5,0



Na podstawie 1 opinii
mydło ejove z ekstraktem ze śluzu ślimaka 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,00 zł
112,00 zł / 1kg
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
ASANTEE Mydło Tamaryndowiec Kurkuma Miód 125g480,48 zł/1kg
60,06 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

Więcej informacji o reklamie
SAGROTAN® 3025760 Wkład z aloesem85,72 zł/1l
21,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Blücher-Schering mydło siarkowe w kostce, 100 g236,10 zł/1kg
23,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Sonett mydło żółciowe w płynie 300 ml
65,00 zł/1l
7,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Sebamed emulsja myjąca w płynie z dozownikiem 200 ml
112,88 zł/1kg
27,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Theiss Mydło lawendowe 100 g
278,75 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Sonett Kernseife 100g
52,90 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło siarkowe
790,00 zł/1l
79,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TotesMeerProdukte

Luksja, remowe mydło kojące rumianek i gliceryna, 90g
15,55 zł/1kg
3,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mydo glicerynowe KRISPA, 150 g
251,33 zł/1l
37,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

NAJEL SAV38NJ/9P, Kosmetyki do pielęgnacji ciała, mydło, zielony kolor, kształt prostokątny, olej laurowy, olej oliwkowy, 185 g
290,86 zł/1kg
53,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Siddhalepa Visaka, ajurwedyjskie mydło, 75 g
258,93 zł/1l
20,88 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

SANYTOL mydło dezynfekujące Purifiant 250ml
68,04 zł/1l
17,01 zł
Sprzedawca: LAVONIO

DR.THEISS Mydło z oliwy z oliwek, 1 kostka mydła
336,30 zł/1l
33,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Glinka lecznicza - mydło z masłem shea 150g
168,13 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Nawilżające mydło do rąk Sanytol 250ml
222,36 zł/1l
55,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jabón Nutritivo de Extracto de Baba de Caracol.
Mydło odżywcze z ekstraktem ze śluzu ślimaka.
Mydło to zawiera skuteczne dodatki, takie jak ekstrakt ze śluzu ślimaka, bogaty w alantoinę, kwas glikolowy, kolagen, elastynę oraz witaminy A, C i E, które są bardzo korzystne dla skóry.
Redukuje plamy skórne i zmiękcza blizny spowodowane ranami i trądzikiem.
Jest również idealnym regeneratorem skóry.
Zawartość netto:125 g
Opis: Mydło ze śluzem ślimaka
Okres trwałości po otwarciu:12 miesięcy
Stosowanie / apteka: Namydlić mydło wodą, oczyścić pożądane obszary ciała, a następnie dokładnie spłukać wodą
Cechy szczególne: Ze śluzem ślimaka
Składniki: Cocos Nucifera, Aqua, Dipropyelene Glycol, Sodim Hydroxide, Sucrose, Stearic Acid, Sodium Chloride, Lauric Acid, Glycerine, Lauric Acid, Parfum, Helix Aspersa, Pentasodium Pentetate, Alergenos Perfume: Benzyl benzoate, citral, geraniol, amyl cinnamal, methyl 2-octynoate
Podmiot odpowiedzialny: Ejove, Urb Vista Hermosa H1, Diaz Casanova, 35010 Las Palmas de Gran Canaria (Wyspy Kanaryjskie) España - Hiszpania
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Mydło odżywcze z ekstraktem ze śluzu ślimaka.
Mydło to zawiera skuteczne dodatki, takie jak ekstrakt ze śluzu ślimaka, bogaty w alantoinę, kwas glikolowy, kolagen, elastynę oraz witaminy A, C i E, które są bardzo korzystne dla skóry.
Redukuje plamy skórne i zmiękcza blizny spowodowane ranami i trądzikiem.
Jest również idealnym regeneratorem skóry.
Zawartość netto:125 g
Opis: Mydło ze śluzem ślimaka
Okres trwałości po otwarciu:12 miesięcy
Stosowanie / apteka: Namydlić mydło wodą, oczyścić pożądane obszary ciała, a następnie dokładnie spłukać wodą
Cechy szczególne: Ze śluzem ślimaka
Składniki: Cocos Nucifera, Aqua, Dipropyelene Glycol, Sodim Hydroxide, Sucrose, Stearic Acid, Sodium Chloride, Lauric Acid, Glycerine, Lauric Acid, Parfum, Helix Aspersa, Pentasodium Pentetate, Alergenos Perfume: Benzyl benzoate, citral, geraniol, amyl cinnamal, methyl 2-octynoate
Podmiot odpowiedzialny: Ejove, Urb Vista Hermosa H1, Diaz Casanova, 35010 Las Palmas de Gran Canaria (Wyspy Kanaryjskie) España - Hiszpania
Kraj pochodzenia: Hiszpania
- Model
- Seife mit Schneckenschleim
- Waga
- 125 g
- Składniki
- Cocos Nucifera, Aqua, Dipropyelene Glycol, Sodim Hydroxide, Sucrose, Stearic Acid, Sodium Chloride, Lauric Acid, Glycerine, Lauric Acid, Parfum, Helix Aspersa, Pentasodium Pentetate, Alergenos Perfume: Benzyl benzoate, citral, geraniol, amyl cinnamal, methyl 2-octynoate
- Producent
- Ejove
- EAN
- 8437008535425
- Numer producenta
- ejove Seife mit Schneckenschleim-Extrakt
- Model
- Seife mit Schneckenschleim
- Waga
- 125 g
- Składniki
- Cocos Nucifera, Aqua, Dipropyelene Glycol, Sodim Hydroxide, Sucrose, Stearic Acid, Sodium Chloride, Lauric Acid, Glycerine, Lauric Acid, Parfum, Helix Aspersa, Pentasodium Pentetate, Alergenos Perfume: Benzyl benzoate, citral, geraniol, amyl cinnamal, methyl 2-octynoate
- Producent
- Ejove
- EAN
- 8437008535425
- Numer producenta
- ejove Seife mit Schneckenschleim-Extrakt
Pasuje również do tego

