
51,48 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ryor Professional Skincare 1st żel oczyszczający pod żelazko galwaniczne 50ml
229,50 zł/100ml
122,21 zł
-7,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ryor Trio Active Cream SPF 30 50ml
97,68 zł/100ml
53,80 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,84 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Apis - Lifting Peptide - Żel do ultradźwięków liftingująco-napinający z peptydem SNAP-8 200ml
21,50 zł/100ml
48,40 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Ryor Decorative Care Illuminating Make-up 8in1 Medium 30ml
1 939,00 zł/1l
58,17 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Ryor Aknestop pianka oczyszczająca z wodorostami do skóry tłustej 150ml
240,73 zł/1l
36,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ryor Intensive Care Intensywnie nawilżająca maska z kwasem hialuronowym 100ml
56,79 zł/100ml
56,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ryor Body Form Efeu Anti-Cellulite-Gel 200ml
18,42 zł/100ml
36,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ultradźwiękowe urządzenie do peelingu Peeling do twarzy Peeling do skóry Oczyszczanie Nawilżanie Lifting Różne rodzaje skóry USB Akumulator Czyszczenie porów Retoo
17,89 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
33,67 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

GESS Exotic - Ultradźwiękowy peeling do twarzy 7w1: Profesjonalny peeling pielęgnacyjny w domu
287,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Stół do masażu Mucola 3-strefowa ławka do masażu składany stół kosmetyczny stół do masażu mobilny stół do terapii aluminiowa rama - beżowy
588,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Designerskich krzeseł do jadalni z aksamitną, beżową tapicerką | Wohnling
649,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Ryor Lipored Ultra Emulsja redukująca tłuszcz i cellulit 200ml
55,93 zł/100ml
111,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO

La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
255,00 zł/1kg
58,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Ryor Argan Oil Serum rewitalizujące z kwasem hialuronowym i olejem arganowym
218,98 zł/100ml
109,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super peeling.
Peeling jest bardzo dobry. Produkt robi to, co obiecuje
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml