4,3



Na podstawie 4 opinii
Avon Individual Blue 100 ml woda toaletowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,99 zł
419,90 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Blue Label Woda toaletowa, 100ml2 204,30 zł/1l
226,22 zł
-5,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
220,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dunhill Desire Blue EDT 50 ml M6 744,80 zł/1l
337,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 110 ml2 701,45 zł/1l
297,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Individual Blue For Him 100 ml
410,00 zł/1l
48,00 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Individual Blue Strong 100 ml woda toaletowa
419,90 zł/1l
41,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Coach Blue Woda toaletowa, 60ml
2 160,00 zł/1l
129,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avon woda toaletowa Black Suede 100 ml
709,90 zł/1l
70,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Montblanc Individual woda toaletowa spray 50ml
4 500,00 zł/1l
225,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Woda toaletowa Summer White 50 ml
639,80 zł/1l
31,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Perceive For Men 100 ml woda toaletowa
525,00 zł/1l
52,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda toaletowa Deep Blue, 100 ml
1 444,80 zł/1l
144,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Antonio Banderas Blue Seduction For Men Woda toaletowa, 100ml
916,80 zł/1l
91,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cuba Original Cuba Blue Woda toaletowa, 35 ml
57,43 zł/1l
20,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mexx Black For Him Woda toaletowa, 50 ml
1 279,40 zł/1l
63,97 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dunhill Custom For Men Woda toaletowa, 100 ml
1 965,80 zł/1l
196,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Avon Summer White Sunset Woda toaletowa 50 ml
639,80 zł/1l
31,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Nautica Blue woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda toaletowa AVON Summer White Sunset
1 613,80 zł/1l
80,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Escada Turquoise Summer Limited Edition woda toaletowa 30 ml
14 263,33 zł/1l
617,00 zł
-189,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
427,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marka :AVON
AVON INDIVIDUAL BLUE 100 ML DLA NIEGO
Woda toaletowa Individual Blue to idealny zapach dla mężczyzny niezależnego i świadomego swej wartości – sprawdzi się na co dzień i na wieczór
- Kompozycja: orzeźwiająco-aromatyczna
- Kategoria: uniwersalny zapach na co dzień
- Główne nuty zapachowe: grejpfrut, lawenda, rozmaryn
- Nuty głowy grejpfrut, lawenda, szałwia
- Nuty serca pieprz, geranium, rozmaryn
- Nuty bazy piżmo, drzewo sandałowe
Lubisz chodzić własnymi drogami? Noś ze sobą zapach, który dotrzyma Ci kroku. Intensywnie grejpfrutowy aromat naszej wody toaletowej Individual Blue po chwili przechodzi w łobuzerskie akordy pieprzno-ziołowe. Zwieńczeniem całości jest kojąca, wyrazista woń sandałowca oraz szlachetnego piżma.
Inspiracja:
Czy wiesz, że intensywnie czerwone drzewo sandałowe, którego balsamiczny aromat znajdziemy w nutach bazowych zapachu Individual Blue, to wiecznie zielona roślina występująca głównie w Indiach? Olejek eteryczny otrzymuje się z wnętrza pnia sandałowca liczącego sobie nawet osiemdziesiąt lat!
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj świeżość! teraz wodę toaletową Avon Men Individual Blue!
- Waga
- 0 kg
- Rodzaj zapachu
- świeży
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5050136424831
- Numer producenta
- 3418
- Waga
- 0 kg
- Rodzaj zapachu
- świeży
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5050136424831
- Numer producenta
- 3418
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Avon, Individual Blue for Him Woda toaletowa, 100 ml
311,90 zł/1l
35,63 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Vitakraft 25542, Pakiet żywieniowy, 3 kg, Królik karłowaty, Witamina A, Witamina D3, Miedź, Jod, Żelazo, Manganowe, Selen, Cynk, 13,9%
13,15 zł/1kg
41,19 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Eve Privé Eau de Parfum EDP 50ml
1 200,00 zł/1l
65,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

BELIANI Zestaw mebli ogrodowych czarny stół 140 x 80 cm cztery krzesła metal styl industrialny balkon blat hartowane szkło
2 066,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beliani_PL

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
623,80 zł/1l
40,54 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Mac Toys 5905197190266
73,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Materac nawierzchniowy Feluna 180x200cm
231,50 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

INF Torba na ramię na telefon komórkowy Czarny
67,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Numoco Damska mini sukienka Neva II. beżowa M
851,80 zł
Sprzedawca: Wayfarer

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Masażer Poduszka Masująca Shiatsu do Pleców Karku Nóg Ciała PRO-Comfy30W-01
63,80 zł
Sprzedawca: MALIS

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
282,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY 3-częściowy zestaw mebli ogrodowych, meble balkonowe zestaw balkonowy, stół i 2 krzesła, oddychająca tkanina, zestaw ogrodowy grupa siedzeń
358,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Avon Perfumetka Woda perfumowana Perceive 10ml
2 950,00 zł/1l
29,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Komplet pościeli CRAZY LOVE, 200 x 200 cm
140,99 zł
-25,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Torba termiczna 20L Trizand 23842
49,88 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

DOLCE&GABBANA Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP 100ml
3 893,70 zł/1l
389,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pufa podłogowa Kingston, beżowa, z wypełnieniem
540,19 zł
-33,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
506,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Avon Perceive Dew Woda Toaletowa Dla Kobiet 50ml EDT
1 000,00 zł/1l
50,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Regulowana podstawka pod laptopa RD19333-48
244,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Avon Perceive Woman Woda perfumowana, 50 ml
686,00 zł/1l
34,30 zł
Sprzedawca: EMINI

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

PUMA UNI SNEAKER PLAIN 3P navy 39-42
117,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Perfumy damskie AVON Eve Confidence woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 219,80 zł/1l
60,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l