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
62,50 zł/1kg
300,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
2 249,00 zł
-190,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 059,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Pico Turron de Alicante Supreme hartes Mandelnougat 200g
100,00 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
165,70 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Doniczka samonawadniająca Prosperplast Rato Case 51,4 x 19 x 18,6 cm antracyt
34,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

Guachinerfe Mojo Verde Suave Green Mojo Mild słoik 200g
110,00 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
10,76 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
14,50 zł/1kg
5,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Pipas Tostadas Pipachic Churruca prażone nasiona słonecznika 100g
99,90 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Gliniane naczynie żaroodporne Fuente 18 cm x 14 cm
17,96 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Ortiz El Velero Biały Tuńczyk w Oliwie z Oliwek 67g
231,34 zł/1kg
15,50 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Artesà Miski do serwowania z drewna akacjowego - zestaw 3 szt.
68,73 zł
Sprzedawca: i-Rewardshop

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - dojrzewający przez 7 lat - 500 g
498,28 zł/1kg
249,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g
59,93 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Ocet balsamiczny premium Giusti Aceto 250ml - Modena
239,96 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Magno Classic, Żel pod prysznic, 550 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Skóra mieszana
54,55 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Tuńczyk bonito w oliwie z oliwek Heller Ortiz (112 g)
334,02 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Młynek do kawy i przypraw Elektryczny młynek do kawy Uniwersalny młynek ze stali nierdzewnej Przyprawy Ziarna Orzechy Młynek do kawy
142,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Reis Santo Tomas Extra Category - 1 kg
17,00 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Gorenje GECS5C70WA piekarnik stojący, ExtraSteam AquaClean AirFry
1 699,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne
Mydło jest naprawdę bardzo dobre, muszę zamówić więcej. Dziękuję.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Niebieskie Wesele
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
224,75 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Różowe Róże i Goździki
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
179,80 zł/1l

Pomarańczowy Bukiet Mydlany w Pudełku
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
299,67 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l